Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Moisture+ Comfort, Maska kompres 'Nawilżenie i Ukojenie' do skóry suchej i wrażliwej

Maska Kompres Comfort Nawilżenie i Ukojenie do skóry suchej i wrażliwej to sposób na intensywne nawilżenie skóry - ekwiwalent tygodnia nawilżania w zaledwie 15 minut. Ciesz się ukojoną i miękką w dotyku skórą.
Maska jest nasączona ekstraktem z rumianku, roślina znana ze swojego kojącego działania na skórę. Formuła łagodzi uczucie ściągnięcia skóry*, długotrwale nawilża i daje uczucie bardziej ukojonej skóry. Materiał ze 100% naturalnego włókna celulozowego idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Maska jest odpowiednio wycięta, tak by pasować do wszystkich kształtów twarzy i pozwalać na maksymalne pokrycie całej skóry twarzy

średnio :(

-spodziewałam się efektu WOW , a było NIEWOW ;( Myślałam, że zobaczęskórę nawilżoną, napiętą, ujędrnioną, a jedyną rzeczą, która przyciągnęła moją uwagę były uwydatnione zmarszczki....

Przyzwoita

Maska przyzwoita, ale bez szału. Po użyciu czuć delikatne nawilżanie, ale specjalnego ukojenia cery nie czułam. Skóra nie była jednak podrażniona, stała się natomiast miękka.

Bardzo fajna.

Użyłam tę maskę kilka razy i jestem zachwycona. Produkt ma piękny zapach, a sama płachta z maseczką super trzyma się twarzy. Po zdjęciu jej mam uczucie odprężenia i nawilżenia twarzy, które utrzymuje się przez dość długi czas.

depilacja brwi

Niezła maseczka

Początkowe odczucia po założeniu tej maseczki miałam mieszane. W okolicy łuku kupidyna po kilku minutach po założeniu zaczęło mnie szczypać, a nie mam żadnych skaz w tych okolicach. Fajne jest w tej masce to, że można się odprężyć, nie zlatuje i nie trzeba jej podtrzymywać podczas aplikacji i ma bardzo ładny zapach. Pozostawia cerę nawilżoną, ale ilość maseczki, która pozostaje po zakończeniu czasu, jest jak dla mnie za duża i musiałam nadmiar zmyć.

Doskonała na relaks

Maska jest przeznaczona dla skóry suchej i wrażliwej, posiada ekstrakt z rumianku. Maseczka ta jest naprawdę świetna, dobrze nawilża skórę, ładnie, delikatnie pachnie. Płachta jest dobrze wycięta, otwory są w odpowiednich miejscach a jej działanie widać od razu po zdjęciu. Po nałożeniu jej na twarz bardzo dobrze się trzyma, nic się nie przesuwa ani nie odkleja. Jest to maska która, jest bardzo mocno nasączona a w opakowaniu znajduje się tyle esencji że wystarczy z powodzeniem na dwa użycia, wystarczy mieć czystą płachtę. Można też nadmiar płynu wklepać np. w dekolt czy wmasować w dłonie ;) Jestem z niej bardzo zadowolona

Przyjemnie nawilża, ale nie koi

Maska jest bardzo przyjemna w użyciu i rzeczywiście nawilża. Skóra po niej jest miękka i taka jędrna, lubię ten efekt. Po zdjęciu maski pozwalam wchłonąć się reszcie płynu, ale zmywam go po ok. godzinie, bo jednak twarz się po nim bardzo lepi.
Maska jest dobrze nasączona, ale nic z niej nie spływa. Przylega dobrze do twarzy podczas całego czasu działania. Ja trzymam ją tyle ile zaleca producent, czyli 15 min.
Delikatny, naprawdę bardzo subtelny zapach umila aplikację maski.
Maska jest trochę dziwnie przycięta, ma za małe otwory na oczy i muszę zawsze docinać je nożyczkami. I naprawdę nie wiem, po co jest ta niebieska warstwa, skoro ona tylko utrudnia nakładanie maski. Ja zdejmuje ją od razu na początku i wtedy nakładam płat maseczki, inaczej się nie da.
Po zdjęciu maski skóra jest zaczerwieniona jakiś czas, ale nie szczypie. Nie wiem zatem, czy koi skórę, raczej nie. Nie polecałabym jej też wrażliwcom.
Cena odstrasza, ale raz na jakiś czas będę tę maskę stosować.

nie moje nawilżenie

Kupilam wszystkie rodzaje, ktôre były w hebe. Sugerując się ceną (około 10 PLN) myślałam, że coś mi pomogą.

