Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Schwarzkopf Gliss Kur, Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

Raz na jakiś czas

Bo to keratynowa odżywka, także 1 efekt zawsze będzie super a potem siano lub oklap, jak ja np mam przy rozjaśnianych niezbyt gęstych włosach.
Na początku ładnie to wygląda, dawałam głównie na końcówki włosów, były bardziej okiełznane, mniej puchate, no ale na początku.
Ładnie pachnie to jej trzeba przyznać.

baaardzo fajna odżywka na codzień

Odżywka bardzo fajnie sprawdza się na świeżo umytych włosach,
ułatwia ich rozczesywanie,
posiada baardzo przyjemny w odczuciu zapach,
rozporowadza się na włosach idealną mgiełką.

latwe rozczesywanie

Bardzo dobra i super pachnaca odżywka. Po użyciu włosy faktycznie dobrze się rozczesują i układają oraz ladniej schna. Nie obciąża w żaden sposób włosów i zapach na wlosach utrzymuje sie caly dzien. Plusem jest opakowanie, które ladnie wyglada a atomizer jest idealny

Jak zamaskować siwe włosy

Extra

Ten produkt jest genialny odswieza wlosy a ich rozczesywanie po zastosowaniu go jest bezproblemowe. Wkoncu coś co pomoglo mi przy rozczesywaniu moich pokreconych gestych wlosow. Polecam stosowanie calej serii daje wtedy jeszcze lepsze efekty

Bez szału

Włosy po użyciu są gładsze i mniej "napuszone", ale po czasie robią się ciężkie i sprawiają wrażenie trochę tłustych. Największą zaletą jest zdecydowanie bardzo przyjemny zapach, ale nie rekompensuje to tej ciężkości włosów po użyciu.

Super

Włosy po spryskaniu tą odżywką są mega wygładzone, bardziej lśniące- po prostu ładniejsze. Dodatkowo jej zapach sprawia, że bardzo przyjemnie mi się jej używa. Dla mnie ona nie zastąpi tradycyjnej odżywki do spłukiwania, ale jest miłym uzupełnieniem pielęgnacji :)

Jedna z najlepszych odżywek, na jakie trafiłam!

Kupiłam ją razem z szamponem z tej samej serii. Zacznę od tego, że moje włosy są bardzo zniszczone, suche a zarazem przetłuszczające się. Bez dobrego szamponu i porządnej odżywki nie dało się ich nawet rozczesać. Łamały się, kruszyły... Odkąd zaopatrzyłam się w ten zestaw problem zniknął. Ta odżywka czyni cuda. Włosy są po niej mięciutkie, lekkie, sprawiają wrażenie odżywionych i zregenerowanych. Łatwo się rozczesują i stylizują. Dotychczas żadna odżywka nie była w stanie tak poprawić wyglądu moich włosów, jednocześnie nie obciążając ich. Jednak po dłuższym stosowaniu musiałam na jakiś czas przestać używać tej odżywki i szamponu, ponieważ włosy zaczęły się przetłuszczać, ale tak dzieje się zawsze, gdy używam jednego produktu przez dłuższy czas. Opakowanie jest wydajne, wystarczy kilka psiknięć na jedną aplikację. Sama aplikacja również jest prosta, aplikator rozpyla delikatną mgiełkę, przez co szybko i równomiernie się rozprowadza. Ach, i zapomniałam dodać, że zniewalająco pachnie! Gdy wychodzę z łazienki z włosami spryskanymi tą odżywką, to mąż pyta co to za perfumy! :)

ta odżywka

TYLKO ułatwia rozczesywanie nic więcej nie robi dobrego dla włosów a tego oczekiwałam bo to w końcu odżywka. Nawet mojej córeczce pomaga rozczesać ten "kołtun" :) i nic poza tym.

nie szukajmy zamienników

Ten produkt jest kultowy. W pewnym momencie zaczęłam szukać jego substytutów, ale tylko zraziłam się do innych produktów. Ta odżywka nie ma sobie równych. Jest wspaniała, nie obciąża włosów, ale je nawilża. Od pierwszego momentu jestem nią oczarowana. Przystępna formuła, niczym mgiełka, dobrze kondycjonuje włosy. Dostępna i tania. Pachnie przepięknie. Pomaga rozczesać najgorsze kołtuny.

Odżywka

To moje kolejne opakowanie. Odżywka jest bardzo wydajna, nie obciąza włosów. Stosuje ją na wilgotne włosy, co pomaga w ich rozczesywaniu. Aplikacji towarzyszy baardzo słodki zapach - początkowo mi to przeszkadzało teraz już się przyzwyczaiłam.

pomaga w rozczesywaniu

Używam tych odżywek od kilku lat i nie widzę większej różnicy w działaniu między poszczególnymi wersjami, ale wszystkie działają rewelacyjnie :)
Teraz mam tę wersję i również jestem z niej zadowolona. Odzywki są bardzo, bardzo wydajne, mi jedno opakowanie starcza średnio na rok,a kupuję je na promocji za ok. 10 zł :)
Wyraźnie ułatwiają rozczesywanie. Choć z natury mam dość gładkie, proste i lejące włosy, to widzę wyraźną różnicę kiedy rozczesuję je po myciu bez a kiedy z odżywką.
Na plus świetny atomizer i piękne zapachy :)

Dobry produkt

Bardzo fajna odżywka. Włosy po niej łatwo rozczesać oraz nie są mocno obciążone. Odżywa ma przyjemny zapach. Wydajne opakowanie, łatwo się aplikuje oraz poprawia kondycje włosów :)