Schwarzkopf Gliss Kur, Fiber Therapy, Odżywka ekspresowa do włosów przeciążonych

Sprawdź ceny produktu

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi znaczeniami. Ułatwia rozczesywanie.

W porządku

Ułatwia rozczesywanie, bardzo ładnie pachnie, nie obciąża włosów. Jednak nie zaobserwowałam jakiś spektakularnych efektów. Atomizer bardzo dobrze działa, nie zacina się. Bardzo fajna opcja dla tych, którzy nie chcą wcierać kolejnych produktów we włosy, a następnie ich spłukiwać. Tu wystarczy nałożyć ją na mokre włosy i już. Warta wypróbowania.

Najlepsza!

Miałam już sporo odżywek w sprayu i na razie nic nie bije tej. Pięknie wygładza włosy, są idealnie sypkie, łatwo się rozczesują. Nie obciąża włosów, mimo że mam proste i skłonne do przetłuszczania. Używana na sucho jest jak make-up dla włosów, wygładza, nadaje blasku, końcówki wyglądają, jakby w ogóle nie były suche i zniszczone. Mogę nałożyć jej naprawdę dużo (w porównaniu do innych odżywek, nawet tej firmy) i nie robi wrażenia tłustych włosów, jedynie wygładza i prostuje. Sprawdzała mi się nawet jako serum silikonowe na końcówki. Zapach cudowny, jak perfumy, do tego długo się utrzymuje. Nie nadaje włosom żółtego odcienia/poblasku, jak robi to często złota odżywka z tej serii (mam ciemne, niefarbowane włosy o chłodnym odcieniu i po użyciu niektórych produktów/olejów obserwuję takie efekty).

Generalnie jestem zachwycona :D I tak, wiem, że to magia silikonu i filmformerów, ale nigdy żadna odżywka w sprayu nie dała mi takiego efektu wizualnego :) Nie oczekuję pielęgnacji po takim produkcie, a jedynie działania na już.

Dobra, lekka odżywka :)

Bardzo fajna odzywka warta przetestowania.
Najlepszy efekt jest na początku stosowania ( przynajmniej u mnie) później włosy przyzwyczajają się, ale nie jest to dla mnie problem. Chwilowy detoks i można używać z powrotem.

Jedna z tych do których wracam

Jest to jedna z tych odżywek Gliss-kura do których co jakiś czas wracam. Włosy rozczesują się po niej o niebo lepiej- jednakże po ich spryskaniu należy odczekać z 5 min aby produkt się lekko wchłonął. Aplikacja jest bardzo prosta i wygodna wystarczy spryskać włosy produktem i tyle. Pompka nie zacina się co czasem zdarza się w tego typu produktach. Odżywka nie obciąża włosów, nie są przez nie oklapnięte a wręcz przeciwnie zyskują nieco na objętości. Po aplikacji są bardziej sprężyste i lśniące. Co do wzmocnienia to z pewnością tak ! Rezultat zauważyłam na końcówkach, które nieustannie mi się kruszyły.

The best!!!

Nie wyobrażam sobie bez niego życia. Oceniając powinnam patrzeć na to co zapewnia producent i chyba nic z tego się nie spełnia. Żeby tak było dostał by 1 gwiazdkę.
U mnie znajduje inne zastosowanie. Oczywiście też na włosy. Nie wyobrażam sobie czesania włosów bez niego!!
Kiedyś jak znajoma zobaczyła, że włosy po myciu czeszcze blisko godzinę poleciła mi ten spray. I serio sprawdza, się. Rozczesywanie z nim to chwila. Mój zbawiciel.
Dodatkowo pachnie cudnie, ma wygodne opakowanie-spray i jest baaardzo wydajny.

Zadowalająca

Włosy są po niej miękkie, łatwo się rozczesują, same plusy. Nie obciąża moich włosów i na pewno kiedyś do niej wrócę :) Jestem z niej zadowolona, lubię większość tych odżywek z Gliss Kur :)

Klasyk w odżywkach w sprayu

Dostałam odżywkę w jednym z pudełek beglossy ,wcześniej zawsze używałam tej czarno-złotej. Stosuję już te odżywki w sprayu tak długo ,że nie zauważam dodatkowych działań tych odżywek.Używam ich żeby wspomóc rozczesywanie włosów . Odżywki są bardzo wydajne ,tę fioletową mam juz rok.

