AA Face AQUAice, Maseczka błyskawicznie oczyszczająca z aktywnym kompleksem nawilżającym i algą z wód Antarktyki

Zgłaszająca osoba: Szczęściarka

Maseczka głęboko oczyszczająca z aktywnym kompleksem nawilżającym i algą z wód Antarktyki. Głęboko oczyszcza, zmniejsza ilość wydzielanego sebum, reguluje pracę gruczołów łojowych, błyskawicznie i długotrwale nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, przywraca równowagę zakłóconą stresem.

Aktywne składniki: glinka biała, sebonormina, aktywny kompleks nawilżający , alantoina i d-pantenol, alga z wód Antarktyki Durvillea Antartica.

Cena: 3 zł / 10 ml

Oczyszcza? hm..

Z pewnoscia maseczka nie nalezy do tych ktore dzialaja cuda w piec miniut. Ja problemow z cera raczej nie miewam,maseczki kupuje tylko dla poprawienia kondycji. Ta maseczka jest wygodna w aplikacji,konsystencja przyjemna,zapach rowniez,ale niestety jesli chodzi o dzialanie nie zauwazam spektakularnych efektow. Tylko tyle,ze jest wygladzona przez najblizsze 12h. Ale jesli ktos oczekuje po niej cudow - tak jak nadmienilam wyzej - raczej sie przeliczy.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

super

Jestem bardzo zadowolona z dzialania maseczki. Swietna konsystencja, bo nie sciaga porów, nie tworzy skorupy, oczyszcza i delikatnie nawilza. bylam zaskoczona jak rewelacyjnie moja skora byla uspokojona, gladka, zrowsza. Mam cere wrazliwa, naczynkowa,ale tez nie wolna od wszelkich niedoskonalosci. Polecam ta maske!

Używam tego produktu od:tygodnia

Naprawdę ok

Maseczka warta spróbowania, przede wszystkim dlatego że:
- nie ściąga skóry twarzy, nie tworzy skorupy co w przypadku cery mieszanej (suche policzki) jest bardzo ważne,
- rewelacyjna cena za taką ilość i jakość,
- łatwa dostępność (nie trzeba jej szukać po całym mieście w porównaniu do innych kosmetyków),
- cera po jej użyciu wygląda na wypoczętą, zdrową, pełną blasku
- nie trzeba zużywać hektolitrów wody, aby ją zmyć.

Zachęcam, nie pożałujecie ;)Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:ok. 8

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Cudo

Pokochałam ten produkt od pierwszego użycia, maska ma super konsystencje , bardzo przyjazny zapach i nie zasycha po nałożeniu na skorupke.Świetnie oczyszcza i nawiża skóre, na mnie działa super relaksująco.Polecam.

Używam tego produktu od: kilu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

OK

Jedyna maseczka oczyszczająca która nie ściąga mi skóry. Co prawda efekt oczyszczania jest mizerny ale pomimo tego, jest wrażenie lepszego oddychania i odblokowania. Stosuje bardzo często i kupuję z automatu :-)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:nie liczę

KWC

Jak na razie jest to moja ulubiona maseczka!
Mam ogromne kłopoty z cerą- niedoskonałości, do tego przetłuszczanie się plus przesuszenie i suche skórki. Tak więc jeśli używałam zazwyczaj oczyszczających maseczek to niemiłosiernie ściągały mi skórę.
A ta oczyszcza oraz niesamowicie nawilża- twarz mam mięciutką po jej nałożeniu i promienną.
Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

ok:)

Bardzo przyjemna maseczka do stosowania w warunkach domowych;) Nie ma może jakiegoś super efektu oczyszczającego, ale z pewnością twarz po jej zastosowaniu jest gładka i promienna, chociaż na jakiś krótki czas;) Nie uczula i nie podrażnia. Za niską cenę można wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra

Maseczka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Dobry efekt za niską cenę. Doskonale nawilża, ale również oczyszcza skórę. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Po jej użyciu cera wygląda zdecydowanie lepiej! Bardzo dobre opakowanie, akurat na dwa użycia. Maseczka dobrze się rozprowadza i zmywa. Polecam

Używam tego produktu od: 2 zastosowania
Ilość zużytych opakowań:jedno 10 ml

Bardzo dobra

Kupiłam pod wpływem chwili , nie czytając recenzji na wizażu . Jednak jestem zadowolona-sprawdziła się.
Oczyszcza i co jeszcze mi się nie zdarzyło wcześniej-nawilża. Twarz jest odświeżona i przyjemnie gładka.
Nie wysycha w tubce po otwarciu , co jest dla mnie ogromnym plusem.
Saszedka dla mnie starcza na 3 razy - wydajna.
Cena jak najbardziej przyzwoita :) , ja dałam 2 zł.

Polecam!

Używam tego produktu od: dwa razy(zostało na raz jeszcze)

Dobra <lol>

Kupuję od czasu do czasu w aptece.Maseczka średnio oczyszcza(co jednak jest moim priorytetem kiedy sięgam po oczyszczające maseczki)więc za to minuuus;D Poprawia wygląd cery i odstresowuje ją ;)) Ba!Nawet nawilża :> Mogliby ją zamknąć w tubce.Aktualnie używam Tołpę Strefa T ( najlepsza jaką miałam polecam) i Tołpa o niebooo lepsza:oczyszcza,wygładza,koi. Ale mam jakiś sentyment do rodzimego AA i będę jej używać "+" za cenkę ;] <jupi>

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

świetna

Kupiłam tę maseczkę przypadkowo - i teraz kolejny jej zakup na pewno nie będzie przypadkiem.
Solidnie oczyszcza i matowi cerę, biała glinka niby zasycha a nie zasycha.. dość łatwo się ją zmywa.
Nie podrażnia ani nie ściąga skóry.
Jedna z lepszych maseczek z jaką miałam styczność.
Kolejnym plusem jest niska cena i saszetki w których jest pakowana.
Polecam.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Dla mnie świetna

Mam suchą i wrażliwą cerę dlatego żadko używam kosmetyków oczyszczających, jednak ta maseczka zdecydowanie przyniosła mojej twarzy więcej dobrego niż złego.
Po zastosowaniu skóra jest świetnie nawilżona i gładka. Konsystencja i zapach w porządku. Łatwo się zmywa, łatwo nakłada. Czuję się po niej odświeżona i zrelaksowana. Żadana maseczka z białej glinki nie dała tak wspaniałego efektu jak ta. Polecam.