Nawilżająca emulsja pielęgnacyjna po depilacji

Nawilżająca emulsja pielęgnacyjna po depilacji

Pielęgnująca emulsja do stosowania na miesjca depilowane (nogi, pachy, okolice bikini, itp). Zawiera alantoinę oraz wyciągi z mango i aloesu oraz innych roślin. Emulsja nawilża, wygładza i czyni skórę bardziej elastyczną. Łagodzi podrażnienia związane z depilacją (np. czerwone krostki) a także opóźnia porost włosów. Ma delikatny kwiatowy zapach.

Cena: ok. 6 zł

Super

Ojj... zdradzilam ten balsam i bardzo tego zaluje.
Lagodzi podraznienia po depilacji, nawilza, zapach przyjemny acz kolwiek dla mnie za bardzo kwiatowy. Kropeczki znikaja po paru godzinach (w przypadku innych nawet po calej nocy nogi mialam czerwone).
Aha, co wazne-balsam ladnie sie wchlania nie pozostawiajac tlustej powloki.

Naprawde polecam

Zuzylam kilka opakowan i wracam z powrotem do tego balsamu.

a wlasnie ze nie lagodzi

Napisze krotko: owszem, wszystko sie zgadza, ladnie pachnie, nawilza...moze i opoznia odrastanie wloskow, nie wiem, ale na pewno nie lagodzi! przynajmniej u mnie -wrecz przeciwnie, zauwazylam pewne podraznienia. ale mam na to sposob - zaraz pod depilacji uzywam panthenolu lub balsamu delia, a tego uzywam pozniej, miedzy depilacjami. i jest OK! :)Aha,zuzylam moze ze trzy opakowania. Faktycznie nie sa zbyt wydajne - szybko sie koncza, aby posmarowac cale nozki trzeba zuzyc prawie cala tubke. Ale cena nie jest zbytnio wygorowana, wiec tez nie ma co narzekac.

świetny produkt

Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o jego istnieniu.. Trudno było znaleźć tą emulsję, ale wreszcie się udało i jestem bardzo zadowolona. Za tak niską cenę dostaje się bardzo wiele - już po jednokrotnym użyciu tuż po depilacji, wyraźnie bledną wszelkie podrażnienia, skóra robi się aksamitna w dotyku i ładnie pachnie (zapach zostaje nawet przez jakiś czas w łazience). Szybko się wchłania i wystarczy niewielka ilość. Opakowanie mogłoby jednak być bardziej pojemne. Nie wiem tylko jak ze spowolnieniem odrastania włosów, bo używam dość nieregularnie - raczej doraźnie.Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

bardzo przydatna

Wszystko co napisałam w zgłoszeniu się zgadza. Przede wszystkim emulsja koi podrażnione depilacją miejsca i zapobiega pojawianiu się czerwonych krostek.Dobry produkt po niewygórowanej cenie.