Top Speed (Lakier do paznokci)

Top Speed (Lakier do paznokci)

Szybkoschnący lakier do paznokci. Pigmenty otoczone silikonem podkreślają intensywność koloru. Silikon ułatwia rozprowadzenie lakieru. Polimery przyśpieszają wysychanie. Nie zawiera formaldehydu i toluenu. Wysycha w ciągu 60 sekund.
Wersja amerykańska nosi nazwę Super Top Speed.

dobry produkt

Kupiłam ten lakier za 3 (trzy!) złote w miejscowej drogerii ;) Zakupiłam od razu kilka odcieni (różne kombinacje NUDE) i jestem w miarę z niego zadowolona. Już po dwóch wartwach kolor osiąga odpowiednią głębię, pędzelek jest w porządku, jednak mógłby być nieco szerszy. Lakiery mają dużą pojemność, na pewno żadnego nie zużyje do końca. Trwałość jest dobra (4-5 dni). Polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: pięć

bardzo dobry;)

faktycznie szybko schnie to jest jego główny cel i spełnia go w 100% szeroki pędzelek i rzadka konsystencja umożliwiają ekspresowe wyschnięcie. piękne kolory ja mam modern grace cuudny
kolory są głębokie i jedna warstwa wystarczy! buteleczka duża wystarczy na ki8lkanaście użyć

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo słabo

Kupiłam ten lakier w Douglasie za 23zł. To może nie jest wygórowana cena, ale za tę jakość...? Skandal! Mam Ocean nr 604.

Plusy:
+ kolory
+ dostępność
+ estetyczna buteleczka
+ dobrze się zmywa

I to by było na tyle... Za to ile minusów!
- niewygodny pędzelek, trudno nim nabrać właściwą ilość lakieru; jak się nabierze za mało, nie da się potem poprawić, a jak za dużo, to ścieka i nie schnie
- beznadziejne krycie, nawet po 2 warstwach są prześwity
- smuży
- potwornie długo schnie, nawet z wysuszaczem
- trwałość skandaliczna za tę cenę, wytrzymuje jedynie dobę, potem konkretnie odpryskuje
- od momentu nałożenia tworzy pęcherzyki jak oddychające lakiery Inglota, koszmar!

Nie kupię więcej żadnego lakieru Revlona. W zasadzie taka jakość nadaje się do reklamacji?

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

makijaż kreska

TRAGEDIA

kupiłam ten lakier pare dni temu w pięknym żółtym kolorze, idealnym na słoneczne dni i nie mogłam się doczekać aż będę mogła pomalować nim paznokcie. Niestety radość z zakupu szybko wyparowała. Kolor piękny, zresztą jak cała reszta, ale nakładanie go jest tragiczne, zdecydowanie dwie warstwy to za mało dla idealnego krycia, a trzecią warstwę nałożyć jest już bardzo trudno, konsystencja lakieru niezbyt na to pozwala. Zmywanie tego lakieru też nie należy do przyjemnych, jest wręcz tragiczne, w życiu nie miałam tak beznadziejnego lakieru. To już brokatowe lakiery lepiej się zmywają niż ten. W ciągu tygodnia robiłam codziennie podejście do tego lakieru, bo kolor naprawdę jest zachwycający, ale niestety okazuje się on najgorszym zakupem. Póltora gwiazdki za kolor.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka (14.7 ml)

Piękny kolor i tyle...

Oceniam ten lakier na podstawie koloru Peachy.
Piękny koralowy odcień, troszkę może przygaszony, w każdym razie nie dający po oczach z daleka na neonowo pomarańczowo. Gdybym miała ocenić sam kolor dałabym piąteczkę, niestety poza kolorem kończą się zalety.

Lakier jest dosyć gęsty, rozprowadza się średnio przyjemnie, smuży. Dwie warstwy chciałoby się jeszcze pociągnąć kolejną dla jednolitego, nieprzebijającego koloru, ale rozsądek podpowiada - nie czyń tego! Dlaczego? A dlatego, że po dwóch nałożeniach, wartwa lakieru jest już naprawdę gruba. Schnie może nie wieki, ale też nie jest to moment, z pewnością nie 60 sekund! Trzecia warstwa mogłaby drastycznie to schnięcie wydłużyć, w nieskończoność.
Poza tym lakier popełnia coś co dyskwalifikuje go u mnie na starcie - pęcherzyki powietrza. Revlon, why?! Za każdym razem, ile bym nie odczekała od wartwy do warstwy, jak bardzo nie starałabym się malować cienko - nic nie pomaga, pęcherzyki pojawiają się i już. Jak to wygląda i jak rujnuje całą pracę włożoną w manicure, chyba nie muszę pisać.
Kiedy już przeżyjemy toporne nakładanie, schnięcie i pęcherzyki, przychodzi kolejny zawód - jak przystało na taką warstwę lakieru, musi w końcu odprysnąć. A odpryskuje bardzo szybko. Jest totalnie nieodporny na działanie wody i przy dłuższym kontakcie z nią, odpryskuje lub odchodzi. Ogólnie trzyma się w stanie nienaruszonym do 24h, chyba, że leżymy, pachniemy i do niczego się nie dotykamy.

Skusiłam się na Revlona tylko ze względu na promocję, kosztował 15 zł. W innym wypadku nie kupiłabym go na pewno. Chociażby ze względu na bardzo dużą jak na lakier buteleczkę, która jest mało praktyczna. Nie ma chyba takiego lakieru na świecie, który by przy takiej pojemcności nie zasechł gdzieś w połowie opakowania.

