Balnea, Mydło specjalne do higieny intymnej

Balnea, Mydło specjalne do higieny intymnej

Mydło nie powoduje wysuszenia skóry i śluzówek, korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną. Posiada bardzo dobre własności myjące, skutecznie neutralizuje niepożądany zapach, zapewnia czystość i świeżość przez cały dzień.

TAK !!!

Przetestowałam wiele specyfików do higieny intymnej,ale żaden nie był tak dobry.

Plusy:
+ łagodzi podrażnienia, otarcia itp itd
+ pomaga przy różnych infekcjach
+ zawiera naturalne składniki
+ jest bardzo wydajne
+ nie jest drogie

Minusy:
- średnio odpowiada mi sama forma - mydło,ale najważniejsze jest działanie

Rewelacyjna jest również wersja Undecylenowa, którą nieco ciężej dostać,a jest świetnym "zapobiegaczem" wszelkich grzybków ;)Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ;)

MYJĄCY KONKRET :-)

Bardzo dobre mydełko do higieny intymnej. Używałam wielu płynów z wyższej i niższej półki, ale te mydło przebija je wszystkie.W poszukiwaniach ideału można wydac majątek, ale po latach używania- juz chyba wszystkich możliwych dostępnych na rynku- te jest THE BEST.
Otóż dlaczego:
-przy niespecyficznym swędzeniu- jak to określił lekarz-powiedział,że jest mydło w kostce-lecz nie sprecyzował-(a ja znalazłam) sprawdza się IDEALNIE
-na początku co nie co szczypało- ale akurat przestawiałam się z płynów na to CUDO-poza tym było chwilowe i może ze 3 razy-poźniej tylko efekt super czystości i odpowiedniej suchości( nie wysuszenia jak to bywało po niektórych płynach)
-chroni przed infekcjami- co mi zdarzało się częsciej przy używaniu płynów( raczej ich głównemu sprawcy: SLS)
-BAAAAAARDZO wydajne-jedna kostka wystarczyła mi na 2 miesiące regularnego używania- własnie się konczy:baaaardzo wolniutko
-zapach- mydełka typowego dla dzieci
-cena 5 zł- bardzo przystępna na każdą kieszeń

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 szt- niecała

NATURALNE

Polecam, mydełko polecił mi ginekolog poniewaz jest na bazie naturalnego oleju roślinnego, nie zawiera konserwantów ani barwników (w przeciwieństwie do większości kosmetyków do higieny intymnej). Zawiera delikatne łagodzace ekstrakty. Mój ginekolog zaleca ta mydełko kobietom po porodzie, więc to chyba samo mówi za siebie, one potrzebują najlepszej pielęgnacji.Używam tego produktu od:4 MIESIĘCY

Salon fryzjerski

porządne mydło

Kiedy miałam problemy ginekologiczne i teoretycznie nie powinnam sotsować żadnych detergentów, stosowałam to mydło i wszystko było OK. Tj. - mydło nie podrażniało okolic intymnych, a nawet odrobinę łagodziło stan zapalny. To dość dziwne, bo teraz jest straszny szał na wszelakie żele, które mają być super delikatne. Stosowałam różne, łącznie z jednym co to ma "cudowny" chemiczny kwas mlekowy, ale efektów nie było, a jeżeli już, to jeszcze większe podrażnienie w stanach chorobowych. Ja niestety nie potrafię w takich sytacjach myć się tylko wodą albo rumiankiem, bo mam upierdliwe wrazenie "niedomycia". Jedynie to mydło jakoś delikatnie łagodziło stan "podwozia". Dość dobrze też myje ono całe ciało, a nawet moją tłustą skórę twarzy. Myślę, że to zasługa olejku z drzewa herbacianego i rumianku. Ot cały sekret.
(w kwas mlekowy w chemicznym preparacie jakoś nie mogę uwierzyć, to tak a propos "żeli"...)
Jedną gwiazdkę odejmuję tak profilaktycznie;) bo może to tylko moje prywatne "widzimisie" i niekoniecznie będzie to dobry produkt dla kogoś z wrażliwszą skórą wiadomo czego;)Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:nie liczyłam