Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Idealny puder!

Kończę już drugie opakowanie. Najpierw miałam transparentny 05, który ładnie się dopasowuje do cery i wygląda bardzo naturalnie, przy tym utrzymując się bardzo długo. Teraz używam golden 75, który jest trochę mniej naturalny dla mojej cery, dlatego wrócę do transparentnego, który według mnie jest idealny. Puder jest mega wydajny, nie osypuje się, nie zatyka porów, a przy tym dobrze wygładza skórę i dobrze kryje.

Całkiem dobry

Myśle ze to już kultowy produkt który miała każda z nas, polska marka zachęca dobrymi kosmetykami już od lat, puder ma bardzo ładne opakowanie, dobrze wyglada na twarzy i nie robi efektu ciastka oraz nie ciemnieje co jest dla mnie najważniejsze :) niestety nie jest jakoś super trwały ale myśle ze warto wypróbować

Bardzo dobry

Jeden z lepszych pudrów jakie miałam! Odcień jaki wybrałam to : transparentny i tu jeden minusik za to że taki transparentny to do konca nie jest i nadaje skórze lekko brązowy odcień który może byc za ciemny przy bardzo jasnej karnacji! A teraz plusy :) ładnie zakrywa drobne niedoskonałości, swietnie utrwala podkład, pozostawia cerę matową przez długi czas, swietnie się sprawdza gdy chcemy odświeżyć makijaż w ciągu dnia i najważniejsze nie pozostawia efektu maski!

był ok, ale rzeczywistość bywa bolesna

Do momentu boomu na rynku kosmetycznym ten puder uznawałam za całkiem ok, bo nie miał za dużo konkurencji.
Zużyłam 1.5 opakowania pudru. Jest bardzo wydajny, ale z czasem zauważyłam, że wpływa na kondycję mojej skóry - im częściej z niego korzystam w ciągu dnia tym bardziej przesusza. Nie podkreśla skórek i nie warzy się na podkładach matowych. Podkład nawilżający brzydko przyciemniał, więc unikałam kombinacji z pudrem. Za jego największy minus uznaję bardzo trudne nabranie na pędzel lub wacik, moim zdaniem puder jest za mocno sprasowany. Słabe opakowanie - pokrywka pękła po około miesiącu, a wszystkie napisy zeszły w niedługim czasie. Jego jakość w stosunku do ceny nie pokrywa się, w jego cenie można kupić inne pudry kompaktowe o wiele lepszej jakości.

Idealny puder

Korzystałam z dwóch, odcieni. Na początku dobrałam dla siebie idealny odcień. Zainteresował mnie. Pięknie pachnie, łatwy w nałożeniu, nie kruszy się. Kolejny trafił do mnie puder transparenty. Kupiłam go w czasie wakacji, korzystałam z niego przed i po urlopie na których moja karnacja znacznie się zmieniła. W tej chwili testuje inny puder, jednak na pewno wrócę do tej marki. Jest idealny.

Raczej nie

Kupiłam go, bo koleżanki bardzo sobie zachwalały. Odcień - beż, który (pomimo, że mam ciemną karnację, oliwkową) jakoś mi nie pasuje i ciemnieje na skórze. Jak nakładam go samego - nie widac różnicy, nie kryje jakoś zbytnio, trochę matuje, ale nie na długo. Jak nakładam na podkład, cały makijaż wydaje się wtedy za ciężki, taki wieczorowy. Nie jest też trwały, znika po paru godzinach z twarzy, ściera się, zostawia plamy nawet na szaliku, a nie nakładam go dużo. Jedyny plus to fakt, że nie wysyszył mi skóry, nie zapchał porów i nie podreślił suchych skórek. Nie kupię ponownie, można zdobyć tańszy puder o wiele lepszy. Nie rozumiem też zachwytu tym produktem.

