Objętość, Mocna pianka Ekstra objętość

Objętość, Mocna pianka Ekstra objętość

Pianka nadaje długotrwałe mocne utrwalenie oraz zwiększoną objętość u nasady włosów. Do używania na wilgotne włosy.

Cena: ok. 10zł / 200ml

Okropienstwo..

Kupiłam tą piankę kiedyś na promocji w biedronce za jakieś grosze,więc przynajmniej się nie wykosztowałam na ten bubel.Nie miałam zbyt dużego doświadczenia z piankami,ta była pierwsza i naprawdę cud że kiedykolwiek jeszcze po niej skusiłam się na inną i do reszty używania pianek mi nie obrzydziła.Efekt dodania objętości wg mnie zerowy,powiem więcej efekt był odwrotny.Włosy przyklapnięte,posklejane,przetłuszczone i bez życia;(Wyglądały jakbym ich 3 dni nie myła,bardzo nieświeżo.Do tego pachnie dosyć chemicznie.Podchodziłam do niej kilka razy i z rezygnacją wyrzuciłam ją do kosza.Nie polecam..

Używam tego produktu od: mialam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

REWELACJA!

Najlepsza pianka jaką miałam!
Pieknie pachnie, odświeża włosy, nie drażni skóry głowy i co najważniejsze daje MEEEGA objętość!!
Ponieważ nie mam kręconych włosów, śpię w koczku, potem wcieram tę piankę i uzyskuję niesamowity efekt!
Podkreśla skręt loczków i sprawia, że włosów jest więcej.
Jak dla mnie fantastyczna!

Ilość zużytych opakowań: nawet nie liczyłam ; )

Ani mocnego utrwalenia,

ani zwiększonej objętości...

Zgadzam się, że skleja włosy, obciąża je, wyglądają jak mokre lub przetłuszczone, a przy dostaniu się do skóry głowy powoduje swędzenie... Przy tym trzeba jej nałożyć dużo, żeby jakikolwiek efekt był zauważalny...

Na jej plus działa to, że ma naprawdę piękny zapach, jest mocno wydajna i stosunkowo tania.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Super pianka!

Po długich poszukiwaniach trafiłam na pianke idealnie dla moich włosów. Mam krótkie włosy bardzo cieńkie i delikatne, przetłuszczające się. Jak miałam włosy do ramion, rzeczywiscie ona nie sprawdzała się, ale teraz jak obcięłam jest najlepsza. Stosuja ją na mokro, ukladam włosy pasmo po paśmie przy pomocy elektrycznej lokówki i mam fryzurę na cały dzień. Włosy wyglądają tak, ajbym miała je zdecydowanie grubsze i sztywniejsze, do tego sa bardziej suche i nawet wieczorem mam świeża fryzurę, co wczesniej nie bylo możliwe.

Używam tego produktu od:1 roku

zdecydownanie nie polecam.

jest bardzo wydajny i owszem podnosi włosy u nasady ale gdy są krótkie i bardzo oklapnięte. Jak ktoś ma dłuższe włosy (do ramion) no to już niestety nie ma na co liczyć.

PLUSY:
*ładny zapach
*wydajność
*dobry dla krótkich, oklapniętych włosów

MINUSY:
*trzeba się sporo nagimnastykować żeby wysuszyć włosy po tej piance i dodatkowo dodać im objętość
*skleja włosy
*nie nadaję się do włosów do ramion i dłuższych
*przetłuszcza włosy
*powoduje swędzenieUżywam tego produktu od:2 lat

fajny zapach-to wszystko

nie dla mnie, obciążał mi włosy, sklejał, objętość? ostatnia rzecz jaką powinno się zapewniać przy tej piance. Zresztą większość pianek działa na moje włosy w ten sposób,więc może dlatego się nie sprawdziła

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Fatalna

Fatalna pianka, mialam ją raz i nigdy juz nie kupię, To niby piaka z tych dodających objętości, ale tego efektu nie zauważylam wogóle przy czym po jej stosowaniu strasznie mi się włosy przetłuszczały

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Koszmar!!!

Pianka nie dodaje objetosci,a raczej obciaza wlosy. Dodatkowo wlosy sa sklejone i wygladaja jak nieumyte i tluste. Ponadto, po kilku godzinach kruszy sie i czlowiek wyglada jakby mial tone lupiezu. Powoduje rowniez swedzenie skory glowy. NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od:uzyty kilka razy i wyrzucony
Ilość zużytych opakowań:nawet jednego nie skonczylam

Niezła:)

Ogólnie to ją bardzo lubię-moje włosy są ciężkie i ciągle przyklapnięte. Stosuję tę piankę od dawna i faktycznie po jej użycu włosy ładnie odstają od nasady, a potem psikam przy nasadzie lakierem z tej samej serii (głową w dół ) , potrząsam włosami i faktycznie mam burzę umodeloowanych włosów:) polecam:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Porażka

Pianka w zasadzie nie robi nic:

- nie zwiększa objętości
- nie utrwala fryzury
- nie podnosi włosów u nasady
- skleja
- powoduje swędzenie głowy

+ wydajna, niska cena

Używam tego produktu od: ponad 6 msc
Ilość zużytych opakowań: męczę 1

bubel

Ja uzywalam wersji lekka pianka Naturalna Objetosc, do niczego! Wlosy po wysuszeniu wygladaly tak samo jakbym nic na nie nie nakladala, takie miekkie i przyklapniete u nasady! nie polecam!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1, nie cale

Objętośc? A gdzie tam :(

Działa dokładnie odwrotnie niż obiecuje producent :( Po zastosowaniu włosy były przyklapnięte, posklejane w strąki i zwyczajnie wyglądaly jak tłuste, mimo że były świeżo umyte :( Nic się z nimi nie dało zrobić i wymagały ponownego umycia, wyłącznie po to, by zmyć to coś. Więcej tego bubla nie kupię. Używam tego produktu od: kupiłam kilka miesiecy temu, robiłam kilka podejść, ale nie mogłam skończyć
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 i wyrzuciłam