Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Plusy:
- ciekawa konsystencja, bardzo aksamitna, nawet bym powiedziała że troche kremowa
- ładnie wygładza i ujednolica cerę
- produkty do konturowania oraz róż świetnie się na nim blendują
- dość wydajny, nie sypie sie j
- delikatny kwiatowy zapach /

Minusy:
- kolor transparentny nie jest do końca bez koloru. Mnie to nie przeszkadza ponieważ mam śniadą cerę jednak dla osób bledszych na pewno może być to minusem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448841].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

pierwszy puder od max factor bez zastrzeżeń
+dobrze matuje
+nie pyli sie
+wydajny
+ ładne opakowanie
+ nie zapycha
+ nie podraznia skóry
+ jest lekki
+/- zapach, mi nei przypadl zbytnio.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441696].usefull || 0 }}% pomocna.

są lepsze produkty w tej cenie

Puder kupiłam na próbę w drogerii za granicą. Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, dlatego też potrzebuję zmatowienia swojej cery. Posiadam wersję "bezbarwną", która w moim przekonaniu nią nie jest. Puder jest stosunkowo ciemny i totalnie nie nadaje się do mojej jasnej cery zimą.
Oprócz tego W OGÓLE NIE MATOWI!!!!! Po 2-3 godzinach zaczynam się świecić. Dodatkowo nie utrwala makijażu.
Zapachem przypomina mi tanie perfumy ciotki Wandzi :)
Jego cena regularna jest stosunkowo wysoka.
Jedyny jego plus to wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439046].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Dobry, ale mógłby być lepszy.

Kupiłam go na próbę w promocyjnej cenie. Potrzebowałam pudru w kompakcie, który przynajmiej delikatnie był w stanie "poprawić" mój makijaż po ciężkim dniu i zmatowiłby moją cerę. Ze względu na swoje opakowanie nadał się na sprawowanie roli "torebkowego" asystenta od zadań specjalnych". Jeżeli chodzi o sam produkt, to uważam go za dobry. Ma lekką a'la puchową" formułę, miły zapach i sprawdza się jako zmatowiacz. Po aplikacji skóra staję się niesamowicie aksamitna i delikatna. Minusem jest gama kolorystyczna, która moim zdaniem nie sprawdzi się zimą, gdy skóra jest dużo bledsza. Nawet najjaśniejszy odcień jest zbyt ciemny jak dla mnie, ale to kwestia dość jasnej karnacji. Mimo zalet wydaje mi się, że cena jednak nie powala.

Zalety:
- delikatna formuła
- zapach
- efekt miękkiej i delikatnej skóry
- łatwość nakładania

Wady:
- cena
- gama kolorystyczna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431806].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny ale trwałość średnia

Używam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Dobre krycie i matowienie, niska cena, wydajny, ładnie naturalny odcień 05, współgra z podkładem, cera wygląda naturalnie i zdrowo. Jedyna wada to trwałość- po 4-5 godzinach trzeba zrobić poprawkę, bo cera zaczyna się świecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416721].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy puder w kamieniu

Jako posiadaczka bardzo świecącej cery - uważam, że ten puder jest najlepszy. Bardzo wydajny, matuje idealnie, kryje niedoskonałości.
Używam od lat nie zmienię na żaden inny.
Jedyne wady to brak lusterka.
Niestety, przez moją nieuwagę, po upadku całkowicie popękał, jednakże opakowanie (mimo wytarcia już napisów i odpryski) utrzymuje wszystko w ryzach.
Świadczy to tylko o wysokiej jakości produktu. Polceam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398821].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma lepszego

Bardzo dobry puder, nakładam go na krem i ma krycie lepsze niż wiele podkładów. Szukam tańszego odpowiednika ale nie znalazłam. Trochę za drogi.