Jeden z ulubionych

Jeden z moich ulubionych pudrów. Moim zdaniem najlepszy jest odcień transparentny, bo jest dość uniwersalny. Moim zdaniem ładnie wygląda na twarzy i dobrze się dopasowuje. Efekt dość naturalny. Ładne wykończenie, które dodaje cerze gładkości. Ekonomiczny jak to puder w kamieniu, ale nie jest też bardzo twardy. Opakowanie ok.

Bubel, strata pieniędzy

Po pierwsze, strasznie śmierdzi, nawet przy zamknietym opakowaniu.

Po drugie, wyglada jak szpachla na twarzy.

Po trzecie, kolor który kupiłam (05 Translucent) miał być transparentny, najjaśniejszy, a jest strasznie ciemny i ma niezdrowy odcień.

Po czwarte, użyłam go ze dwa razy i nigdy więcej i zalega mi w szawce.

Szczerze nie polecam...

Lubimy się

Wiem, ze zapach to najmniej ważna cecha jeśli rozmawiamy o pudrze, ale dla mnie każda kwestia się liczy. A ten puder pachnie pięknie. Kryje i ładnie matowi cerę na bardzo długi czas. Skóra się nie świeci, lekkie ubytki można zauważyć dopiero po kilku dobrych godzinach i ewentualnie wtedy je poprawić. Opakowanie jest wydajne, nie trzeba zbierać dużo produktu żeby uzyskać fajny efekt. Cena, którą zapłacimy w tym momencie w drogerii internetowej, za 21g to 15 zł - w życiu nie spotkałam lepszej w drogerii stacjonarnej. Polecam, każda babka choć raz w życiu powinna ten puder wypróbować.

Uniwersalny produkt dla każdego rodzaju cery

Na ten produkt trafiłam w jednej z obleganych drogerii w moim mieście. Już od dawna słyszałam pochlebne opinie o tym produkcie więc postanowiłam go przetestować na własnej skórze. Jedynym aspektem który po prostu sprawia że nie kupie go ponownie jest cena. Za 21g płacimy 45 zł. Według mnie to zbyt dużo jak na puder którego używam codziennie. Więcej moich spostrzeżeń poniżej.

ideał

mam cerę tłustą w kierunku normalnej (dobre kremy robią swoje C:). puder "ukradłam" mamie. cerę mam dość jasną - inne podkłady, które mi pasują to np. loreal infallible 24 matte nr 12, albo revlon cs nr 220. W przypadku tego pudru jest to kolor 50 natural - piękny, brzoskwiniowy. używam go w ten sposób: po nałożeniu kremu nawilżającego nakładam korektor na drobne niedoskonałości, a potem ten puder na nos i policzki - mam tendencje do czerwienienia się. wszystko utrwalam skrobią ziemniaczaną. niedługo planuję zamówić jaśniejszy kolor- na jesień i zimę. no i najważniejsze - krycie i mat - krycie określiłabym jako lekkie w kierunku do średniego, a mat to dla mnie bajka. jako osoba z tłustą skórą nie muszę poprawiać makijażu przez kilka godzin (później dopiszę tutaj ile dokładnie bo mam go już na twarzy prawie 6 godzin i jest nadal idealnie matowy)
na twarzy wygląda aksamitnie, naturalnie i gładziutko.
edit: w upał mat trzyma się 6-7 godzin.

Zadowalający

Puder bardzo dobrze prezentuje się na twarzy, pozostawia gładkie wykończenie. Skóra jest matowa, bez sztucznego wyglądu, creme puff doskonale współgra z podkładem. Utrzymuje się długo na mojej tłustej cerze :) Używam odcienia Golden, który nie rozjaśnia twarzy, a nadaje jej zdrowy, promienisty wygląd.

:-D

Puder jest świetny. Drobno zmielony, ale nie pyli. Matuje na dlugo i wygladza buzie. Jest jednak jak dla mnie duzy minus bo kupilam kolor translucent a on jest za ciemny :-( jesli jest jasniejszy niz ten to mnie poprawcie ale to byl chyba najjasniejszy wiec nie dla bladych