Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Cena już od 17,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

sypki
kryjące
Krycie
lekkie

Najlepszy

To pierwszy puder jaki dostałam od swojej mamy bardzo dawno temu. Jest najlepszy, kryjący, trwały o przyjemnym zapachu. Wiele razy eksperymentowałam z innymi pudrami, za mniejsze pieniądze, ale żaden nie dorównał mojemu ulubieńcowi :)
Minusem pudru jest opakowanie, niejednokrotnie połamała mi się górna część opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273636].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Bardzo fajny puder.
+nie tworzy maski na twarzy ani nie jest na niej widoczny
+ładne opakowanie
+przyjemnie stapia się ze skórą
+"lubi się" z każdym podkładem

- puder ma dość specyficzny, taki "babciny" zapach. Mi to nie przeszkadza, ale trzeba to zaznaczyc, bo nie kazdy lubi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273251].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec

Tego pudru uzywam juz od 12 lat. To moj wlasny must have.
Piekny idealny dla mnie kolor (42 deep beige), super zapach, estetyczne opakowanie.
Niedoskonalosci i male popekane naczynka zakryte, koloryt wyrownany, nie zapycha, nie podraznia, utrzymuje sie dlugo (nie mam w zwyczaju dotykac twarzy w ciagu dnia.
HIT!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269401].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Całkiem fajny ale

Mam odcień TRANSLUCENT

Wzięłam najjaśniejszy, i co ??? Jestem jasnej karnacji i wyglądałam okropnie jest bardzo ciemny , poradziłam sobie w ten sposób że go skruszyłam i wymieszałam z naprawdę transparentnym pudrem ,wyszedł odcień w sam raz dla mnie. Ładnie pachnie .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261666].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny

Mój pierwszy puder z Max Factora polecony przez przyjaciółkę. Świetnie matowi skórę, jest bardzo lekki, posiada ładne opakowanie i przyjemnie pachnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256916].usefull || 0 }}% pomocna.

Nienajgorszy, ale ma wady

Przez prawie 2 lata był to mój ulubiony puder. Skutecznie matował skórę mieszaną, nie podkreślał żadnych niedoskonałości, a efekt utrzymywał się dość długo. Do tamtej pory był to zdecydowanie najlepiej sprawdzający się u mnie puder.
Kosmetyk miał jeden duży minus (używałam odcienia transparentnego) – ciemniał na twarzy. Nie był to jakiś dramat, ale mam bardzo jasną karnację i kiedy kupiłam kompakt z trochę wyższej półki, idealnie dostosowany kolorem do mojej cery zauważyłam kolosalną różnicę. Drugim minusem było opakowanie – ogólnie nie zdarza mi się przypadkowo niszczyć opakowań z kosmetykami, a każde z 3 zużytych przeze mnie pudełek tego pudru było po krótkim czasie całe popękane.
Nie jest to zły produkt, ale ma swoje słabe strony. Może kiedyś do niego wrócę, raczej w okresie letnim i pewnie wypróbuję inny kolor niż transparentny. Na razie nie planuję ponownego zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245818].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec

Mam odcień 50 Naturalny. Puder świetnie zgrywa się z moim podkładem (Revlon Colorstay), ma bardzo ładny odcień, delikatnie matuje skórę, jednocześnie nie robiąc jej smutnej, papierowej. Dość dobrze kryje. Świetnie wygląda na zdjęciach. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, nie ściera się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244653].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam od lat i polecam

To jeden z kosmetyków, które kupuję regularnie od lat. Czasem robię przerwę i wypróbowuję inny puder, ale ostatecznie zawsze do tego wracam. Nie rozumiem natomiast dlaczego nazywa się "puder w kompakcie", dla mnie to najzwyklejszy puder w kamieniu, który z kompaktem nie ma nic wspólnego.
Daje przyjemne matowe, aksamitne wykończenie. Jeśli chodzi o wydajność, to jest w sam raz, ani super wydajny, ani niewydajny ;) Przy codziennym stosowaniu opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Plusy:
+dobrze matuje, mam bardzo tłustą cerę, a radzi sobie nawet przyzwoicie
+wygodny do poprawiania makijażu w ciągu dnia
+przyjemny i delikatny zapach
+nie wysusza skóry
+nie tworzy efektu maski
+utrzymuje się kilka godzin
+chociaż dołączona gąbeczka wygląda tandetnie, to dobrze rozprowadza puder i jest dość wytrzymała, można ją też prać
+używam odcienia Translucent, który świetnie dopasowuje się do odcienia skóry
+dostępność, praktycznie zawsze kupuję go też w promocji za 19-20 zł

Minusy:
-ciężko zużyć puder do końca, gdy zostaje mała resztka wszystko się kruszy i rozsypuje
-w opakowaniu zdecydowanie brak mi lusterka

Podsumowując: pewniak, któremu jak na razie zagroził jedynie puder Kryolan.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244478].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Używam produktu od około pół roku, Nie stosuję fluidu, a jako puder ma znakomite krycie. Dodatkowo idealny dla osób o tłustej cerze, ponieważ nawet po kilku godzinach skóra pozostaje matowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241216].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój must have!

Używam od kilku miesięcy. Puder jest leciutki, genialny mat utrzymuje się nawet do 8 intensywnych godzin. Nadaję skórze wyrównany koloryt i lekkie krycie w przypadku kiedy nie nakładałam podkładu. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad kupnem... Opłaca się kupować w drogeriach internetowych bo stacjonarnie drogo wychodzi:)
Jedyny minus to wydajność, ale to chyba normalne w tego typu produktach,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240393].usefull || 0 }}% pomocna.