Palette Instant Color (Szampon koloryzujący "ton w ton" do 8 myć)

Palette Instant Color

Środek tonujący Palette Instant Color zmywa się po 6-8 myciach włosów. Nadaje włosom żywy kolor i jedwabisty połysk. Farba jest łagodna - nie zawiera amoniaku ani utleniaczy. Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+). Jest łatwa w użyciu.
Dostępna w 16 odcieniach.

Trwałość
do kilku myć
zapachowa
w saszetce
fluid / krem

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 54

Totalny zawód

Chciałam zaszaleć i zafarbować włosy na Granatową czerń. Niestety, kolor nie wyszedł w żadnej mierze czarny! Włosy stały się ciemniejsze, ale nie jest to nawet ciemny brąz... Biorąc pod uwagę, że musiałam kupić 3 saszetki - wydałam prawie 18 zł, a za to mogłam mieć porządną farbę. Jedyną zaletą jest to, że włosy nie ucierpiały i są przyjemne w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

NIGDY WIĘCEJ

chciałam troche rozjaśnić włosy, szczególnie u nasady, słonecznym blondem, jednak u nasady nic nie złapało... a reszta wyszła RUDA!!! mam nadzieję, ze faktycznie szybko sie zmyje....

Używam tego produktu od: dzis
Ilość zużytych opakowań: 2 po 25 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945725].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 321

absolutnie nie!

Wybrałam blond by odświeżyć kolor. To był jeden jedyny raz. Produkt nie dziła, po prostu. Nie "chwycił", żadnego efektu. Mało tego, mam włosy do ramion, więc zgodnie z sugestią producenta, potrzebowałam dwóch saszetek. Sugestia była trafna, jedna to za mało. Dajcie spokój. Wydała ok. 10 zł na bezskuteczny kosmetyk - o 10 zł za dużo.
Przynajmniej szampon nie śmierdzi, nie niszczy włosów ani nie szkodzi skórze.
Jednak nie ma to jak nasza polska i tania Celia lub Joanna!

Używam tego produktu od: jednorazowy błąd
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906508].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 59

Nie.

Zakupiłam kolor czarny. Nic, a nic nie chwycił moich włosów, mimo że trzymałam nawet 10 minut dłużej. Nawet trochę nie przyciemnij moich włosów. Bubel jakich mało. Po zmyciu tego szamponu pojawił mi się mega łupież na głowie, ale po wysuszeniu włosów znikł na szczęście.

Używam tego produktu od: raz użyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901641].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 113

Kiepsko

Wypróbowałam w sumie trzy odcienie.
To najgorsza szamponetka jaką testowałam.

Największe wady to:
- okropnie matowi włosy, do tego efekt trzyma się właściwie do następnego farbowania
- nieco przesusza włosy
- jest strasznie niewydajna, przez co wychodzi bardzo drogo. Producent zaleca dwie szamponetki na włosy dłuższe niż do brody i trzy na włosy do ramion. Czyli włosy za ramiona potrzebują 4-5 szamponetek :O
- włosy są przyklapnięte (a po moich ulubionych szamponetkach są przez kilka dni ładnie uniesione od nasady)

Włosy błyszczą przez kilka dni po farbowaniu i wyglądają całkiem zdrowo. Niestety, to szybko mija, a pojawia się mat i przesuszenie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901570].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

masakra

oceniam ciemny blond.

