Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Creme Puff

Cena już od 17,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

sypki
kryjące
Krycie
lekkie

Napisanych recenzji: 2

bardzo fajny

Mój pierwszy puder z Max Factora polecony przez przyjaciółkę. Świetnie matowi skórę, jest bardzo lekki, posiada ładne opakowanie i przyjemnie pachnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256916].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Nienajgorszy, ale ma wady

Przez prawie 2 lata był to mój ulubiony puder. Skutecznie matował skórę mieszaną, nie podkreślał żadnych niedoskonałości, a efekt utrzymywał się dość długo. Do tamtej pory był to zdecydowanie najlepiej sprawdzający się u mnie puder.
Kosmetyk miał jeden duży minus (używałam odcienia transparentnego) – ciemniał na twarzy. Nie był to jakiś dramat, ale mam bardzo jasną karnację i kiedy kupiłam kompakt z trochę wyższej półki, idealnie dostosowany kolorem do mojej cery zauważyłam kolosalną różnicę. Drugim minusem było opakowanie – ogólnie nie zdarza mi się przypadkowo niszczyć opakowań z kosmetykami, a każde z 3 zużytych przeze mnie pudełek tego pudru było po krótkim czasie całe popękane.
Nie jest to zły produkt, ale ma swoje słabe strony. Może kiedyś do niego wrócę, raczej w okresie letnim i pewnie wypróbuję inny kolor niż transparentny. Na razie nie planuję ponownego zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245818].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Ulubieniec

Mam odcień 50 Naturalny. Puder świetnie zgrywa się z moim podkładem (Revlon Colorstay), ma bardzo ładny odcień, delikatnie matuje skórę, jednocześnie nie robiąc jej smutnej, papierowej. Dość dobrze kryje. Świetnie wygląda na zdjęciach. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, nie ściera się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244653].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Natalia Klimas

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 155

Używam od lat i polecam

To jeden z kosmetyków, które kupuję regularnie od lat. Czasem robię przerwę i wypróbowuję inny puder, ale ostatecznie zawsze do tego wracam. Nie rozumiem natomiast dlaczego nazywa się "puder w kompakcie", dla mnie to najzwyklejszy puder w kamieniu, który z kompaktem nie ma nic wspólnego.
Daje przyjemne matowe, aksamitne wykończenie. Jeśli chodzi o wydajność, to jest w sam raz, ani super wydajny, ani niewydajny ;) Przy codziennym stosowaniu opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Plusy:
+dobrze matuje, mam bardzo tłustą cerę, a radzi sobie nawet przyzwoicie
+wygodny do poprawiania makijażu w ciągu dnia
+przyjemny i delikatny zapach
+nie wysusza skóry
+nie tworzy efektu maski
+utrzymuje się kilka godzin
+chociaż dołączona gąbeczka wygląda tandetnie, to dobrze rozprowadza puder i jest dość wytrzymała, można ją też prać
+używam odcienia Translucent, który świetnie dopasowuje się do odcienia skóry
+dostępność, praktycznie zawsze kupuję go też w promocji za 19-20 zł

Minusy:
-ciężko zużyć puder do końca, gdy zostaje mała resztka wszystko się kruszy i rozsypuje
-w opakowaniu zdecydowanie brak mi lusterka

Podsumowując: pewniak, któremu jak na razie zagroził jedynie puder Kryolan.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Polecam :)

Używam produktu od około pół roku, Nie stosuję fluidu, a jako puder ma znakomite krycie. Dodatkowo idealny dla osób o tłustej cerze, ponieważ nawet po kilku godzinach skóra pozostaje matowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241216].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Mój must have!

Używam od kilku miesięcy. Puder jest leciutki, genialny mat utrzymuje się nawet do 8 intensywnych godzin. Nadaję skórze wyrównany koloryt i lekkie krycie w przypadku kiedy nie nakładałam podkładu. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad kupnem... Opłaca się kupować w drogeriach internetowych bo stacjonarnie drogo wychodzi:)
Jedyny minus to wydajność, ale to chyba normalne w tego typu produktach,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240393].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 60

Spokojnie można polecać

Produkt cenę wyjściową ma wysoką, natomiast bardzo często jest w promocji, można go nabyć za 20zł.
I za tą cenę uważam, że warto mieć taki produkt w kosmetyczce.
Używam go jako pudru, albo nakładam sam na twarz, w ciepłe dni, bądź kiedy mam mało czasu na makijaż.
Ładnie wyrównuje koloryt skóry, matuje i pozostawia przyjemne, satynowe wykończenie na twarzy.
Pudełeczko zawiera gąbeczkę, ja natomiast jej nie używam, minusem może być brak wbudowanego lusterka.
Dosyć rozbudowana gama kolorystyczna + transparentny odcień 05

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232211].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Bardzo dobry

Kupiłam bo zachęciła mnie promocja. Teraz używam 3 opakowania i nie zapowiada się na to, żebym miała zmienić na inny. Dobrze się rozprowadza i matuje twarz. Jestem zadowolona! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229963].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja

W dobrej cenie, idealnie dopasowuje się do koloru skóry jednocześnie ładnie matując niedoskonałości i przebarwienia. Wzięłam w ciemno, gdyż akurat był w przecenie, ale strzał w dziesiątkę ! Polecam! Nie jestem dość opalona i bałam się, że wezmę za ciemny odcień, jednocześnie nie chciałam być za blada biorąc najjaśniejszy. Używam odcień 75 GOLDEN i sprawuje się idealnie :) Polecam! Jedyne czego mi brakuje to lusterka, jednak otwierany nie jest klapką, a pokrywką, a lusterko zawsze można wziąć osobno. Sam produkt rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227448].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Bardzo dobrze mi służy

Posiadam odcień 05 translucent i odcień ten dobrze wygląda na mojej skórze, chociaż u bledszych osób może być za ciemny.
+ super cena, na -49% w Rossmannie kosztuje 20 zł za 21g!
+ bardzo wydajny, używam od ponad pół roku codziennie i choć zbliżam się do końca, to jeszcze nie rozglądam się za nowym
+ zapach (bardzo mi się podoba)
+ naturalny efekt na skórze
+ ładnie zmatowiona skóra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225561].usefull || 0 }}% pomocna.