Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Romantic, Romantic Professional, Wzmacniająca pianka do włosów `Superstrong`

Romantic, Romantic Professional, Wzmacniająca pianka do włosów `Superstrong`

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 400 ml
Cena 16,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pianka pomaga w ułożeniu fryzury i utrzymaniu jej w nienagannym stanie przez cały dzień. Unikalna formuła zawiera prowitaminę B5, która odżywia, nawilża i wzmacnia włosy oraz nadaje fryzurze zdrowy i naturalny wygląd. Natomiast filtry UV chronią włosy przed oddziaływaniem słońca. Profesjonalna stylizacja - włosy zadbane, elastyczne, o idealnym kształcie przez cały dzień.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Bardzo lubię,choć ma wady

Bardzo lubię tę piankę i często wracam do niej, sama nie wiem, czy ta sympatia czasem się nie bierze z sentymentu, bo sentymentalna jestem strasznie, a to moja pierwsza pianka zakupiona u fryzjera po zrobieniu pierwszej i jak dotąd ostatniej ;) trwałej, a było to lat dokładnie 15 :D kiedyś, gdy wybór był kiepski urzekła ona niejedna osobę, a że nie jestem osobą , która ocenia coś po cenie to wciąż wracam do wciąż dobrej, choć nie super pianki :)
Przede wszystkim jest, co widać :D wydajna :) jest gęsta, treściwa i co dla mnie ważne, ponieważ nie nakładam pianki na mokre, ale na wilgotne prawie suche włosy, ona ich nie moczy, ma strukturę, jak ja to nazywam suchą ;) Wystarczy mała ilość, ciężko z nią przedobrzyć, bo jakoś się ją wyczuwa nakładając. Włosy mam po niej zawsze puszyste, lekko podkręcone, wystylizowane tak, jak ja chcę. Nie przetłuszcza, nie robi strąków, nie przylizuje i bez problemu można ją wyczesać. Kiedyś bardziej i to zdecydowanie nawilżała włosy, teraz po dłuższym jej stosowaniu powoduje przesuszenie zwłaszcza końcówek, ale odstawiając ją na troche problem znika, mnie się to wysuszanie przydaje wtedy gdy włosy zaczynają mi się przetłuszczać bardziej przy skórze, bo ona to niweluje nie powodując zniszczeń. Przyjemnie pachnie.
Generalnie polecam, choć nie jestem pewna czy sentymentalnie czy ogólnie ;)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking