Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

dobry produkt

Odżywka jest bardzo wydajna, opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy przy regularnym stosowaniu. Włosy po niej bardzo łatwo się rozczesują, a po dłuższym stosowaniu zauważyłam że stały się grubsze oraz były w dużo lepszej kondycji.

super

Z powodu lenistwa przerzuciłam się na własnie takie odżywki w spray'u bez spłukiwania. Miałam okazje już używać kilka takich odżywek od Gliss kura i są to jedne z moim ulubionych. Włosy bardzo dobrze się rozczesują po zastosowaniu odżywki, są miękkie a po wyschnięciu lśniące . Nie straszne im nawet częste suszenie suszarka. Jak dla mnie super

Ratunek dla przeciążonych włosów

Świetny produkt. Stosuję go z pozostałymi produktami z serii lub zupełnie innymi produktami i zawsze sprawdza się świetnie. Doskonale działa na końcówki, poprawiając ich kondycję i zapobiegając dalszym uszkodzeniom. Spray jest wydajny, ma świetny zapach i atomizer doskonale go rozpyla (tworzy fajną mgiełkę a nie strumień jak w przypadku niektórych produktów).

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Uwielbiam

Na początku wspomnę, że uwielbiam wszystkie "psikacze" tej marki. Fioletowa odżywka w sprayu ma cudowny zapach, dzięki niej włosy rozczesują się lepiej, nie puszą się, bardzo ładnie się układają

działa

Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę..moje włosy stały się miękkie s dotyku..lepiej się rozczesują i nie są obciążone.. Mogę polecić tą odżywkę! Zdrowe lśniące włosy..mam teraz po każdym użyciu odżywki.

Bardzo dobra odżywka

Muszę przyznać, że nie jest to najlepsza odżywka jakiej kiedykolwiek używałam, jest po prostu ok. Robi to, co ma robić, aczkolwiek bez efektu WOW. Bardzo podoba mi się to, ze włosy stają się odżywione i bardziej błyszczące oraz delikatne w dotyku. Odzywka posiada także bardzo przyjemny zapach.

:-)

Kupiłam po stosie dobrych opinii całej linii produktów Fiber Therapy - mam tę odżywkę ekspresową, odżywkę zwykłą do spłukiwania i eliksir. Ogólnie przypadła mi do gustu i używam na stałe po umyciu włosów.

Mój ulubieniec!

Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem i jestem zachwycona :)
Od zawsze miałam zniszczone i suche włosy ale odkąd używam tej odżywki oraz szamponu moje włosy odżyły. są miękkie, gładkie a zniszczone i rozdwojone końcówki zniknęły w niemalże 70%! Na pewno spróbuję jeszcze innych produktów z tej serii i będę sumiennie używać :)

Ułatwia rozczesywanie

Używałam wszystkich odżywek w sprayu z gliss kur i nie widzę miedzy nimi różnicy, każda z nich ułatwia rozczesywanie i pięknie pachnie. Innych efektów nie zauważyłam.
Dodam jeszcze, że wyjątkowo zapach tej akurat odżywki nie przypadł mi do gustu (ciężki zapach, wieczorowych perfum).

Bardzo fajna ratunkowa, lekka odżywka

Mam włosy dość cienkie i delikatne, dodatkowo rozjaśniane, więc wszelkie wspomaganie jest im potrzebne :) Kupiłam całą serię Fiber Therapy poza szamponem - i jestem bardzo zadowolona.

1. lekkość - ta odżywka nie obciąża i nie tłuści cienkich włosów, nie są klapnięte, trudno z nią przesadzić.
2. wygoda aplikacji - formuła w spray'u błyskawicznie wnika we włosy, jest łatwa w użyciu, bez spłukiwania.
3. świetny zapach - jest trochę jak słodkie perfumy, trzyma się na włosach po wysuszeniu - no, bajka :)
4. szybkość działania
5. a co najważniejsze, na koniec - bardzo dobre działanie na włosy. Skutecznie nawilża, odżywia, włosy są gładkie, lśniące, wyglądają zdrowo i lekko. Dobrze się rozczesują, mają gładką fakturę, która ładnie odbija światło, a cała fryzura wygląda na bardziej zadbaną. Włosy się nie puszą, łatwo poddają się stylizacji.

Odżywkę stosuję już przed suszeniem włosów, po zastosowaniu maski lub odżywki z linii (często zamiennie z eliksirem w spray'u Fiber Therapy). Nie oceniam jej działania solo - takie preparaty bez spłukiwania są dla moich włosów tylko uzupełnieniem pielęgnacji.

Cała seria dobrze się uzupełnia, więc w tym przypadku warto kupić kilka produktów. Myślę, że spełnia obietnice producenta w zakresie odbudowywania włosa od wewnątrz - od początku stosowania moje włosy są w lepszej formie, widać różnicę w ich wyglądzie. Jestem trochę zaskoczona jakością tej linii, bo zazwyczaj omijałam cały Gliss Kur szerokim łukiem - zwykle trafiały mi się same buble. Ale tą serię bardzo polecam. A zapach jest naprawdę fantastyczny :)

(moje włosy: cienkie, delikatne, farbowane, raczej suche)

Szybki efekt!!!

Uwielbiam odżywki tej firmy. Zawsze mam problem z rozczesaniem włosów, ponieważ są po zabiegu dekoloryzacji i rozjaśnianiu. Po każdym myciu włosów, przed wysuszeniem używam odżywki w spray'u, bez problemu mogę rozczesać po niej włosy, dodatkowo ma przyjemny zapach, nie obciąża włosów, a w efekcie końcowym są piękne lśniące włosy prosto po regeneracji.

Całkiem ok

Skusiły mnie dobre opinie na jej temat i to,że ogólnie lubię serię odżywek w spray'u z Gliss Kur. Jednak nie spełnienia ona moich oczekiwań. Moje włosy są po zabiegu rozjaśniania więc potrzebują dobrej odżywki do rozczesywania ich. Oczekiwałam podobnego efektu co po jej pomarańczowej czy złotej koleżance. Niestety nie jest ona aż tak dobra.