Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Cena już od 19,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Nigdy więcej.

Posiadam cerę mieszaną. Posiadam kolor 05 TRANSLUCENT- bardzo ciemny chłodno-pomarańczowy kolor.
Plusy:
-przy mojej jasnej, nie bladej cerze bardzo fajnie sprawdza się jako brązer do makijażu makeup no makeup
-jest dość wydajny
+/-bardzo fajne poręczne opakowanie, na pewno nie do torebki:(

Minusy:
-kolor jak na translucent-jak określa go producent, jest okropnie ciemny chłodno-pomarańczowy
-bardzo dziwna gama kolorystyczna, osoby jasne, blade mogą omijać puder z daleka, bardzo ciemne kolory :/
-kompletnie nie matuje, daje efekt zdrowej błyszczącej się skóry
-nie utrzymuje podkładu, a wręcz po zaaplikowaniu pudru po dziesięciu! minutach twarz jest bardzo tłusta (solo podkład bez tego pudru utrzymuje mi się lepiej niż z tym pudrem)
-cena

Słyszałam o tym pudrze wiele dobrego nawet przy osobach z cerą tłustą, niestety dla mnie jest to okropny bubel. Daję mu dwie gwiazdki za to, że bardzo dobrze sprawdza się jako brązer. Nigdy w życiu go ponownie nie kupię, nawet jakby go rozdawali za darmo to bym go nie wzięła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561671].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry puder

Nie wiem skad te kiepskie opinie, bo dla mnie ten puder to rewelacja. Matuje swietnie, wystarczy mala ilosc i przez caly dzien trzyma sie na twarzy. Podklad, ktory uzywam to Affinitone z Maybelline, ktory sam nie grzeczy trwaloscia i latwo schodzi, ale utrwalony pudrem Max Factora trzyma sie caly dzien bez poprawek. Nawet gdy moja cera sie spoci makijaz sie nie " zwija" nic nie musze poprawiac wiec jestemega zadowolona.Aha, a gabeczka dolaczona jest ok, ja wlasnie nia nakladam puder i nie narzekam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561136].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Fajnie matuje, współgra z każdym podkładem, wybór odcieni też niczego sobie.
No ale powiem szczerze - ma on problem z trwałością, osoby z bardzo tłustą, świecącą sie skórą odsyłam do pudrów ryżowych/bambusowych. Ja mam cere mieszaną i u mnie trzymał sie tylko koło 4-5 godzin, a to wg mnie za mało na porządne matowienie. Cena jest ok, wydajnośc też, a zapach - mimo fali krytyki, uwielbiam go! Kobiecy zdecydowanie i tego sobie nie dam przegadać!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559961].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż do czarnej sukienki

Nie polubiliśmy się

Zużyłam 3 opakowania, więc moja opinia może być wiarygodna. Pierwsze opakowanie szybko zużyłam. Stosowałam go w domu, a potem zabierałam do torebki, aby zrobić poprawki.
Niestety to nie puder z tych, które są "long lasting". Szybko pochłania go sebum w strefie T. Na moje czoło i nos nie daje rady w ogóle. Mimo wszystko go kupowałam, bo pasował mi odcień- Naturalny.
Przy 3 opakowaniu mam go dość. Oporowo. Dałam go mamie, niech się z nim pomęczy :)
Zapach pudru przypomina mi babcine kosmetyki. Słodko- mdlące kompozycje zapachowe. Babciny puder tak pachniał, chociaż miała innej firmy ,"do kościółka"
Opakowanie jest w sumie ok- nosząc go w torebce w bocznej przegródce widzę, że wieczko i napisy na nim mocno się wycierają.
Poza tym gąbeczka/ puszek dołączony do opakowania po jakimś czasie muszę wymienić na inny, nowy przez to, że dziwnie się oblepia...
Nie kupię go po raz 4. W życiu...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524861].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny chociaż ma swoje wady

Dobrze kryje, matuje na kilka godzin, nie zapycha. Do zapachu idzie się przyzwyczaić, chociaż na początku bardzo przeszkadza. Wadą jest to, że podkreśla zmarszczki, których tak właściwie nie ma, tak jakby je powodował, wyolbrzymiał delikatne załamania na skórze, zdarza mu się zbierać w takich załamaniach w okolicach oczu. Jest to do przeżycia ponieważ działanie ma naprawdę fajne i warto go zakupić. Ładnie stapia się ze skórą, chociaż nałożony w większej ilości (jak z resztą każdy) spowoduje efekt maski. Jak dla mnie must have w kosmetyczce. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513551].usefull || 0 }}% pomocna.

