Schwarzkopf Gliss Kur, Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

Odżywka

To moje kolejne opakowanie. Odżywka jest bardzo wydajna, nie obciąza włosów. Stosuje ją na wilgotne włosy, co pomaga w ich rozczesywaniu. Aplikacji towarzyszy baardzo słodki zapach - początkowo mi to przeszkadzało teraz już się przyzwyczaiłam.

pomaga w rozczesywaniu

Używam tych odżywek od kilku lat i nie widzę większej różnicy w działaniu między poszczególnymi wersjami, ale wszystkie działają rewelacyjnie :)
Teraz mam tę wersję i również jestem z niej zadowolona. Odzywki są bardzo, bardzo wydajne, mi jedno opakowanie starcza średnio na rok,a kupuję je na promocji za ok. 10 zł :)
Wyraźnie ułatwiają rozczesywanie. Choć z natury mam dość gładkie, proste i lejące włosy, to widzę wyraźną różnicę kiedy rozczesuję je po myciu bez a kiedy z odżywką.
Na plus świetny atomizer i piękne zapachy :)

Dobry produkt

Bardzo fajna odżywka. Włosy po niej łatwo rozczesać oraz nie są mocno obciążone. Odżywa ma przyjemny zapach. Wydajne opakowanie, łatwo się aplikuje oraz poprawia kondycje włosów :)

Grzywka na jeden wieczór

Niezła

Delikatna odżywka w sprayu do zniszczonych włosów. Dwufazowa, więc przed użyciem wymaga energicznego potrząśnięcia.
Stosowałam jako dodatkową odżywkę na wilgotne włosy w czasie suszenia.
Ładnie wygładza, dodaje blasku, ułatwia rozczesywanie.
Nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów.
Jako niezależna, samodzielna odżywka za słaba-jako uzupełnienie-idealna!
Stosowana jako odżywka dodatkowa jest niesamowicie wydajna!
Bardzo dobry rozpylacz, rozprowadza odżywkę delikatna mgiełką, równomiernie, więc łatwo ją dozować.
Zapach jest dość intensywny, charakterystyczny dla całej linii, ale bardzo przyjemy. Przez chwilę zostaje na włosach, jednak nie za długo.
Opakowanie lekkie, praktyczne, widać zużycie produktu, dobrze wykonane.

Zarówno ten produkt jak i cała seria Gliss Kur Fiber Therapy, to bardzo udane produkty i z chęcią do nich wracam!

Obowiązkowy produkt dla wysokoporowatych

Pięknie pachnie, świetnie wygładza i nabłyszcza.
Włosy łatwo się rozczesują, sprawdza się zarówno na mokrych włosach jak i na suchych ( zawsze najpierw psikam po myciu, żeby wgl móc rozczesać włosy, później na już wysuszonych włosach)

Piękny zapach

Odżywka, która stanowi uzupełnienie każdej odżywki do spłukiwania. Jako samodzielna odżywka, którą spryskujemy włosy po umyciu za słabo nawilża. Ogólnie daje radę.

Zapach piękny, po pewnym czasie może męczyć, ale za cenę 8,99 nie narzekamy.
Włosy dobrze się po niej rozczesują i wyglądają zdrowo. Muszę wypróbować maskę :)
Opakowania standardowe jak to Gliss Kur, odżywka jest dwufazowa, więc przed każdym użyciem trzeba energicznie wstrząsnąć.

Polecam do codziennego stosowania :) Nawet w ciągu dnia na suche włosy fajnie się sprawdza, bo nie obciąża włosa.

dobry produkt

Odżywka jest bardzo wydajna, opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy przy regularnym stosowaniu. Włosy po niej bardzo łatwo się rozczesują, a po dłuższym stosowaniu zauważyłam że stały się grubsze oraz były w dużo lepszej kondycji.

super

Z powodu lenistwa przerzuciłam się na własnie takie odżywki w spray'u bez spłukiwania. Miałam okazje już używać kilka takich odżywek od Gliss kura i są to jedne z moim ulubionych. Włosy bardzo dobrze się rozczesują po zastosowaniu odżywki, są miękkie a po wyschnięciu lśniące . Nie straszne im nawet częste suszenie suszarka. Jak dla mnie super

Ratunek dla przeciążonych włosów

Świetny produkt. Stosuję go z pozostałymi produktami z serii lub zupełnie innymi produktami i zawsze sprawdza się świetnie. Doskonale działa na końcówki, poprawiając ich kondycję i zapobiegając dalszym uszkodzeniom. Spray jest wydajny, ma świetny zapach i atomizer doskonale go rozpyla (tworzy fajną mgiełkę a nie strumień jak w przypadku niektórych produktów).

Uwielbiam

Na początku wspomnę, że uwielbiam wszystkie "psikacze" tej marki. Fioletowa odżywka w sprayu ma cudowny zapach, dzięki niej włosy rozczesują się lepiej, nie puszą się, bardzo ładnie się układają

działa

Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę..moje włosy stały się miękkie s dotyku..lepiej się rozczesują i nie są obciążone.. Mogę polecić tą odżywkę! Zdrowe lśniące włosy..mam teraz po każdym użyciu odżywki.

Bardzo dobra odżywka

Muszę przyznać, że nie jest to najlepsza odżywka jakiej kiedykolwiek używałam, jest po prostu ok. Robi to, co ma robić, aczkolwiek bez efektu WOW. Bardzo podoba mi się to, ze włosy stają się odżywione i bardziej błyszczące oraz delikatne w dotyku. Odzywka posiada także bardzo przyjemny zapach.