Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Różowa płukanka do włosów zapewnia wyrazistość odcienia Twoich włosów oraz nadaje subtelny odcień włosom blond, rozjaśnianym i farbowanym. Włosy nabierają blasku, są odżywione i pełne życia. Kolor stopniowo zmywalny.

Uwielbiam

Ta płukanka bardzo różni się od fioletowej, a właściwie użyłam ją 2 razy i dalej mam większość buteleczki. Trzeba bardzo uważać z ilością, za pierwszym razem nie hamowałam sie i lałam ile wlezie :) w efekcie uzyskałam neonowy róż, bardzo bardzo neonowy- a chciałam pastelowy. Po kilku myciach kolor był już idealny. W porównaniu do fioletowej plukanki- tutaj kolor złapał całość włosów (w przypadku tamtej niektóre pasma były bardziej, niektóre mniej "pofarbowane"). Na pewno kupię znów!

Delia, Cameleo, Rose Blond, Płukanka do włosów różowa

Zdecydowany numer 1 jeśli chodzi o płukanki do włosów. Zanim przetestowałam tą zawsze czułam jakiś niedosyt. Kolor wychodzi bardzo ładny w zależności czy użyjemy samej płukanki czy też rozcieńczymy ją z wodą.

taka sobie

Jest strasznie wydajna, zwłaszcza jak się rozrobi z wodą. Moje włosy nie zostały zniszczone. Nie barwi, ani nie podrażnia skóry. Nadaje bardzo fajny efekt refleksów i bardzo intensywny kolor. Trzeba uważać by nie zafarbowało wanny. Nie wypłukuje się po kolejnym myciu do końca. Włosy były łatwe w rozczesywaniu i nie plątały się. To jakby były po odżywce. Najlepiej poszło mi zmycie ziołowym szamponem z fitomed.

Grzywka na jeden wieczór

Najgorsza płukanka jaką miałam!

Widząc same pozytywne opinie na temat tej płukanki - ku mojemu ogromnemu zdziwieniu - postanowiłam dodać własną. Zakupiłam tą płukankę, ponieważ skończyła się moja ulubiona różowa płukanka z firmy Celia i nigdzie już nie mogłam jej znaleźć. I co się okazało? Nie dość, że odcień wyszedł nie różowy, a bardziej rudawo-czerwony na moich żółtych rozjaśnianych włosach, to dostałam od tej płukanki łupieżu! Do tego włosy szybko robiły się "nieświeże" i oklapnięte przy nasadzie, pomimo, że szamponu i odżywki do włosów nie zmieniłam, a wcześniej takich problemów z włosami nie miałam. Po kilku tyg. regularnego stosowania tej płukanki moja fryzjerka była zaniepokojona stanem skóry mojej głowy i zapytała, czy coś zmieniłam w pielęgnacji włosów. Oczywiście, że tak - mam nową płukankę. Dopiero po odstawieniu tej płukanki po niedługim czasie moje włosy wróciły do normy.
Dodam, że podobny problem miała moja koleżanka, która także kupiła różową płukankę z tej samej firmy. Obie wyrzuciłyśmy nie zużyte do końca opakowania.
Szkoda pieniędzy na ten produkt - pomimo, że nie są one duże , ale jeszcze bardziej szkoda zdrowia i urody. Wystarczy spojrzeć na skład, czego wcześniej nie zrobiłam, by się przekonać o wartości tego produktu. Lepiej wybrać płukankę z innej firmy, w składzie której jest mniej niekorzystnych dla skóry składników chemicznych.