Bardzo fajna

Przyznam że bardzo lubię tego typu produkty. Ostatnio w Rossmann natrafiłem właśnie na tą odżywkę. Postanowiłam wypróbować. Włosy po jej użyciu są miękkie, pachnące i zadbane. I może ten produkt nie działa jakoś super pielęgnacyjne ale aby wizualnie poprawić wygląd włosów uważam że ten produkt jest naprawdę fajny.
+włosy są miękkie
+zapach
+cena
+wydajność

Bardzo fajna

Jeden z moich ulubionych produktów do pielegnacji włosów bez spłukiwania. Każda seria spisuje mi sie tak samo dobrze, przede wszytskim łatwa aplikacja, ładnie pachnie no i moje wlasy dobrze po niej wyglądają. Mialam kilka różnych rodzajow i uwazam ze kazda procz roznego koloru i zapachu działa dokąłdnie tak samo. :)

Niezbędnik, któremu jestem wierna

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, to przywiązuję do tego naprawdę dużą wagę, mam swoje "pewniaki" ,ale też jeśli chodzi o maski, odżywki w różnych formach to bardzo często i chętnie sięgam po coś nowego bo moje włosy zawsze dobrze reagują na nowości i na coś, do czego nie są przyzwyczajone.

Ta odżywka przewija się na moich półkach od dobrych dwóch lat i czasem jak się skończy myślę sobie, że mogę się bez niej obyć, ale gdy jej zabraknie to nagle jest wielka potrzeba jej użycia. Dla mnie to produkt niezbędny w zakresie pielęgnacja/upiększanie.

DZIAŁANIE; Uwielbiam jak działa na moje włosiska. Stają się takie pozytywnie "Sztywne" grube, odseparowane, a przy tym błyszczące, podatne na układanie. Co ciekawe nie powoduje ani przesuszenia, puszenia ani przetłuszczenia, czy strączkowania( jak ja tego nie cierpię), pomimo mocno proteinowego składu. Co ciekawe nawet jak włoski są nie myte już dwa dni i na końcach zaczynają się strączkować, to spryskuję je nią i odzyskują świeży wygląd( mam to szczęście, że skalp się nie przetłuszcza w ogóle więc mogę myć włosy co 2-3 dni). Czy działa odżywiająco? Wizualnie na pewno, praktycznie też, choć nie sama bo używam wielu produktów do włosów, ale mimo suszenia i nie regularnych wizyt u fryzjera nie ma co szukać u mnie rozdwojonych końcówek :) można ją stosować na suche i wilgotne włosy w zależności od potrzeb.

ZAPACH: Intensywny, przyjemny i długo się utrzymujący. Identyczny jak pozostałe odżywki i szampon z fioletowej serii Omegaplex od Gliss Kurr.

OPAKOWANIE: nie mogłoby być lepsze do tej formy produktu. Po pierwsze poręczne, posiada doskonały atomizer, który pięknie rozpyla, co przy odżywkach w takiej formie jest mega ważne no i mamy kontrolę nad ilością produktu :)

WYDAJNOŚĆ i CENA: Patrząc na to, że używam jej prawie codziennie od około trzech miesięcy na długie i gęste włosy to wyczyn, zwłaszcza, że w Rossmanach można ją często dostać za około 8 zł, więc na pewno w tym przedziale nic lepszego nie ma :)

Ogólnie mój pewniak, mój niezbędnik w pielęgnacji, któremu o dziwo jestem już wierna bardzo długo i nic nie wskazuje, żeby coś się miało zmienić :)

Bardzo fajna

Jest to bardzo dobra odżywka do rozczesywania włosów, właśnie takie oczekiwania mam od odżywki bez spłukiwania. Opakowanie jest bardzo wydaje, a stosuje tą odżywkę codziennie. Bardzo ładnie pachnie i nie obciąża włosów.

Ratuje włosy z kołtunów!

Moje włosy często się kołtunią i mam spory problem z ich rozczesywaniem. Zaczęłam przed każdym problemowym rozczesaniem spryskiwać włosy tą odżywką i POMAGA! :)
Bardzo ładnie pachnie i jest barrrrdzo wydajna :)
Mam wrażenie, że działa trochę lepiej od 'czarnej' wersji - przynajmniej na moich włosach.