Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Creme Puff

Cena już od 17,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

sypki

• Cl 77791

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 40

Spokojnie można polecać

Produkt cenę wyjściową ma wysoką, natomiast bardzo często jest w promocji, można go nabyć za 20zł.
I za tą cenę uważam, że warto mieć taki produkt w kosmetyczce.
Używam go jako pudru, albo nakładam sam na twarz, w ciepłe dni, bądź kiedy mam mało czasu na makijaż.
Ładnie wyrównuje koloryt skóry, matuje i pozostawia przyjemne, satynowe wykończenie na twarzy.
Pudełeczko zawiera gąbeczkę, ja natomiast jej nie używam, minusem może być brak wbudowanego lusterka.
Dosyć rozbudowana gama kolorystyczna + transparentny odcień 05

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232211].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Bardzo dobry

Kupiłam bo zachęciła mnie promocja. Teraz używam 3 opakowania i nie zapowiada się na to, żebym miała zmienić na inny. Dobrze się rozprowadza i matuje twarz. Jestem zadowolona! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229963].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja

W dobrej cenie, idealnie dopasowuje się do koloru skóry jednocześnie ładnie matując niedoskonałości i przebarwienia. Wzięłam w ciemno, gdyż akurat był w przecenie, ale strzał w dziesiątkę ! Polecam! Nie jestem dość opalona i bałam się, że wezmę za ciemny odcień, jednocześnie nie chciałam być za blada biorąc najjaśniejszy. Używam odcień 75 GOLDEN i sprawuje się idealnie :) Polecam! Jedyne czego mi brakuje to lusterka, jednak otwierany nie jest klapką, a pokrywką, a lusterko zawsze można wziąć osobno. Sam produkt rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227448].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Napisanych recenzji: 11

Bardzo dobrze mi służy

Posiadam odcień 05 translucent i odcień ten dobrze wygląda na mojej skórze, chociaż u bledszych osób może być za ciemny.
+ super cena, na -49% w Rossmannie kosztuje 20 zł za 21g!
+ bardzo wydajny, używam od ponad pół roku codziennie i choć zbliżam się do końca, to jeszcze nie rozglądam się za nowym
+ zapach (bardzo mi się podoba)
+ naturalny efekt na skórze
+ ładnie zmatowiona skóra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225561].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Jeden jedyny...

Próbowałam dziesiątki pudrów, ale zawsze wracam z "podkulonym ogonem" do niego. Jeśli ktoś potrzebuje kosmetyku, który w kilka sekund naprawi ubytki makijażu spowodowane: katarem, deszczem itp to tylko Creme Puff. Jest to puder kryjący.
Plusy:
- super kryje, utrwala
- przyjemnie pachnie
- wydajny
- cena - już od 20zł:D:D
- ładnie matowi

Minusy
- Brak lusterka
:D Bardo lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198473].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Kompletny błąd...

Kupiłam ten produkt zachęcona pozytwnymi opiniami. Posiadam skórę mieszaną, z którą ostatnio nie miałam większych problemów, nie licząc powiększonych porów. Na początku stosowania wydał mi się idealny, ładnie matowił, nie wyglądało to sztucznie, połączeniem z różem z H&M wyglądał ślicznie...do 3 dnia. Wysyp czerwonych, bolących krosek, na brodzie, na policzkach i kaszka na czole. Wyglądam okropnie. Nie spodziewałam się czegoś takiego. Wstyd mi wyjść z domu, niczym nie mogę tego zakryć. Produkt wydaje się idealny dla osów z calkowicie normalną cerą, jaką mają np. koreaki. Nie plecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173743].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

fajny

Nadaje idealny efekt satynowego wykończenia, który utrzymuje się przez kilka godzin. To pierwsza moja styczność z tym produktem i żałuję, że nie sprawiłam go sobie wcześniej. Jedynym minusem jest zapach, którego nie znoszę,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155251].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 22

Zdecydowanie nie jest to hit

Hitem nie jest - przynajmniej dla mnie...

Mam wrażenie, że kosmetyk ma same minusy:
-(najbardziej powierzchowne) opakowanie otwiera się na dwie części - jak nie masz toaletki pod ręką, to zabraknie Ci kończyn na pokrywkę, spód, gąbkę, pędzel...
-kolory: robiłam dwie próby i za każdym razem kolor był nie do zaakceptowania. Transparentny nie jest tak na prawdę transparentny, a kolejny najjaśniejszy jest straszliwie ciemny i do tego jeszcze ciemnieje
- widoczne na twarzy wszędobylskie ślady "puszku". Mam wrażenie, że nawet z nieowłosionej twarzy ten puder wydobędzie puszyste owłosienie i osadzi się pięknym pyłkiem na włoskach ;)
- może źle trafiłam, ale jeden egzemplarz zbrylił mi się w opakowaniu i zbił na kamień (jakkolwiek dziwnie nie brzmi ten zarzut przy pudrze w kamieniu). Mam wrażenie, że pochłonął całą wilgoć świata i zrobił się na większości powierzchni bardzo zwarty i zupełnie nie do użycia.
-bardzo intensywny i (dla mnie) niefajny zapach.

Ogólnie: nie wrócę do niego, nawet jak będzie na promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154036].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Świetny!

Kupiłam go na promocji w SuperPharm i jestem bardzo zadowolona. Ładnie łączy się z podkładem, świetnie matuje i daje świetne wykończenie makijażu. Skóra bardzo ładnie wygląda, naturalnie :) Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129191].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 84

świetny

Używałam tego pudru przez dobrych parę lat i był naprawdę rewelacyjny - od estetycznie wyglądającego opakowania na działaniu skończywszy. Puder ma cudowny, dość mocny zapach, taki... pudrowy, uwielbiam go! Dobrze matuje, nie ma problemu z równym nałożeniem go na twarz, ani razu mi się nie pokruszył, nawet gdy w pudełku została już resztka. Opakowanie dobrze się zamyka, wykonane jest z solidnego plastiku, przez co nie trzeba się obawiać że pobrudzi torebkę.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: parę opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122016].usefull || 0 }}% pomocna.