Rewelacyjna

Miałam włosy farbowane na jasny blond jednak po ciąży wypadło mi bardzo dużo włosów i musiałam wrócić do swojego naturalnego mysiego blondu. Farbowałam się 11 lat na jasny blond więc by nie dostać szoku zażyczyłam sobie u fryzjera zrobienie pasemek w kolorze ciemnego blondu aby cos tego jasnego jeszcze zostało i chciałam trochę różowych na które jest teraz moda.
Fryzjerka doradziła mi właśnie płukanie włosów tą płukanka i szczerze mówiąc nie wiedziałam ze taka istnieje.
Kupiłam ją na Allegro bo nie widziałam jej w Rossmannie a nie mam innej drogerii blisko siebie.
Jest bardzo tania i bardzo wydajna.
Dla mocniejszego efektu wlewam około 3 łyżki do kubka i moczę w tym końcówki włosów bez rozcieńczania wodą.
A później rozcieńcza, przelewam do miski i dolewam dużo wody plukam cale wlosy i dzięki temu uzyskuje efekt stopniowanych różowych pasemek od jasnego różu do mocnej fuksji.
Trzeba szybko splukac wannę gdyż mogą zostać ślady trudne do zmycia.
Trzeba tez uważać na skórę bo jeśli sie nie rozcieńczy wodą może zabarwic paznokcie.
Barwi skórę głowy jeśli słabo sie rozcieńczy.
Jeśli mi sie nie znudza różowe pasemka to kupie kolejne opakowanie.

Mój hit w super cenie

Kiedy podczas wakacji moje ciemne blond włosy nabrały jasnych refleksów zapragnęłam koloru rose gold na głowie i taki wlanie efekt dała mi ta płukanka. W zależności jaki chcemy efekt uzyskać dajemy więcej lub mniej płukanki do wody. Wymywa się z włosów po 3-4 myciach schodząc powoli do pięknego, pastelowego koloru rose gold. Kupiłam ja w drogerii internetowej za kilkanaście złotych i był to bardzo udany zakup. Płukanka jest bardzo wydajna.

W porządku.

Ta płukanka to fajny i szybki sposób, żeby całkowicie zmienić kolor jasnych włosów. Stosuję ją od kilku myć - jestem na etapie czekania na wizytę u fryzjera, kolor jeszcze niby ok ale siwe włosy zaczęły niebezpiecznie błyszczeć w słońcu. Nie chciałam kłaść na głowę żadnych washoutów, bo to się raz spiera a raz nie, farba potem na tych kolorowych jeszcze pasmach wygląda gorzej. Dlatego sięgnęłam po płukankę, którą kupiłam za zawrotną kwotę pięciu peelenów w Stonce. I tak. Nie płuczę nią włosów, taki sposób "aplikacji" do mnie nie przemawia. Porcję płynu mieszam z maską i nakładam na włosy, zmywam po kwadransie. I kolor mam jak marzenie. Moje jasne kosmyki są różowe, kolor jest miejscami jaśniejszy, miejscami ciemniejszy, wszystko wygląda bardzo naturalnie a siwe włosy są ukryte. Mi lajki. Do tego kolor jest całkowicie spieralny do góra dwóch myć, zmywa się wszystko, nie pozostaje nawet cień różu.

Z racji tego, że jest to płukanka, kosmetyk ten nie niszczy włosów, nie osłabia ich. Same plusy.

Z wydajnością też nie ma problemu, stosuję nieprzerwanie od jakichś trzech tygodni i ciągle mam 3/4 butelki - a nie oszczędzam sobie koloru, gdy leję płyn do maski ;)

Opcja idealna dla osób, które chcą krótkotrwale poszaleć z kolorem na głowie :)

Super produkt :)

Świetna jest ta płukanka. Nie tylko , gdy chce się uzyskać truskawkowy blond, ale też gdy chcemy pozbyć się zielonego odcienia blondu. Ważne tylko, żeby nie przesadzić z ilością płukanki w stosunku do ilości wody, bo wyjdzie nenowy intensywny różowy :)

ekstra

za taką cenę naprawdę warto! wydajna, dodaje włosom fajny, ciepły połysk, efekt można stopniować, na blond włosach wygląda to super! do tego nie uczula, nie podrażnia ani nie barwi skóry!