Schwarzkopf Gliss Kur, Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

Jedna z najlepszych odżywek, na jakie trafiłam!

Kupiłam ją razem z szamponem z tej samej serii. Zacznę od tego, że moje włosy są bardzo zniszczone, suche a zarazem przetłuszczające się. Bez dobrego szamponu i porządnej odżywki nie dało się ich nawet rozczesać. Łamały się, kruszyły... Odkąd zaopatrzyłam się w ten zestaw problem zniknął. Ta odżywka czyni cuda. Włosy są po niej mięciutkie, lekkie, sprawiają wrażenie odżywionych i zregenerowanych. Łatwo się rozczesują i stylizują. Dotychczas żadna odżywka nie była w stanie tak poprawić wyglądu moich włosów, jednocześnie nie obciążając ich. Jednak po dłuższym stosowaniu musiałam na jakiś czas przestać używać tej odżywki i szamponu, ponieważ włosy zaczęły się przetłuszczać, ale tak dzieje się zawsze, gdy używam jednego produktu przez dłuższy czas. Opakowanie jest wydajne, wystarczy kilka psiknięć na jedną aplikację. Sama aplikacja również jest prosta, aplikator rozpyla delikatną mgiełkę, przez co szybko i równomiernie się rozprowadza. Ach, i zapomniałam dodać, że zniewalająco pachnie! Gdy wychodzę z łazienki z włosami spryskanymi tą odżywką, to mąż pyta co to za perfumy! :)

ta odżywka

TYLKO ułatwia rozczesywanie nic więcej nie robi dobrego dla włosów a tego oczekiwałam bo to w końcu odżywka. Nawet mojej córeczce pomaga rozczesać ten "kołtun" :) i nic poza tym.

nie szukajmy zamienników

Ten produkt jest kultowy. W pewnym momencie zaczęłam szukać jego substytutów, ale tylko zraziłam się do innych produktów. Ta odżywka nie ma sobie równych. Jest wspaniała, nie obciąża włosów, ale je nawilża. Od pierwszego momentu jestem nią oczarowana. Przystępna formuła, niczym mgiełka, dobrze kondycjonuje włosy. Dostępna i tania. Pachnie przepięknie. Pomaga rozczesać najgorsze kołtuny.

WŁOSY lokówka objętość

Odżywka

To moje kolejne opakowanie. Odżywka jest bardzo wydajna, nie obciąza włosów. Stosuje ją na wilgotne włosy, co pomaga w ich rozczesywaniu. Aplikacji towarzyszy baardzo słodki zapach - początkowo mi to przeszkadzało teraz już się przyzwyczaiłam.

pomaga w rozczesywaniu

Używam tych odżywek od kilku lat i nie widzę większej różnicy w działaniu między poszczególnymi wersjami, ale wszystkie działają rewelacyjnie :)
Teraz mam tę wersję i również jestem z niej zadowolona. Odzywki są bardzo, bardzo wydajne, mi jedno opakowanie starcza średnio na rok,a kupuję je na promocji za ok. 10 zł :)
Wyraźnie ułatwiają rozczesywanie. Choć z natury mam dość gładkie, proste i lejące włosy, to widzę wyraźną różnicę kiedy rozczesuję je po myciu bez a kiedy z odżywką.
Na plus świetny atomizer i piękne zapachy :)

Dobry produkt

Bardzo fajna odżywka. Włosy po niej łatwo rozczesać oraz nie są mocno obciążone. Odżywa ma przyjemny zapach. Wydajne opakowanie, łatwo się aplikuje oraz poprawia kondycje włosów :)

Niezła

Delikatna odżywka w sprayu do zniszczonych włosów. Dwufazowa, więc przed użyciem wymaga energicznego potrząśnięcia.
Stosowałam jako dodatkową odżywkę na wilgotne włosy w czasie suszenia.
Ładnie wygładza, dodaje blasku, ułatwia rozczesywanie.
Nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów.
Jako niezależna, samodzielna odżywka za słaba-jako uzupełnienie-idealna!
Stosowana jako odżywka dodatkowa jest niesamowicie wydajna!
Bardzo dobry rozpylacz, rozprowadza odżywkę delikatna mgiełką, równomiernie, więc łatwo ją dozować.
Zapach jest dość intensywny, charakterystyczny dla całej linii, ale bardzo przyjemy. Przez chwilę zostaje na włosach, jednak nie za długo.
Opakowanie lekkie, praktyczne, widać zużycie produktu, dobrze wykonane.

Zarówno ten produkt jak i cała seria Gliss Kur Fiber Therapy, to bardzo udane produkty i z chęcią do nich wracam!

Obowiązkowy produkt dla wysokoporowatych

Pięknie pachnie, świetnie wygładza i nabłyszcza.
Włosy łatwo się rozczesują, sprawdza się zarówno na mokrych włosach jak i na suchych ( zawsze najpierw psikam po myciu, żeby wgl móc rozczesać włosy, później na już wysuszonych włosach)

Piękny zapach

Odżywka, która stanowi uzupełnienie każdej odżywki do spłukiwania. Jako samodzielna odżywka, którą spryskujemy włosy po umyciu za słabo nawilża. Ogólnie daje radę.

Zapach piękny, po pewnym czasie może męczyć, ale za cenę 8,99 nie narzekamy.
Włosy dobrze się po niej rozczesują i wyglądają zdrowo. Muszę wypróbować maskę :)
Opakowania standardowe jak to Gliss Kur, odżywka jest dwufazowa, więc przed każdym użyciem trzeba energicznie wstrząsnąć.

Polecam do codziennego stosowania :) Nawet w ciągu dnia na suche włosy fajnie się sprawdza, bo nie obciąża włosa.

dobry produkt

Odżywka jest bardzo wydajna, opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy przy regularnym stosowaniu. Włosy po niej bardzo łatwo się rozczesują, a po dłuższym stosowaniu zauważyłam że stały się grubsze oraz były w dużo lepszej kondycji.

super

Z powodu lenistwa przerzuciłam się na własnie takie odżywki w spray'u bez spłukiwania. Miałam okazje już używać kilka takich odżywek od Gliss kura i są to jedne z moim ulubionych. Włosy bardzo dobrze się rozczesują po zastosowaniu odżywki, są miękkie a po wyschnięciu lśniące . Nie straszne im nawet częste suszenie suszarka. Jak dla mnie super

Ratunek dla przeciążonych włosów

Świetny produkt. Stosuję go z pozostałymi produktami z serii lub zupełnie innymi produktami i zawsze sprawdza się świetnie. Doskonale działa na końcówki, poprawiając ich kondycję i zapobiegając dalszym uszkodzeniom. Spray jest wydajny, ma świetny zapach i atomizer doskonale go rozpyla (tworzy fajną mgiełkę a nie strumień jak w przypadku niektórych produktów).