Używam tego produktu od: trzech tygodni? jakieś cztery malowania
Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż

piękne kolory w nowej kolekcji ale cena nieadekwatna do jakości

Piękne kolory, takie że chciałabym mieć wszystkie :) Od pasteli po intensywne- róże, żółcie, zielenie, brzoskwinie etc. Ja sama mam brzoskwinię, nru nie pamiętam, Peachy się nazywa :) Skusiłam się bo u mnie w drogerii są tańsze niż te 35zł, pomyślałam że to Revlon to powinny być dobre, szukałam trwałego lakieru (nie mam w tygodniu czasu na poprawki) i w dokładnie takim kolorze :) Więc byłam zachwycona. I na tym zachwyt się kończy :(Chciałam wykończenia żelkowego a tu mamy coś na hmmm, na kształt pomalowania korektorem :) Dziwnie tak. Jedna warstwa nie da rady, są prześwity, smugi. Dwie lepiej, 3 najlepiej ALE przy trzech lakieru już jest na tyle dużo że nie trzyma się dobrze paznocia, odpryskuje, robią się załamania :\\
Nie schnie 60 sekund na pewno, ani przy 1 warstwie ani tym bardziej przy kolejnych.
Jest bardzo nietrwały, nawet gdy nic teoretycznie takiego nie robię z łapami to i tak jeden-dwa dni i tu odprysk, tam starcie...
Plusy to piękne kolory i spora pojemność ale kurcze to za mało żebym go poleciła. Nie za taką cenę w stosunku to tak lichej jakości :(

Dodam, że zawsze pod lakiery stosuję podkład Nailteka ale tu nie dał efektu.

Taki se

baardzo rzadki, żeby uzyskać intensywny kolor, bez prześwitów trzeba nałożyć co najmniej 2-3 warstwy.
Co do schnięcia, to po pomalowaniu paru warstw mogłoby się wydawać, że lakier już wyschnął i jakież było moje zdziwiwnie gdy rano zauwazyłam odbita kołdre na paznokciach :/
Jak wszystkie lakiery Revlonu, z którymi miałam stycznośc ten także okazał się nietrwały. Paznokcie pozostają w nienagannym stanie przez dzień lub dwa, a nie takich efektów sie oczekuje za tak wygórowaną cenę.Z tym, że ten i tak jest juz trwalszy niż lakier z seri Chrome, to to już jest przesada! potrafie pomalowac paznokcie o godzinie 14.00 a za jakies 3 godziny już mozna zauważyc dość widoczne przetarcia.

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry, ale nie zachwyca

jeden ogromny plus za trwałość- pod tym względem jest najlepszym lakierem jaki kiedykolwiek miałam, a miewałam różne w różnych cenach. końcówki się nie ścierają, lakier nie odpryskuje nawet po nałożeniu dwóch warstw.
zasycha dość szybko, ale bez rewelacji z tej strony, bo niby w 90 sek. paznokcie mają być suche, i może są, ale lakier nadal jest miękki i trzeba uważać.
kolorów jest sporo ale są dziwne- przynajmniej tam gdzie kupiłam mój (kolorem przypominający glony ze złotym połyskiem- trochę się tego bałam ale efekt jest niezły).
minusem jest cena i zbyt duża buteleczka jak na tak szybkoschnący lakier.

Używam tego produktu od:miesiąca

Warto go mieć!

Dostałam go od kuzynki, dzięki której zresztą odkrywam wiele kosmetycznych cudeniek Mam odcień delikatnego różu z drobinkami oraz krwisty czerwony.
Lakiery mają bardzo dobry pędzelek, można nałożyć je na paznokcie bez żadnego problemu.
Są trwałe, a kolory bardzo wyraziste.
I bardzo szybko schnie!
Cena - cóż... Gdybym kupowała je sama to nie wiem czy wartoby było, ale teraz wiem, że kupując nie wahałabym się i na pewno zakupiłabym choć jedną buteleczkę.
Myślę, że warto go wyprobować.

Używam tego produktu od: Pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa 1 i początek 2

Woda...

Mam kolor 09 - Violet. W buteleczce jest to rzeczywiście ładny fiolecik, lekko szarawy w odcieniu, perłowy. Niestety na paznokciu nie chce taki być, nawet przy 2 warstwach jest mocno przejrzysty, czego efekt jest taki, że paznokcie wyglądają na posiniałe jak u nie przymierzając trupa. Winna temu zapewne jest wyjątko wodnista, rzadka konsystencja, która co prawda ułatwia malowanie, ale za to - jak wyżej. Pędzelek jest bardzo dobry; lakier rzeczywiście szybciutko schnie. Nie zostawia smug, równomiernie się rozprowadza. Trwałość średnia. Osobiście nie lubię takich dużych pojemności, no ale to już rzecz gustu. Cena dosyć wygórowana...

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

najlepszy

Pedzelek jest idealny, nigdy nie spotkałam sie z tak dobrze wykonanym. Lakier schnie w ułamkach sekund ;)
Kolory piekne. Wystarczy jedna warstwa. Bardzo trwały POLECAM :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 op.

nic specjalnego

Uwielbiam kosmetyki revlonu. Tu niestety się zawiodłam. Kolorki śliczne, faktycznie szybko schnie, fajny pędzelek. Ale niestety bardzo się namęczyłam żeby go równo i ładnie rozprowadzić. Szybko też zaczął scierać się z brzegów paznokci (po jednym dniu).
Jakością nie przewyższają inglota a cena trzy razy taka. Żałuję że go kupiłam.

Używam tego produktu od:6m-cy