Zalety:
- dobrze nasączona

Wady:
- nie nawilża, nie robi nic oprócz pozostawienia lepkiej skóry po jej zastosowaniu
- maseczka oprócz płachty ma jeszcze kompres zabezpieczający ją, przez który i tak nie można dokładnie jej położyć na twarzy
- bardzo źle wycięta, we wszystkich musiałam ją dodatkowo przedzierać
- cena (!!!) w stosunku do jakości jest mocno zawyżona

Bardzo fajna

Kupiłam na próbę i się nie zawiodłam :)

Maska jest baaardzo porządnie nasączona (ja swoją wręcz odcisnęłam z nadmiaru płynu). Po 15-20 minutach skóra rzeczywiście jest odżywiona, wygładzona i zdrowo napięta. Twarz leciutko się lepi, ale na noc mi to nie przeszkadza.
Maska ma przyjemny, delikatny zapach.

Nie rozumiem tylko, po co jet jeszcze niebieska, zewnętrzna warstwa, którą według instrukcji odkleja się po nałożeniu maski. Ja zdjęłam i wyrzuciłam to od razu po wyjęciu z opakowania.

Minusem jest dziwne rozmieszczenie otworów. Musiałam się nagimnastykować, żeby dopasować wszystko jak trzeba.

Pozostały w opakowaniu płyn przelałam do podróżnego słoiczka i stosuję od czasu do czasu pod krem albo solo na noc :)

Wrócę do niej kiedyś ;)

Super

Maska rzeczywiście jest prawdziwym wybawieniem dla suchej i wrażliwej skóry.Zapewnia efekt nawilżenia i ukojenia.Dodatkowo jest wygodna w użyciu,nie zsuwa się,dobrze dopasowana do twarzy.Maska jest wilgotna,dobrze nasączona.Skóra staje się miękka w dotyku i odpowiednio nawilżona.Efekt jest rewelacyjny.

Bardzo dobra..

"Nawilżenie i Ukojenie" to bardzo dobra maseczka. Jest bardzo dobrze nasączona, przez co bardzo dobrze nawilża skórę! Ma bardzo ładny i delikatny zapach. Efekt po jej zastosowaniu jest rewelacyjny. Polecam!

Używa produktu od: próbka

Z całej serii najlepsza

Maska jest dobrze nasączona, dobrze się rozkłada na twarzy dzięki dodatkowej warstwie zabezpieczającej. Z pozostałych dwóch maseczek z tej serii nie byłam w ogóle zadowolona, bo skóra się po nich koszmarnie lepiła a uczucie nawilżenia było tylko pozorne. W przypadku różowej maseczki skóra jest po jej zdjęciu gładka, nawilżona i rozjaśniona, bardzo promienna. Pozytywnie się zaskoczyłam! Delikatnie się lepi, ale nie tak jak reszta masek z Garniera, kiedy używamy jej na noc jest to w 100% do przeżycia.
Skóra po niej naprawdę ładnie i zdrowo wygląda :)

Pozytywne zaskoczenie

Maseczka jest na bawełnianym płacie porównując ją do azjatyckich maseczek ta jest dość dziwnie wycięta, ma dodatkową niebieską osłonkę i mimo nie precyzyjnych wycięć idealnie przylega do twarzy i się nie odkleja. Jeśli chodzi o nasączenie płynem tu jest podobnie nadmiar trzeba odcisnąć bo będzie leciało po twarzy. Ta wersja jest z rumiankiem, dość ładnie delikatnie pachnie. Po zdjęciu płatu resztki starłam lekko wacikiem. Skóra była miękka i dobrze odżywiona, nie widać na niej oznak zmęczenia.