Schwarzkopf Gliss Kur, Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

Niezbędnik, któremu jestem wierna

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, to przywiązuję do tego naprawdę dużą wagę, mam swoje "pewniaki" ,ale też jeśli chodzi o maski, odżywki w różnych formach to bardzo często i chętnie sięgam po coś nowego bo moje włosy zawsze dobrze reagują na nowości i na coś, do czego nie są przyzwyczajone.

Ta odżywka przewija się na moich półkach od dobrych dwóch lat i czasem jak się skończy myślę sobie, że mogę się bez niej obyć, ale gdy jej zabraknie to nagle jest wielka potrzeba jej użycia. Dla mnie to produkt niezbędny w zakresie pielęgnacja/upiększanie.

DZIAŁANIE; Uwielbiam jak działa na moje włosiska. Stają się takie pozytywnie "Sztywne" grube, odseparowane, a przy tym błyszczące, podatne na układanie. Co ciekawe nie powoduje ani przesuszenia, puszenia ani przetłuszczenia, czy strączkowania( jak ja tego nie cierpię), pomimo mocno proteinowego składu. Co ciekawe nawet jak włoski są nie myte już dwa dni i na końcach zaczynają się strączkować, to spryskuję je nią i odzyskują świeży wygląd( mam to szczęście, że skalp się nie przetłuszcza w ogóle więc mogę myć włosy co 2-3 dni). Czy działa odżywiająco? Wizualnie na pewno, praktycznie też, choć nie sama bo używam wielu produktów do włosów, ale mimo suszenia i nie regularnych wizyt u fryzjera nie ma co szukać u mnie rozdwojonych końcówek :) można ją stosować na suche i wilgotne włosy w zależności od potrzeb.

ZAPACH: Intensywny, przyjemny i długo się utrzymujący. Identyczny jak pozostałe odżywki i szampon z fioletowej serii Omegaplex od Gliss Kurr.

OPAKOWANIE: nie mogłoby być lepsze do tej formy produktu. Po pierwsze poręczne, posiada doskonały atomizer, który pięknie rozpyla, co przy odżywkach w takiej formie jest mega ważne no i mamy kontrolę nad ilością produktu :)

WYDAJNOŚĆ i CENA: Patrząc na to, że używam jej prawie codziennie od około trzech miesięcy na długie i gęste włosy to wyczyn, zwłaszcza, że w Rossmanach można ją często dostać za około 8 zł, więc na pewno w tym przedziale nic lepszego nie ma :)

Ogólnie mój pewniak, mój niezbędnik w pielęgnacji, któremu o dziwo jestem już wierna bardzo długo i nic nie wskazuje, żeby coś się miało zmienić :)

Bardzo fajna

Jest to bardzo dobra odżywka do rozczesywania włosów, właśnie takie oczekiwania mam od odżywki bez spłukiwania. Opakowanie jest bardzo wydaje, a stosuje tą odżywkę codziennie. Bardzo ładnie pachnie i nie obciąża włosów.

Ratuje włosy z kołtunów!

Moje włosy często się kołtunią i mam spory problem z ich rozczesywaniem. Zaczęłam przed każdym problemowym rozczesaniem spryskiwać włosy tą odżywką i POMAGA! :)
Bardzo ładnie pachnie i jest barrrrdzo wydajna :)
Mam wrażenie, że działa trochę lepiej od 'czarnej' wersji - przynajmniej na moich włosach.

taka średnia

Moje włosy jej nie polubiły. Działanie miała na nich raczej nieprzewidywalne, bo albo nie robiła nic, albo je przeciążała. Nie wiem jakim cudem, ale to właśnie robiła. Strasznie dziwnie się wtedy układały, a właściwie nie układały, tylko sterczały dziwnie. Mam włosy krótkie i kręcone, więc odpowiednie ułożenie kosmyków jest jakby ważne, żeby nie wyglądać na rozczochraną. Przyspieszała przetłuszczanie włosów. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania na włosy. Jest bardzo wydajna i ładnie pachnie.

