Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Sprawdź ceny produktu

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
Krycie
średnie

Zdecydowanie mój numer jeden wśród pudrów.

Zdecydowanie mój numer jeden wśród pudrów.! Uwielbiam ten puder.
Ma przecudowny zapach, który utrzymuje się przyjemnie długie godziny.
Świetnie wygląda na skórze.
Bardzo wygodne opakowanie.
Gąbeczki nie używam gdyż wolę pędzlem go nakładać.
Wydajny.
Cudowny!!!!!

Bardzo dobry puder :)

Podjęłam się kupna tego pudru po bardzo dobrych recenzjach w internecie i nie zawiodłam się. Bardzo fajnie matuje skórę, nie uczula (nie zauważyłam żadnych wyprysków czy podrażnień), ma piękny ale dość intensywny zapach. Cóż tu dużo pisać, jest idealny :)

Od tej pory tylko ten!

Skuszona pozytywnymi opiniami nareszcie sprawiłam sobie i ja taki puder. Żałuję że tak późno. Początkowo drażnił mnie jego zapach, uwazalam ze to raczej kompozycja dla dojrzałych pań. Jednak z czasem przekonałam się do niego i teraz zapach nawet mi się podoba. Daje długotrwałe, aksamitne wykończenie, choć uważam ze więcej zależy od kremu czy podkładu niż samego pudru. Nie bieli twarzy. Zresztą nie ma co bielić, gama kolorystyczna w dość ciemnych kolorach. Ja wybrałam 05 translucent a i tak uważam ze jest troszkę za ciemny, choć na lato idealny. Jeśli chodzi o opakowanie to zawiera gąbkę ale jest ona beznadziejna wiec używam innej.

Świetny

Bardzo lubię ten puder. Dobrze matuje cerę. Zakrywa niedoskonałości. Ma bardzo przyjemny zapach. Jedyny mały minusik to opakowanie. Napis na wierzchu łatwo się ściera, a raz pokrywka pękła mi na pół. Jednak jakość tego produktu jest naprawdę wysoka.

Całkiem dobry

Myśle ze to już kultowy produkt który miała każda z nas, polska marka zachęca dobrymi kosmetykami już od lat, puder ma bardzo ładne opakowanie, dobrze wyglada na twarzy i nie robi efektu ciastka oraz nie ciemnieje co jest dla mnie najważniejsze :) niestety nie jest jakoś super trwały ale myśle ze warto wypróbować

Bardzo dobry

Jeden z lepszych pudrów jakie miałam! Odcień jaki wybrałam to : transparentny i tu jeden minusik za to że taki transparentny to do konca nie jest i nadaje skórze lekko brązowy odcień który może byc za ciemny przy bardzo jasnej karnacji! A teraz plusy :) ładnie zakrywa drobne niedoskonałości, swietnie utrwala podkład, pozostawia cerę matową przez długi czas, swietnie się sprawdza gdy chcemy odświeżyć makijaż w ciągu dnia i najważniejsze nie pozostawia efektu maski!

Idealny puder!

Kończę już drugie opakowanie. Najpierw miałam transparentny 05, który ładnie się dopasowuje do cery i wygląda bardzo naturalnie, przy tym utrzymując się bardzo długo. Teraz używam golden 75, który jest trochę mniej naturalny dla mojej cery, dlatego wrócę do transparentnego, który według mnie jest idealny. Puder jest mega wydajny, nie osypuje się, nie zatyka porów, a przy tym dobrze wygładza skórę i dobrze kryje.

był ok, ale rzeczywistość bywa bolesna

Do momentu boomu na rynku kosmetycznym ten puder uznawałam za całkiem ok, bo nie miał za dużo konkurencji.
Zużyłam 1.5 opakowania pudru. Jest bardzo wydajny, ale z czasem zauważyłam, że wpływa na kondycję mojej skóry - im częściej z niego korzystam w ciągu dnia tym bardziej przesusza. Nie podkreśla skórek i nie warzy się na podkładach matowych. Podkład nawilżający brzydko przyciemniał, więc unikałam kombinacji z pudrem. Za jego największy minus uznaję bardzo trudne nabranie na pędzel lub wacik, moim zdaniem puder jest za mocno sprasowany. Słabe opakowanie - pokrywka pękła po około miesiącu, a wszystkie napisy zeszły w niedługim czasie. Jego jakość w stosunku do ceny nie pokrywa się, w jego cenie można kupić inne pudry kompaktowe o wiele lepszej jakości.

Idealny puder

Korzystałam z dwóch, odcieni. Na początku dobrałam dla siebie idealny odcień. Zainteresował mnie. Pięknie pachnie, łatwy w nałożeniu, nie kruszy się. Kolejny trafił do mnie puder transparenty. Kupiłam go w czasie wakacji, korzystałam z niego przed i po urlopie na których moja karnacja znacznie się zmieniła. W tej chwili testuje inny puder, jednak na pewno wrócę do tej marki. Jest idealny.

Raczej nie

Kupiłam go, bo koleżanki bardzo sobie zachwalały. Odcień - beż, który (pomimo, że mam ciemną karnację, oliwkową) jakoś mi nie pasuje i ciemnieje na skórze. Jak nakładam go samego - nie widac różnicy, nie kryje jakoś zbytnio, trochę matuje, ale nie na długo. Jak nakładam na podkład, cały makijaż wydaje się wtedy za ciężki, taki wieczorowy. Nie jest też trwały, znika po paru godzinach z twarzy, ściera się, zostawia plamy nawet na szaliku, a nie nakładam go dużo. Jedyny plus to fakt, że nie wysyszył mi skóry, nie zapchał porów i nie podreślił suchych skórek. Nie kupię ponownie, można zdobyć tańszy puder o wiele lepszy. Nie rozumiem też zachwytu tym produktem.

Jeden z ulubionych

Jeden z moich ulubionych pudrów. Moim zdaniem najlepszy jest odcień transparentny, bo jest dość uniwersalny. Moim zdaniem ładnie wygląda na twarzy i dobrze się dopasowuje. Efekt dość naturalny. Ładne wykończenie, które dodaje cerze gładkości. Ekonomiczny jak to puder w kamieniu, ale nie jest też bardzo twardy. Opakowanie ok.

Bubel, strata pieniędzy

Po pierwsze, strasznie śmierdzi, nawet przy zamknietym opakowaniu.

Po drugie, wyglada jak szpachla na twarzy.

Po trzecie, kolor który kupiłam (05 Translucent) miał być transparentny, najjaśniejszy, a jest strasznie ciemny i ma niezdrowy odcień.

Po czwarte, użyłam go ze dwa razy i nigdy więcej i zalega mi w szawce.

Szczerze nie polecam...