Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

Bardzo fajna ratunkowa, lekka odżywka

Mam włosy dość cienkie i delikatne, dodatkowo rozjaśniane, więc wszelkie wspomaganie jest im potrzebne :) Kupiłam całą serię Fiber Therapy poza szamponem - i jestem bardzo zadowolona.

1. lekkość - ta odżywka nie obciąża i nie tłuści cienkich włosów, nie są klapnięte, trudno z nią przesadzić.
2. wygoda aplikacji - formuła w spray'u błyskawicznie wnika we włosy, jest łatwa w użyciu, bez spłukiwania.
3. świetny zapach - jest trochę jak słodkie perfumy, trzyma się na włosach po wysuszeniu - no, bajka :)
4. szybkość działania
5. a co najważniejsze, na koniec - bardzo dobre działanie na włosy. Skutecznie nawilża, odżywia, włosy są gładkie, lśniące, wyglądają zdrowo i lekko. Dobrze się rozczesują, mają gładką fakturę, która ładnie odbija światło, a cała fryzura wygląda na bardziej zadbaną. Włosy się nie puszą, łatwo poddają się stylizacji.

Odżywkę stosuję już przed suszeniem włosów, po zastosowaniu maski lub odżywki z linii (często zamiennie z eliksirem w spray'u Fiber Therapy). Nie oceniam jej działania solo - takie preparaty bez spłukiwania są dla moich włosów tylko uzupełnieniem pielęgnacji.

Cała seria dobrze się uzupełnia, więc w tym przypadku warto kupić kilka produktów. Myślę, że spełnia obietnice producenta w zakresie odbudowywania włosa od wewnątrz - od początku stosowania moje włosy są w lepszej formie, widać różnicę w ich wyglądzie. Jestem trochę zaskoczona jakością tej linii, bo zazwyczaj omijałam cały Gliss Kur szerokim łukiem - zwykle trafiały mi się same buble. Ale tą serię bardzo polecam. A zapach jest naprawdę fantastyczny :)

(moje włosy: cienkie, delikatne, farbowane, raczej suche)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589821].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybki efekt!!!

Uwielbiam odżywki tej firmy. Zawsze mam problem z rozczesaniem włosów, ponieważ są po zabiegu dekoloryzacji i rozjaśnianiu. Po każdym myciu włosów, przed wysuszeniem używam odżywki w spray'u, bez problemu mogę rozczesać po niej włosy, dodatkowo ma przyjemny zapach, nie obciąża włosów, a w efekcie końcowym są piękne lśniące włosy prosto po regeneracji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1583646].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Skusiły mnie dobre opinie na jej temat i to,że ogólnie lubię serię odżywek w spray'u z Gliss Kur. Jednak nie spełnienia ona moich oczekiwań. Moje włosy są po zabiegu rozjaśniania więc potrzebują dobrej odżywki do rozczesywania ich. Oczekiwałam podobnego efektu co po jej pomarańczowej czy złotej koleżance. Niestety nie jest ona aż tak dobra.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573346].usefull || 0 }}% pomocna.
WŁOSY lokówka objętość

Całkiem niezła

Zazwyczaj odżywek bez spłukiwania używam wtedy, kiedy włosy potrzebują czegoś dodatkowego. Odżywką bazową zawsze jest jakaś do spłukiwania.

Moje włosy raczej rzadko potrzebują dużych dawek protein, dlatego masek i odżywek proteinowych praktycznie nie kupuję. Z tego Gliss Kura jestem całkiem zadowolona, bo stanowi dopełnienie dla masek czy odżywek spłukiwanych. Kiedy podczas suszenia widzę lub czuję, że włosy potrzebują czegoś jeszcze, używam właśnie jego. Ułatwia rozczesywanie i zapewnia mi wystarczającą ilość protein, a dodatkowo ma piękny zapach, przypominający dobre perfumy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551411].usefull || 0 }}% pomocna.

Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Rewelacyjny produkt. Działanie, zapach i wydajność zdecydowanie na plus. Doskonale działa na moje włosy. Są miękkie, lśniące (mam wrażenie że seria ta podbija, wydobywa kolor) i pięknie błyszczą. Łatwo się rozczesują a jednocześnie nie są przeciążone produktem. Świetny produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504781].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer jeden !

To najlepsza ekspresowa odżywka na jaka trafiłam. Dodaje włosom lekkości i pomaga w rozczesywaniu. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wypróbowali. Jest naprawdę świetna i dosyć wydajna. Do tego jak trafimy na promocje to cena tez jest świetna !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486966].usefull || 0 }}% pomocna.

Testowanie

Pierwsze moje wrażenie to cudowny zapach, który utrzymuje się naprawdę długo. Odżywka nie obciąża włosów, nawet przy codziennym stosowaniu. Włosy są po niej gładkie i miękkie w dotyku. Plusem dla zabieganych jest to, że odżywki nie trzeba spłukiwać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481506].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych Gliss Kur Fiber Therapy spełnia swoją rolę. Buteleczka z aplikatorem rozprowadza delikatną mgiełkę. Zaraz po zastosowaniu działa i widać efekty. Po jej użyciu włosy stają się miękkie, ładnie się układają, nie plączą się, dobrze się rozczesują, ma przyjemny zapach. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470127].usefull || 0 }}% pomocna.

Chwilowo jestem na TAK

Moja pielęgnacja włosów zmienia się...bo zaczęłam je farbować na jasny blond. Włosy przetłuszczają się u nasady , a mają suche końce. Bardzo łatwo mimo to je obciążyć i wyglądają wtedy nie fajnie.

Odżywka jak dla mnie pachnie jak duża część kosmetyków w salonie fryzjerskim, dla mnie ładnie. Nakładałam ją różnymi sposobami, ale najlepiej sprawdza się u mnie nałożenie na mokro, wysuszenie, ponowne zaaplikowanie odżywki w mniejszej ilości i ponowne podsuszenie. Włosy nie plączą się, są bardziej proste, nie są oklapnięte, są gładkie i bardziej błyszczą. Efekt co prawda nie utrzymuje się i zabieg trzeba powtarzać co każde mycie, ale odżywka mimo to moim zdaniem jest bardzo dobra, bo okiełznać teraz mój "susz" jest ciężko, a jej się to udaje. Na pewno kupię ponownie wraz z szamponem, a w miedzy czasie będę szukać jeszcze lepszych rozwiązań dla włosów rozjaśnianych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468937].usefull || 0 }}% pomocna.

ciekawy zapach

pierwsze co zwróciło moją uwagę to zapach- mocny,ciężki, taki "męski" ale mnie odpowiada.

generalnie chyba nie dla mnie są odżywki bez spłukiwania- włosy są klapnięte, a po tej jeszcze zelektryzowane na maxa, mam wrażenie że sa brudne. więc działam tak że myję włosy, osuszam ręcznikiem, rozczesuje, psikam odzywką, rozczesuje, psikam jeszcze raz i na końcu spłukuję wszystko:) tym sposobem odzywka bez spłukiwania jest spłukiwana ale przynajmniej mam nie oklapnięte i czyste włosy.

+włosy sa gładkie
+pachnące
+lejące
+wyglądają zdrowo

czy na dłuższą metę jakieś nawilżenie czy regeneracja? raczej nie, ciężko powiedzieć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466447].usefull || 0 }}% pomocna.