Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Nie polubimy sie.

Skuszona recenzjami na wizazu postanowilam, ze jak skonczy sie moj Rimmel Stay Matte to kupie ten. Pierwsze rozczarowanie nastapilo juz w drogerii, gdy zobaczylam odcienie. Trzy do wyboru, bardzo ciemne, wpadajace w pomarancz. Ekspedientka zapewnila mnie jednak, ze odcien 05 czyli transparentny tylko tak wyglada na ciemny, a na twarzy dostosuje sie do karnacji (jestes bladziochem). No coz zaufalam i kupilam. No i sie roczarowalam i to bardzo. Za te cene naprawde spodziewalam sie czegos lepszego, a on: slabo matuje, po godzinie sie juz swiece, podkresla suche skorki, ma dosyc mocny zapach (jak to dobrze dziewczyny tutaj napisaly - babciny) no i ten odcien wrrr....wcale nie dostosowuje sie do karnacji, mimo iz nakladam pedzlem to odznacza mi sie twarz od szyji i wpada w odcien pomaranczowy. Na plus jest to, ze ladnie wygladza buzie, wydaje sie taka aksamitna. Jednak wiecej go nie kupie, wroce do swojego Rimmela.

Ciekawy jak za tą cenę

Kupując go w promocji w Super Pharm nie spodziewałam się żadnych osobliwych efektów ale produkt mnie zaskoczył . Rzeczywiście ujodnolica koloryt skóry i nadaje jej naturalny wygląd . Bałam się że będzie się kruszył ale ku mojemu zaskoczeniu nic nie odpadło mi z buzi i jestem zadowolona z jego użytkowania. A najważniejsze jest to że mnie nie uczula, mam bardzo wrażliwe oczy i bałam się że po jego użyciu będą mnie szczypały. Na szczęście okazało się że nic mi nie jest. Puder się ładnie trzyma, Używałam kilku dużo droższych pudrów z mizernym skutkiem a ten jak widać nie dosyć że nie ma wygórowanej ceny to jeszcze jest dobry. W zasadzie tylko przy końcówce miałam problem z nałożeniem go bo trudno było go wyłuskać z brzegów . Poza tym jak dla mnie okej. W tej cenie uważam że dobry produkt.

fajny

Mam 41 lat, więc ważne jest dla mnie, by tego typu kosmetyki nie dodawały mi lat. Ten puder sprawdza się znakomicie- ładnie matuje, ale nie podkreśla zmarszczek, dobrze kryje, a zarazem wygląda naturalnie na skórze. Jest mega wydajny, ma eleganckie, odporne na upadki opakowanie i ładnie pachnie. Jeden z moich ulubionych kosmetyków tego typu

Kontigo - Karolina Pisarek - sklep

Max Factor w swoim stylu

Zawsze jak siegam po ich pudry, czy podkłady to zastanawiam się DLA KOGO produkują oni tandetnie pomarańczowe odcienie... Nie to nie jest oksydacja, to nie jest złe światło, to po prostu 85% podkładów MF wpada w tandetne pomarańczowe odcienie. O ile tusze mają genialne, o tyle już podkłady i pudry są okropne przez kolory, co z tego, że mają fajne właściwości i upiększają, jak odcień psuje zupełnie wszystko. Nie inaczej jest w przypadku tego pudru, który stoi w kącie.
Mam najjaśniejszy odcień, który po prostu sprawia, że wszystko się odcina i wygląda po prostu źle. Sam puder jest fajny, wyraźnie wygładza, nie uwidacznia zmarszczek, a także dobrze trzyma w ryzach strefę T no i oczywiście pozytywnie wpływa na trwałość makijażu. Gdyby nie odcień byłby moim ulubieńcem, ale pudru w kamieniu nawet ja niczym nie jestem w stanie stuningować.

+wydajność
+opakowanie
+wygładzenie
+brak podkreślenia zmarszczek, porów
+przedłuża trwałość makijażu
+nie widoczny na twarzy

Wady;
-najjaśniejszy odcień zbyt pomarańczowy, nienaturalny przez co nie mogę go stosować :(

i tak i nie

Uzywalam tego pudru jakiś czas temu a przestałam ze względu na zapach. Bardzo mi przeszkadzał, kojarzy się z babcinymi kosmetykami. natomiast jeśli chodzi o działanie radził sobie dobrze. Mam cerę tlustą więc zawsze mój makijaż potrzebuje poprawek w ciągu dnia, ale mat utrzymywal sie około 3 godzin. niestety nie jest to puder który daje nam efekt "drugiej skóry" ale daje nam dodatkowe krycie.

i tak i nie

NAJLEPSZYY !!!!!!!!!

Uzywam go od kilku lat.
Nie ma nic lepszego.Pięknie pachnie jest bardzo wydajny, dobrze kryje, dobrze matowi. Co jakiś czas kupuje coś innego, niepotrzebnie, gdyż ten jest najlepszy.

Mój pierwszy puder i zawsze będę do niego wracać

Byłam nastolatka i już wtedy marzyłam o tym, żeby mieć skompletowaną kosmetyczkę. To był mój pierwszy "drogi" kosmetyk który dostałam w prezencie od mamy. Sentyment który do niego mam nie zginie nigdy i zawsze będę do niego wracać. Czuję się wręcz bezpiecznie jak jest na toaletce:)

Bardzo dobrze kryje (jak na puder), latem często nakładam go bez podkładu. Nadaje skórze piękny satynowy efekt wygładzenia. Wtapia się w nią, pięknie tuszuje niedoskonałości, np. rozszerzone pory. Matuje ale skóra jest promienna, pełna blasku, nie daje takiego suchego wrażenia dla oka.
Nie podrażnia, nie zapycha, pięknie, delikatnie pachnie. Opakowanie jest bardzo wygodne, solidne jeszcze nigdy mi się nie połamało. Chyba ze względu na to że puder nie jest takim suchym talkiem nie łamie się po upadku.

BEZKONKURENCYJNY!! :-)

Używam go od lat i kilkakrotnie skusiłam się na inny produkt, ale zawsze szybciutko wracam do MF, gdyz ta formuła jest dla mnie najlepsza. Świetnie wyrównuje koloryt skóry, idealnie pokrywa wszelkie niedoskonałości, stapia się ze skórą i staje sie absolutnie niewidoczny. Zawsze dostaję dużo komplementów że mam taką ładną cerę, ale nie wszyscy wiedzą że to zasługa tego prduktu. Kocham go nad życie i będę go używać już zawsze :-)

Mój numer 1

ZAWSZE wracam do tego pudru, bardzo poprawia trwałość makijażu,piękny mat i cudowny zapach. Twarz dzięki niemu ładnie wychodzi na zdjęciach,cera piękniusia. Nie jest najtańszy ale jest baaardzo wydajny. Tani puder mi starcza na niecały miesiąc a tego używam raz!! dziennie i mam spokoj na 3-4 miesiące z zakupami pudrów :)

Genialny

Uwielbiam ten puder , kiedy nie chce mi się malować używam tylko jego do przepudrowania buzi i nadania jej jednolitego koloru. Ładnie ją matowi i pozostawia aksamitną w dotyku. Wiem , że zapach nie jest istotny , ale ten puder pachnie przepięknie. Efekt końcowy na 5+

Mój ulubieniec!

Jest to puder do którego zawsze wracam! Tworzy super efekt na twarzy, bardzo naturalny. I ten zapach... Uwielbiam i chyba nigdy mi się nie znudzi! Uważam że poprawia nawet krycie niektórych podkładów. Idealny w współpracy z pedzlem