Eva Natura Zioła Polskie, Krem półtłusty odżywczy na dzień i na noc z ekstraktem z dziewanny

Łagodny, lekko natłuszczający, łatwo wchłaniający się krem, doskonały do pielęgnacji cery delikatnej i suchej. Zawiera ekstrakt z dziewanny bogaty we flawonoidy, substancje przeciwzapalne: aukubinę i karotenoidy (prowitamina A), wzbogacony o alantoinę, oliwę z oliwek i olej z pestek winogron. Odżywia, nawilża i natłuszcza, wzmacniając barierę hydrolipidową naskórka i chroniąc przed podrażnieniami. Witamina E neutralizuje wpływ wolnych rodników i zanieczyszczonego środowiska opóźniając procesy starzenia.

Cena: ok. 7zł / 50ml

jest ok

Używam tego kremu tylko na noc ponieważ ma dość tłustą konsystencję i trochę ciężko się rozprowadza na buzi. Idealnie nadawałby się do stosowania na dzień w zimie. Podoba mi się jego ziołowy zapach i gustowne szklane opakowanie. Krem dobrze nawilża i odżywia skórę. Pomimo tłustej konsystencji nie zatyka porów. Dużym plusem jest niska cena i dostępność.

spełnia swoją funkcję

Kupiłam go do stosowania w zimie - docelowo na noc ale również na dzień w przypadku mrozów. Mam skórę mieszaną więc krem półtłusty z reguły jest dla mnie zbyt tłusty jednak w zimie okazuje się przydatny i pożądany.
Polubiłam zapach tego kremu - ziołowy, tak pachną wszelkie łąkowe kwiatki i nie tylko, bardzo miły, naturalny zapach. Sam krem ma dość zbitą konsystencję, trzeba się dobrze postarać aby był równomiernie rozprowadzony. Krem wchłania się w miarę szybko niemniej u mnie pozostaje błyszcząca warstwa - jako, że stosuję ten krem głównie na noc - nie przeszkadza mi to. Natomiast w mroźne dni warstewka ta okazuje się bardzo przydatna i chroni moją skórę przed działaniem niskich temperatur.
Jestem zadowolona z działania tego kremu - faktycznie odżywia skórę, staje się ona miękka, gładka, nawilżona. Co ważne - nawet przy tak bogatej konsystencji krem ten nie zapycha, nie zatyka porów, wręcz przeciwnie - cera promienieje i nie jest tak szara jak zwykle o tej porze roku. Codziennie rano widzę, że ma zdrowy koloryt i jest świetnie nawilżona.
Krem ma szklane opakowanie - estetyczne, na plus. Jest wydajny, niewielka ilość dobrze rozsmarowana wystarczy - łatwo przedawkować. Odstawię go zapewne cieplejszą porą i powrócę w chłodniejsze dni - z drugiej strony dla przesuszonej w lecie skóry mógłby się sprawdzić jako mocny nawilżacz.
Polecam jako dobry polski kosmetyk o bardzo dobrej cenie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Odżywiona i pełna blasku skóra

Szukałam jakiegoś kremu na noc który odżywi moją skórę. I ten okazał się strzałem w 10! Mam tłusta skórę dlatego krem nie nadaje się na dzień, nie zniosła bym tak tłustej i świecącej skóry przez cały dzień. Jednak na noc sie sprawdza! Najlepiej się wchłania po użyciu peelingu (natychmiastowo), i co najważniejsze świetnie odżywia skórę, nie zapycha porów, nie podrażnia, nie powoduje wyprysków.
Używam go od dwóch tygodni i zauważyłam że naprawdę odżywią skórę twarzy, stała się promienna, ładnie wygląda, nie wygląda na szarą i zmęczoną.
Myślę że warto go wypróbować.
Zapach jest dość intensywny, typowo ziołowy ale mi to nie przeszkadza!

Plusy
+świetnie odżywia
+nie zapycha porów
+nadaje sie do tłustej skóry (na noc)
+skóra po nim ma ładny zdrowy promienny wygląd
+jest tani i łatwo dostępny

Jedyny minus to taki że nie nadaje się do stosowania na dzień bo jest zbyt gęsty i tłusty dla mojej skóry

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Makijaż MaxFactor

odżywczy

krem dość gęsty, zostawia tłustwy film na twarzy, ale nie taki mocny, skoro na mojej mieszanej cerze potrafi wchłonąć sie prawie do matu
bardzo ładnie pachnie, po prostu łąką
nawilża, ale bardziej natłuszcza i odżywia skórę - fajny jeśli trzeba nam czegos, co zapobiegnie wyparowaniu wody ze skóry a nie tylko nawilży skórę odwodnioną, przynosi ulgę skórze zmaltretowanej np suchym powietrzem, jednocześnie nie zapycha
nadaje się zarówno na noc - skóra rano jest wypoczęta i dość dobrze nawilżona - jak i pod makijaż, choć trzeba trochę odczekać na wchłonięcie się
dobry też jako krem ochronny na niewielki mróz

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

fuj

Krem jest tłusty, nie półtłusty - to po pierwsze.
Po drugie żeby go rozsmarować trzeba jakichś specjalnych umiejętności - bardzo toporny.
Po trzecie - najważniejsze - skóra pod nim się dusi w sensie dosłownym. Po wieczornej aplikacji rano macie jak w banku szarą, spragnioną tlenu skórę z podkreślonymi zagnieceniami wokół ust. Obrzydlistwo, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół i skapitulowałam

dość dobry

Mam naczynkową cerę skłonną do przesuszania (szczególnie o tej porze roku). Lubię kremy Polleny- Ewy używałam kiedyś z powodzeniem serii z lnem dlatego kiedy zobaczyłam na najniższej półce nowe kremy kupiłam bez zastanowienia.Nakładałam go na noc grubą warstwę i rzeczywiście rano nie miałam uczucia ściągnięcia twarzy. Faktycznie krem jest dość tłusty dlatego stosuję go tylko na noc.Trudno go rozprowadzić na skórze ale za to rano cera jest odżywiona, nawilżona po prostu super.Myśle że ten krem dobrze jest używać jako kurację jakis czas ,po dłuższym stosowaniu mogą wystąpić małe krostki (przynajmniej u mnie).Napewno dobry produkt na jesień, zimę i ta cena!!!!!!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Za tłusty

Mam cerę mieszaną, ale odwodnioną. Krem jest bardzo tłusty. Rozsmarowując go miałam wrażenie,że porozrywam sobie twarz. Na początku bardzo się świeci,ale potem troszkę ustępuje. Zapach także nie jest za bardzo przyjemny.

Plusy:
rzeczywiście chroni przed chlodem, jesli uda sie go rozsmarować

Używam tego produktu od: 1 mies

Za tłusty...

Kremik fajny, nawilża, natłuszcza, ale jest zdecydowanie zbyt tłusty i ciężki. Nie wchłania się wcale. Odkąd go używam, włażę do wanny godzinę albo i dwie wcześniej niż zwykle, potem paciam nim buzię i czekam, czytam i czekam, oglądam film i czekam, a on nic. Część się wchłonie, reszta zostaje na zawsze. Do tego źle się rozsmarowuje, ciężko, opornie, trzeba ten pychol mocno naciągać, żeby krem rozłożyć.
Szkoda.

Minus za wprowadzanie klienta w błąd. To nie jest krem półtłusty, a tłusty. Tłusty jak jasna cholera.