Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Szampon normalizujący do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

Szampon na bazie chińskich ziół, pomaga przywrócić równowagę skórze głowy. Dzięki ekstraktowi He Show Wu - pozostawia włosy gładkie i lśniące. Posiada naturalny aromat ziołowy.

Cena: 21 zł / 250 ml

ciekawy

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo szampon nie jest tani. To chyba jedyna jego wada.
Opakowanie minimalistyczne, wygodne w dawkowaniu, ale potwornie śliskie! Szampon jest dośc rzadki, wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilośc. Dobrze się pieni. Zapach nie kojarzy mi się z ziołami, to raczej oranżada w proszku i to całkiem intensywna. Zapach zostaje na mokrych i - w wersji złagodzonej - suchych włosach.
Do spółki z odzywką z tej serii - ładnie myje włosy. Są puszyste, lśniące i bardzo łatwo sie rozczesują, co jest dla mnie ważne ( mam długie i miękkie). Nie obciąża włosów, ale tez nie zauwazyłam, by po nim mniej się przetłuszczały, czyli nie pogarsza ale i nie polepsza ich stanu. Mozna wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[85122].usefull || 0 }}% pomocna.