St. Ives, Ujędrniająco-wygładzająca maseczka do twarzy z glinką mineralną

St. Ives, Ujędrniająco-wygładzająca maseczka do twarzy z glinką mineralną

Maseczka głęboko oczyszcza twarz z martwych komórek, zwęża pory i normalizuje wydzielanie sebum. Poprawia napięcie i jędrność skóry. Polecana jest do skóry zmęczonej i pozbawionej blasku. Zawiera ponad 95% naturalnych składników: wyciągi ze szwajcarskich ziół (rumianek, pierwiosnek, bez czarny, słonecznik) wyciąg z alg i miłorzębu japońskiego o działaniu oczyszczającym i wygładzającym, a także naturalną glinkę mineralną wchłaniającą zanieczyszczenia

Skład: aqua, kaolin, glycerin, bentonite, stearic acid, titanium dioxide, rosmarinus officinalis leaf extract, chlorella vulgaris, ginkgo biloba leaf extract, caffeine, sambucus nigra flower extract, primula veris extract, helianthus annus (sunflower) extract, chamomilla recutita (matricaria) extract, lecithin, propylene glycol, dimethicone, sodium laureth sulfate, disodium EDTA, citric acid, sodium phosphate, potassium phosphate, sodium benzoate, sorbic acid, phenoxyethanol, DMDM hydantoin, methylparaben, CI42090, parfum, amyl cinnamal, benzyl alcohol, benzyl benzoate, benzyl salicylate, cinnamal citral, citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellol, limonene, linalool, butylphenyl, methylpropional, hydroxyisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyde

Cena: 2,8 zł / 2 x 7,5 ml; ? zł / 15 ml

skuteczna,dobra dla wrażliwców

Maseczka dobrze oczyszcza, ma gęstą konsystencję, ale jest wydajna, zapach odświeżający - miętowy.
Dobrze się zmywa, nie podrażnia skóry, jest w dobrej cenie.
Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lat,od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ?

fajna

Maseczka ma same plusy:
+ ładny zapach
+ bardzo wydajna
+ miła konsystencja ( nie spływa z twarzy)
+ nie powoduje podrażnień
+ Wygładza skórę
Jedynym jego minusem jest uczucie ściągnięcia skóry które niektórym może przeszkadzać
polecam

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Całkiem ok

Mam tłustą cerę, stosując jakiekolwiek maseczki mam nadzieję na uzyskanie efektu gładkiej, matowej skóry i zwężonych porów. Ujędrniająco-wygładzająca maseczka St. Ives jest w miarę dobrym produktem. Jej zapach nie jest nieprzyjemny, ładnie się nakłada. Saszetka jest niezwykle ekonomiczna, ponieważ starcza mi aż na 6 zastosowań ( stosuję ją na całą twarz, bez dekoltu.) Nie podoba mi się fakt, że już po 3 minutach zasycha i tworzy na buzi skorupkę, towarzyszy temu niezbyt przyjemne uczucie ściągnięcia skóry. Dosyc łatwo się zmywa płatkami namoczonymi wodą. W efekcie skóra jest nawet ładnie wygładzona, pory są nieco mniejsze, a to co mi się podoba to fakt, że zmniejsza się produkcja sebum, moja twarz nie świeci się tak jak zwykle, a efekt ten trwa około 1 dnia. Dla mnie ta maseczka to świetny kosmetyk przed imprezą, dobrze przygotowuje twarz do makijażu, nie wiem czy to zasługa tej maseczki, ale zauważyłam że po niej mój podkład trzyma się zdecydowanie dłużej. Niestety nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy jeśli chodzi o te okropne czarne zaskórniki. Maseczka może rzeczywiście nie działa cudów, ale jest godna polecenia.Używam tego produktu od: miesiąca

O botoksie mity

Wysoka jakość

Kolejny fantastyczny produkt St. Ives!
Skusiłam się na tę maseczkę przy okazji zakupu maseczki rozgrzewającej tej samej firmy, której jestem wierna miesięcy. I znalazłam kolejną kosmetyczną perełkę!
Maseczka pachnie świeżo i lekko i ma konsystencję bardzo gęstej śmietany - fajnie się ją nakłada: nic nie spływa ani nie klei się. Nieprzyjemne wrażenie zrobilo na mnie to uczucie ściągnięcia, które towarzyszy "noszeniu" maseczki - produkt stopniowo zasycha i na twarzy robi się stwardniała skorupka, a jak pisałam - konsystencja jest bardzo gęsta więc skorupka daje wrażenie bycia ciężkiej. Ale ten dyskomfort warty jest efektu końcowego! Po zmyciu kosmetyku skóra jest promienna, gładziutka, rozjaśniona. Pory są "uspokojone", mniej widoczne. Skóra jest też dość dobrze nawilżona i napięta - faktycznie widać efekt wygładzenia, choć zaznaczam, że mam 23 lata, nie mam zatem widocznych zmarszczek.
Opakowanie starcza mi na ok 4 aplikacje, produkt jest zatem wydajny.
Kupię ponownie, bo zdecydowanie pomaga utrzymać skórę w nienagannej kondycji i to tylko za 2 złote :-)

Używam tego produktu od: 3 tyg

wspaniała

plusy:
+ ładny, delikatny zapach
+ wydajna (całość wystarcza mi na 5 użyć)
+ konsystencja w sam raz
+ dobrze się rozprowadza
+ świetnie matuje
+ oczyszcza pory i radzi sobie z zaskórnikami
+ nie wysusza
+ cera wygląda świeżo i gładko

minusy:
- zasycha na skorupę i trochę ściąga skórę
- mały problem ze zmywaniem, ale gąbeczka celulozowa świetnie daje jej radę