OK

Jest to jedna z lepszych odżywek w sprayu, przynajmniej dla mnie. Nie oczekuje od niego odbudowy włosów czy innych takich rzeczy, bo po prostu w to nie wierzę, ale ta potrafi ujarzmić moje włosy. Podkreśla skręt włosów, wygładza i nadaje przyjemnego dla oka blasku kosmykom. Dla mnie jedna z najważniejszych cech to ułatwianie rozczesywania - jest bardzo skuteczna! Poza tym nie obciąża włosów, bardzo ładnie pachnie. Odżywka jest bardzooo wydajna. Naprawdę wystarcza na długo. Buteleczka jest ok, nakrętka bardzo łatwo odpada. Pompka działa bez zarzutu. Cena na plus.

Dobra

Moje włosy są raz kręcone, raz falowane a najczęściej na głowie mam wszystko - w niektórych miejscach baranki, gdzie indziej fale, a w jeszcze innych miejscach są po prostu niesfornie powywijane. Gdy nie mam czasu prostować włosów, moim wybawieniem są takie odżywki w sprayu. Ta odżywka nadaje moim niesfornym włosom równomierny skręt, sprawia, że loczki są gładkie i błyszczące.

Odżywka jest lekka przez dwufazową formułę więc nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie. Ma przyjemny zapach, jest wygodna w aplikacji i wydajna. Cena jest ok a dostępność dobra. Z pewnością będę do niej wracać.

Lekka jak piórko!

Zdecydowanie uwielbiam woń tej odżywki zamkniętą w wygodnym opakowaniu! Poza tym posiada wygodną aplikację (atomizer pomaga spryskać szybko moje włosy)
Kiedy zapominam o nałożeniu odżywki to ta odżywka w sprayu, spisuje się świetnie! Pięknie je odświeża, a przed wyjściem na słońce to produkt idealny, bo chroni mój kolor włosów przed UV

Moja ulubiona

Odżywki Gliss Kur są moimi ulubieńcami. Ta odżywka jest idealna dla moich cienkich i przetłuszczających się włosów. Jest wygodna bo rozpylamy ją za pomocą atomizera. Bez względu czy używam ją na mokre czy suche włosy odżywka zawsze dobrze na nie działa. Włosy są lekkie, nie obciążone, gładkie w dotyku i zdrowo błyszczą. Odżywka cudnie pachnie i starcza na długo. Cena również nie jest wygórowana.

Uwielbiam

Bardzo lubię taką formułę odżywki nie muszę trzymać długo kosmetyku na włosach tylko od razu psiukam nim włosy.Taka odżywka ma wtedy bardzo lekką formułę i nie obciąża moich cienkich włosów.Nie mam problemu z rozczesaniem włosów, nie są one też napuszone. W dotyku są bardzo mięciutkie, sypkie i ślicznie pachną.Ile bym jej nie użyła to w ogóle nie przetłuszcza włosów.Na pewno skuszę się na nią ponownie.

BARDZO FAJNA

PLUSY:
+ włosy są dzięki niej ujarzmione (używam jej często kiedy moje włosy są wygniecione po spaniu)
+ nie przetłuszcza
+ nie obciąża
+ bardzo wygodne w stosowaniu opakowanie
+ cena

MINUSY:
Nie każdemu może spodobać się zapach ale nie jest najgorszy

uwielbiam tą odżywkę

Wspaniała odżywka, posiada wygodny atomizer, dzięki któremu możemy użyć tyle odżywki, ile potrzebujemy, tworzy mgiełkę która osiada na włosach. Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich, ani nie wysusza.
Ma piękny zapach (ja bardzo lubię takie), po wstrząśnięciu i spryskaniu włosów stają się one milsze, łatwiej się rozczesują, końcówki nie rozdwajają się aż tak.
Jest to mój ulubiony produkt do codziennego użytku.

Cudowna

Jest to ten typ odżywki,gdzie już po pierwszym użyciu wiesz,że na długo się polubicie.Nie obciąża włosów,za to ułatwia rozczesywanie.Poza tym włosy lepiej się układają i nie elektryzują.Jest bardzo wydajna i ma delikatny,przyjemny zapach.