Zalety:
-kryje
-matuje
-nie zapycha
-nie czuć go na twarzy
-ma ładne kolory

Wady:
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397061].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Do tej pory jest to najlepszy puder w kamieniu jaki używałam. Parę marek zdążyłam już przetestować, ale na razie temu udaje się najdłużej pozostawić moją cerę matową, a to naprawdę nie lada wyzwanie. Początkowo używałam numeru 05, który rzekomo jest transparentny, ale to nieprawda. Mam bardzo jasną karnację i był on zdecydowanie za ciemny. Na szczęście gama kolorystyczna została poszerzona i teraz używam numeru 50 Natural i to jest idealny odcień dla mnie. Świetnie kryje drobne niedoskonałości i zaczerwienienia, dlatego gdy moja cera jest w lepszym stanie, a nie chce mi się paćkać zakrywaczy na buźkę wystarczy, że omiotę twarz tym pudrem i jest ideolo. Póki co nie szukam i nie testuje innych pudrów, bo ten mi odpowiada.
Co do opakowania nie mam zastrzeżeń, bo jeszcze żadne mi się nie połamało ani nic z tych rzeczy, a mam bardzo dziurawe łapki. Cena też nie jest dla mnie problemem, bo kupuję go za ok. 22 zł bez promocji w "przydrożnej drogerii".

Zalety:
+ Krycie
+ Zapach
+ Matowi na długo
+ Nie zapycha
+ Wydajny

Wady:
Brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384636].usefull || 0 }}% pomocna.

W miarę dobry produkt w beznadziejnym opakowaniu

Puder ten kupiła moja mama w kolorze Natural nr 50. Oczywiście zakupiła go dla siebie a że nigdy nie kupowała kosmetyków: pudrów, podkładów (zawsze ja to robiłam) to wybrała sobie za jasny kolor. Przyjęłam spadek, stwierdziłam: A spróbuję, przecież jest produkowany tyle lat, trochę taka legenda :) Zacznę od samego produktu. Puder spełnia moje oczekiwania, długo utrzymuje się na twarzy. Przynajmniej ja nie muszę robić w dzień poprawek ale może też dlatego, że nie mam tłustej skóry. Puder, ślicznie pachnie, bardzo mi to się podoba. Łatwo go się nakłada twarz – czynię to dołączonym aplikatorem. Na twarzy, puder nie tworzy maski, delikatnie matowi skórę ale jest jeden minus delikatnie podkreśla suche miejsca na nosku, dlatego na nos go nie nakładam. Mogę tak robić bowiem i tak jeszcze nakładam puder brązujący. A teraz czas na minusy. Po pierwsze ta szorstka, nieprzyjemna w dotyku gąbka-aplikator. Jak się nakłada nią puder, to czuje się delikatne drapanie, nie jest przyjemna dla skóry. Choć z drugiej strony szkód nie robi. Opakowanie? I choć zawiera dużą ilość pudru i można łatwo wrzucić do torebki to niestety nie posiada lusterka, po drugie napisy na wieczku tempem ekspresowym znikają a na koniec dodam, że jak zbieramy gąbeczką puder z opakowania to warto to robić nad umywalką. Niestety puder chyba miałki i przy nakładaniu ucieka z opakowania poza np. na dłoń, do umywalki. Przy nakładaniu na twarz już nie ma tego problemu. Niestety jest to produkt tylko do używania w domu i nie ufałabym mu, że się nie otworzy, do torebki raczej nie bowiem i tak trzeba zabrać lusterko, chusteczki by wyczyścić opakowanie po nałożeniu pudru na twarz. Najchętniej dałabym mu tak 3,5 gwiazdki. Na 4 nie zasługuje bo posiada kiepskie opakowanie, nie ma lusterka i gąbka jest nie miła a puder obsypuje się przy nakładaniu na nią i a puder podkreśla suchość skóry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362451].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny

Kupiłam go w trakcie trwania promocji -40% w Rossmannie. Jednak jako bez promocji wg mnie cena jest wygórowana. Puder jest przyjemny. Lekki, matuje i ładnie kryje. Ale nie zostawia na twarzy smug i takiego efektu przematowienia. Dla mnie najlepszy okazał się kolor najjaśniejszy pomimo, że moja cera nie należy do jasnych. Stąd zapewne nie znajdą w nim swojego koloru Panie z cerą jaśniejszą. Zapach delikatny i przyjemny. Dość trwały. Mi starcza na kilka godzin.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362431].usefull || 0 }}% pomocna.