Mnie te minusy absolutnie nie przeszkadzają i dla mnie jest rewelacyjna.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Niezastąpiona

Absolutny faworyt w swojej kategorii. Żadna inna maseczka tak nie oczyszcza, wygładza, matuje. Zwalcza wągry, które po każdym użyciu staja się mniej widoczne. Skóra jest doskonale napięta, ma ładniejszy koloryt - dla mnie to ważne, mam bardzo jasną cerę. Stosuję raz w tygodniu po peelingu tej samej firmy. Próbowałam wielu innych i zawsze wracam do niej - wydajnej, taniej i przede wszystkim dającej widoczne gołym okiem efekty. Szkoda tylko, że nie mozna kupić jej w jakiejś większej tubie, a jedynie w saszetkach.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście? kilkadziesiąt?

Efekt oczyszczenia

Maseczka wpadła mi w ręce przez przypadek (chciałam oczyszczająco-rozgrzewającą tej samej firmy;)).

Co do ujędrnienia, to (ze względu, że mam dopiero 20 lat i raczej ujędrniania jako takiego moja twarz nie potrzebuje) mogę stwiedzic, że skóra wyglądała na bardziej wypoczętą i zdrowszą, jakby mniej gąbczastą niż zwykle.

Co do oczyszczania, to jestem bardzo zadowolona z efektu. Po kilku użyciach liczba zaskórników jakby zmalała, nowe nie powstają.

Konsystencja przypomina mi farbę do ściany, jest wydajna.

Jedyne zastrzeżenie to takie, że przy dłuższym przetrzymaniu maski na twarzy, skóra aż piecze, tak bardzo jest ściągnięta. Trzeba ją zmyc zaraz po zaschnięciu...

Maseczkę nakładałam koło 6 razy (nakładam na brodę, nos oraz połowę policzków)
Ilość zużytych opakowań: saszetka

Przyjemna

Lubię maseczki, których używanie jest przyjemnością, a tę maseczkę używa się właśnie z przyjemnością :)
Maseczka ma fajną, aksamitną konsystencję, kojący kolor i czuć, że cera pod nią odpręża się i chłonie jej składniki.
Są efekty w postaci oczyszczonej i zrelaksowanej cery. I o to chodzi :)
Jedyny minus jest taki, że jest jej za dużo na 1 raz, ale to już standard w maseczkach, ale można by spokojnie z tego dwupaku zrobić trójpak za tę samą cenę.

Używam tego produktu od: 2 razy

fajna,polecam

Bardzo fajna maseczka.Wygładza twarz.Łatwo się ją zmywa.Cera jest po niej wyjatkowo mięciutka.Mam wrażenie, ze działa na wypryski zmniejszająco.Bardzo fajna.Cena też niska.

Używam tego produktu od:używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam, 1 albo 1,5 opakowania

może być

Też mi się wydaje, że w saszetce jest za dużo tej maski. Zostaje jej akurat tyle, że muszę upychać na twarz na siłę, ale na osobne zastosowanie już nie starczy. Mogliby zrobić z tych dwóch porcji trzy. Ale do rzeczy - efekt jest całkiem fajny - skóra gładka, lekko oczyszczona. Niestety, bardzo krótkotrwały. Zapach, który dociera do nozdrzy po otworzeniu, jest bardzo ładny, ale po nałożeniu przebija przez niego jakaś taka woń masy wyciskowej z gabinetu stomatologicznego. Ostatecznie - głównie przez krótkotrwałość efektu - daję 2 gwiazdki. Może podwyższę, jeśli bardziej mi się spodoba po kolejnych kilku użyciach.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: kiedyś kilka, ostatnio znowu jedno opakowanie

Za duzo, maski, za malo efektu

W jeden saszetce jest za duzo produktu - tym samym albo naloze ja grubo, albo podziele sie np. z dekoltem, albo wywale.
Z uwagi na to, ze to saszetka i tylko na 2 razy - efekty oceniam po 2 razach. I co sie stalo z moja skora po dwukrotnym uzyciu? Nic. Uczucie sciagniecia skory i wygladzenia. Pory skory jakie byly, takie sa.
Powaznie sie zastanawiam, czy troche bardziej regularne stosowanie maseczek tez naturalnych - z pomidora albo drozdzy nie byloby i skuteczniejsze, i bardziej optymalne (ilosc) i ogolnie dlugofalowo korzystniejsze.
Bo ta maseczka to mi daje "poczucie," nie efekty.

Użylam tego produktu jednokrotnie
Ilość zużytych opakowań: 1 (2)

Bardzo dobra.

Jak dla mnie świetna. Mam tłustą skórę, choć bez większych wyprysków. Maseczka świetnie wygładza, ujędrnia, normalizuje. Uwielbiam używać jej wieczorem- po użyciu moja skora odzyskuje promienność, wygląda na wypoczętą. Nie polecam osobom, które mają suchą skórę. Wydaje mi się, że maseczka mogłaby ją zbytnio wysuszyć. A minus? Małe, nieporęczne opakowanie. Saszetka starcza mi na jakieś 5-6 użyć, więc muszę uważać, by z rozerwanej saszetki nic nie wypłynęło.. Może kiedyś powróci 15 ml tubka? :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:około 12?