Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

Całkiem ok

Skusiły mnie dobre opinie na jej temat i to,że ogólnie lubię serię odżywek w spray'u z Gliss Kur. Jednak nie spełnienia ona moich oczekiwań. Moje włosy są po zabiegu rozjaśniania więc potrzebują dobrej odżywki do rozczesywania ich. Oczekiwałam podobnego efektu co po jej pomarańczowej czy złotej koleżance. Niestety nie jest ona aż tak dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573346].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezła

Zazwyczaj odżywek bez spłukiwania używam wtedy, kiedy włosy potrzebują czegoś dodatkowego. Odżywką bazową zawsze jest jakaś do spłukiwania.

Moje włosy raczej rzadko potrzebują dużych dawek protein, dlatego masek i odżywek proteinowych praktycznie nie kupuję. Z tego Gliss Kura jestem całkiem zadowolona, bo stanowi dopełnienie dla masek czy odżywek spłukiwanych. Kiedy podczas suszenia widzę lub czuję, że włosy potrzebują czegoś jeszcze, używam właśnie jego. Ułatwia rozczesywanie i zapewnia mi wystarczającą ilość protein, a dodatkowo ma piękny zapach, przypominający dobre perfumy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551411].usefull || 0 }}% pomocna.

Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Rewelacyjny produkt. Działanie, zapach i wydajność zdecydowanie na plus. Doskonale działa na moje włosy. Są miękkie, lśniące (mam wrażenie że seria ta podbija, wydobywa kolor) i pięknie błyszczą. Łatwo się rozczesują a jednocześnie nie są przeciążone produktem. Świetny produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504781].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Numer jeden !

To najlepsza ekspresowa odżywka na jaka trafiłam. Dodaje włosom lekkości i pomaga w rozczesywaniu. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wypróbowali. Jest naprawdę świetna i dosyć wydajna. Do tego jak trafimy na promocje to cena tez jest świetna !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486966].usefull || 0 }}% pomocna.

Testowanie

Pierwsze moje wrażenie to cudowny zapach, który utrzymuje się naprawdę długo. Odżywka nie obciąża włosów, nawet przy codziennym stosowaniu. Włosy są po niej gładkie i miękkie w dotyku. Plusem dla zabieganych jest to, że odżywki nie trzeba spłukiwać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481506].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych Gliss Kur Fiber Therapy spełnia swoją rolę. Buteleczka z aplikatorem rozprowadza delikatną mgiełkę. Zaraz po zastosowaniu działa i widać efekty. Po jej użyciu włosy stają się miękkie, ładnie się układają, nie plączą się, dobrze się rozczesują, ma przyjemny zapach. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470127].usefull || 0 }}% pomocna.

Chwilowo jestem na TAK

Moja pielęgnacja włosów zmienia się...bo zaczęłam je farbować na jasny blond. Włosy przetłuszczają się u nasady , a mają suche końce. Bardzo łatwo mimo to je obciążyć i wyglądają wtedy nie fajnie.

Odżywka jak dla mnie pachnie jak duża część kosmetyków w salonie fryzjerskim, dla mnie ładnie. Nakładałam ją różnymi sposobami, ale najlepiej sprawdza się u mnie nałożenie na mokro, wysuszenie, ponowne zaaplikowanie odżywki w mniejszej ilości i ponowne podsuszenie. Włosy nie plączą się, są bardziej proste, nie są oklapnięte, są gładkie i bardziej błyszczą. Efekt co prawda nie utrzymuje się i zabieg trzeba powtarzać co każde mycie, ale odżywka mimo to moim zdaniem jest bardzo dobra, bo okiełznać teraz mój "susz" jest ciężko, a jej się to udaje. Na pewno kupię ponownie wraz z szamponem, a w miedzy czasie będę szukać jeszcze lepszych rozwiązań dla włosów rozjaśnianych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468937].usefull || 0 }}% pomocna.

ciekawy zapach

pierwsze co zwróciło moją uwagę to zapach- mocny,ciężki, taki "męski" ale mnie odpowiada.

generalnie chyba nie dla mnie są odżywki bez spłukiwania- włosy są klapnięte, a po tej jeszcze zelektryzowane na maxa, mam wrażenie że sa brudne. więc działam tak że myję włosy, osuszam ręcznikiem, rozczesuje, psikam odzywką, rozczesuje, psikam jeszcze raz i na końcu spłukuję wszystko:) tym sposobem odzywka bez spłukiwania jest spłukiwana ale przynajmniej mam nie oklapnięte i czyste włosy.

+włosy sa gładkie
+pachnące
+lejące
+wyglądają zdrowo

czy na dłuższą metę jakieś nawilżenie czy regeneracja? raczej nie, ciężko powiedzieć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466447].usefull || 0 }}% pomocna.

Giss Kur zestaw testowy

Ostatnio miałam przyjemność przetestować serię Gliss Kur Fiber Therapy.W skład zestawu wchodzą:szampon,odżywka do spłukiwania,ekspresowa odżywka bez spłukiwania i dwufazowy olejek scalający końcówki.Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne.Problemy z włosami dotykają wiele z kobiet,zwłaszcza wtedy,gdy włosy są poddawane intensywnym zabiegom stylizacyjnym.Mnie też to nie ominęło.Pierwsze pozytywne wrażenie sprawił wygląd opakowań:eleganckie,wyraźne barwy,opis czytelny i rzeczowy.Zapach też urzeka:delikatny ale wyraźny,słodki,karmelowy.Najbardziej przypadła mi do gustu ekspresowa odżywka - nie tłusta,lekka formuła sprawia że,włosy są miękkie i łatwo się rozczesują.Używa jej też moja córka dla której czesanie zawsze było koszmarem -teraz to przyjemność.Zauważyłam znaczną poprawę wyglądu i kondycji moich włosów(lepiej się układają,są lśniące i gładkie).Choć Glis Kur nie należy do kosmetyków najtańszych,uważam,że jest watry swojej ceny.Z pewnością następnym razem także wybiorę tę markę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458002].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Testuję odżywkę kilka dni. Rewelacyjnie rozczesuje się po niej włosy,ktore są bardzo miękkie i błyszczace. Najgorzej przypadl mi do gustu zapach,ktory niby ładny ale jednak zbyt słodki i mdły. Opakowanie tradycyjne Glisssss Kura- bardzo OK.!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453797].usefull || 0 }}% pomocna.