Chciałam tymczasowo zakryć 3cm odrosty, zrównać swój naturalny kolor z farbą i przy okazji odświeżyć swoje włosy.
Sama aplikacja szamponetki była łatwa. Nie ma tyle piep****nia się co z trwałą farbą. Co do koloru to wszedł taki jak powinien wyjść, a sama szamponetka spełniła w/w przeze mnie wymagania. Jeśli ta szamponetka spełniła moje oczekiwania, to skąd tylko tyle gwiazdek? Mianowicie, jak obiecuje nam producent owa szamponetka powinna trzymać się na głowie od 4 do 8 zmyć czy jakoś tak. Pomimo aplikacji szamponetki zgodnie z dołączoną instrukcją, trzymaniem jej na głowie odrobine dłuzej, to kolor na mojej głowie trzymał się jedynie do następnego mycia włosów! Co to w ogóle jest??! Nie mam na tyle agresywnych szamponów i odżywek żeby po jednym zmyciu całkowicie wypłukały mi kolor! To chyba jakiś żart. Jedynie co mogę pochwalić (stąd te gwiazdki) to poręczne opakowanie i dodane rękawiczki, które ledwo co zauważyłam ;P plusem jest również to, że pomimo ŁZS (tak wiem, nie powinnam farbować w ogóle włosów) to szamponetka nie podrażniła mojej skóry głowy.

Używam tego produktu od: raz użyty miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: dwa - włosy za ramiona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900789].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 88

Nawet ujdzie

Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów bo nie miałam takiej potrzeby, gdyż mój kolor to naturalny blond (wyglądają jakbym miała już farbowane), ale chciałam trochę zmienić kolor chociaz o odcien jaśniejszy wiec wybrałam szampon koloryzujący 2 słoneczny blond. Dostosowałam się do zaleceń producenta no i o to moje plusy i minusy

Plus za to, że:
-zrobił się adniejszy odcień- ciepły blond,
- po wysuszeniu były miękkie i ładnie się układały,
-nie prztłuszczały się tak szybko

Niestety nie zabrakło też i minusów
-nie miły zapach, trochę drażniący
- nałożenie szamponu masakra, nic sie nie pieniło i trudno było ją dokładnie rozprowadzić,
- kolor utzymał się tylko 4 mycia po nim mój kolor włosów stał się bardzo nie ładny, wręcz zółty, ale już kolor doszedł do siebie

Po spróbowaniu myślę, że chyba wróce do tego szamponu, być może poszaleję z innymi kolorami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894003].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Czerwień Granatu

Używałam tej szamponetki kilka razy. Kolor wychodził bardzo intensywny. Włosy były troszkę w gorszej kondycji.

Kolor dość długo się spłukiwał, ale u mnie nie schodził do końca. Pamiętam jak chodziłam z odrostem do ramion! :-) Jednak bardzo podobał mi się ten kolor, w który się zmienił.

1 zdjęcie - zaraz po farbowaniu

2 zdjęcie - po 3 miesiącach od farbowania, widoczny odrost, który jest ciemniejszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891947].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Nic specjalnego

Zdecydowałam się pierwszy raz zmienić swój kolor włosów - na początek oczywiście szamponetką. Wybrałam Pallette ciemny brąz. Najgorsza była aplikacja, ponieważ szamponetka w ogóle się nie pieniła, pomimo tego, że trochę polałam głowę wodą. Jednak, kiedy już wysuszyłam włosy byłam miło zaskoczona, moje włosy były przyjemne w dotyku i sypkie. Na moich jasno brązowych włosach zrobiła czekoladowy odcień. Od czasu aplikacji umyłam włosy 4 razy, już się trochę rozjaśniają ale zmiana koloru nadal jest widoczna. Nie zauważyłam również, żeby mocniej wypadały mi włosy i żadnej alergii, dodam, że skórę głowy mam dość delikatną. Ogólnie z szamponetki jestem zadowolona, ale nie na 100%.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870958].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Taka sobie..

kupiłam szamponetkę by sprawdzić jak wyglądam w jasnych blond włosach .. kolor mam jasno-średni blond.. jeśli tak mogę określić.. niestety połowa włosów była jasna blond połowa nawet brąz i były momenty gdzie prześwitywał rudy.. szamponetka dość długo była na moich włosach myjąc je co 2-3 dzień..

Ilość zużytych opakowań: 2duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857338].usefull || 0 }}% pomocna.