Kultowy

Chyba każda z nas go miała w kosmetyczne. Kultowy produkt wymyślony jeszcze przez założyciela marki - Maksymiliana Faktorowicza. Nie jest nadzwyczajny bo wiadomo są inne, lepsze pudry na rynku ale ten jest jedyny w swoim rodzaju jeśli chodzi o zapach - ten niezmienny odkąd miałam z nim do czynienia i wykończenie- mocno pudrowe. Jednym to odpowiada innym nie. Ja lubię do niektórych makijaży. Na pewno jest to efekt tego, że ma luźniejszą konsystencję niż inne prasowane- a to prawdopodobnie dlategp, że możemy go rozprowadzać na mokro, właśnie tą tandetną wilgotną gąbeczką . Ja lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505311].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Puder ma dobre krycie, ale jest też bardzo widoczny na twarzy. Nawet oszczędnie używany zostawia widoczną warstwę pudru. W moim przypadku pomarańczową. Jest nie trwały. Ściera się tworząc pomarańczowe placki. I ten okropny zapach.... starej pudernicy. Żałuję wydanych pieniędzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491376].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Puder nie jest zły ale mam lepsze w kosmetyczce.
Na plus z pewnością jest duży wybór kolorów i śliczne opakowanie( niby nic nadzwyczajnego ale taka piękna, prosta klasyka). Mogli by zrezygnować z tej gąbeczki bo chyba nikt jej nie używa.
Najważniejszą zaletą jest to że dobrze matuje ale niestety zostawia widoczna pudrową powłokę.
I kolejny minus za zapach. Odnoszę wrażenie że od 1953r. zapach zostaje bez zmian :) Pachnie jaj perfumy mojej babci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489126].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Po pierwsze puder ma za mało odcieni, najjaśniejszy puder jest dla mnie za ciemny zimą, wiosną i jesienią, mogę go używać tylko latem, ale i to uważam z deka za problem. Mam wrażenie, że ten puder zażółca mi skórę po jakimś czasie od nałożenia i lekko ciemnieje zwłaszcza po używaniu kremów do twarzy z witaminą C itp, mam wrażenie, że ten puder wchodzi w jakieś interrakcje z nawet zmytym z twarzy kremem, no nie wiem o co chodzi. Dodatkowo jak dla mnie jest trochę "za ciężki", mama mnie nazywa pudernicą jak go użyję, jakoś go widać na twarzy po nałożeniu - takie moje osobiste odczucie. Z drugiej strony jest dobry, bo bardzo dobrze pokrywa wszelkie niedoskonałości, ujednolica koloryt, zakrywa zaczerwienienia przy trądziku i rumień a także popękane naczynka. Można go śmiało używać tylko na krem, bez podkładu. Długo trzyma mat, ale latem niestety krótko, czasem bardzo krótko (1-3 godz), wtedy też jeszcze bardziej mi ciemnieje... Sama nie wiem co o nim myśleć, bo z jednej strony jest dobry, ale ma też kilka minusów i wychodzi mi na "zero".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485671].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny przyjaciel od 30 lat

Z pudrem Max Factor rozpoczelam swoj makijazowy zyciorys w 1987 roku i stosuje go do dzis. W tym roku obchodze wiec 30-letni jubileusz w jego stosowaniu. Choc w miedzyczasie probowalam pudry innych producentow, zawsze wracalam do niezawodnego i niezastapionego pudru Max Factor.

W mlodosci, kiedy moja cera byla mieszana z tlusta strefa T stosowalam go jako jedyny kosmetyk ze wzgledu na idealnie z moja cera zgrana kolorystyke, piekny zapach, wlasciwosci kryjace, matujace i utrwalajace makijaz.

Obecnie, kiedy moja cera z wiekiem ewoluowala w kierunku suchej, stosuje go wraz z podkladem Max Factor 3 w 1 jako wykonczenie i utrwalenie makijazu. Cenie go za kolorystyke i piekny zapach. Puder zapewnia mi ladne wykonczenie i trwalosc makijazu, bez efektu cementowej maski i uwydatniania zmarszczek mimicznych. Stosuje go tez na usta przed nalozeniem szminki oraz w ciagu dnia badz wieczoru dla odswiezenia makijazu.

Podsumowujac: Moge zawsze na niego liczyc w kazdej makijazowej sytuacji. I tak niezmiennie od dziesiecioleci.

Wady: jeszcze nie odkrylam...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478891].usefull || 0 }}% pomocna.