Bell, Planete, Cienie do powiek

Bell, Planete, Cienie do powiek

Metaliczny blask w połączeniu z doskonale kryjącym kolorem.
Zawartość perłowych drobinek nadaje wspaniały połysk tworzący na powiece lustrzaną powierzchnię, która utrzymuje się przez wiele godzin.
Dwanaście efektownie dobranych odcieni pozwala na wykonanie optycznie rozjaśniającego oko makijażu.
Cienie idealnie rozprowadzają się na powiece, tworząc piękne połączenia z innymi kolorami.

Cena: 12 zł

Dla mnie dobre :)

Miałam dwa cienie - różowy i naturalny metaliczno -perłowy brąz (brąz lepiej mi podpasował).

Cienie bardzo dobrze się nakłada.
Plus za dołączony aplikator.
Dosyć dobrze się utrzymują na powiekach.
Naturalny efekt.

Kolejne dobre cienie tej firmy (tak jak cienie w słoiczku :))
Nie wiem, czu kupię ponownie, bo lubię testować nowości.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Dobre

Posiadam dwa kolory 301 i 311 czyli czarny i złoty.
Są dobre ale bez rewelacji.Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się na imprezie i w karnawale gdyż są bardzo perłowe i połyskujące.Czarny bardzo dobrze spełnia swoją rolę w smokey eyes jest intensywny i rzeczywiście czarny a nie ciemnoszary.
Złoty natomiast żeby dobrze wyglądał musi być nałożony grubą warstwą.
Cena przystępna.
Minusem jest to,że trochę się osypują na twarz.
Podsumowując można spróbować ale tak jak pisałam powyżej tylko do wieczornych makijaży.

Używam tego produktu od: przez dwa lata tylko na wieczorne wyjścia
Ilość zużytych opakowań: dwa

średni

Miałam kiedyś któryś z fioletów. Cień oceniam jako średni:

-jest nieco za miękki, po nabraniu na pędzelek sporo się osypuje

-kolor średnio napigmentowany

-daje trochę zbyt "błyszczący" efekt na powiece

-troszkę się obsypują

-trwałość na bazie ok, bez bazy dość słabo

-niska cena, ciężko dostępne

Średnia jakość, ja więcej się nie skuszę, bo znam lepsze, nawet w tym przedziale cenowym.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 kolor

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Powyzej średniej

Posiadam cien koloru czarnego. Czarny jako cien uwazam za trudny ten spisuje sie niezle uzywam (do smokey ) w miare nasycona czern a nie ciemna szarosc jak to zwykle bywa przy innych , dobrze sie rozciera , troche sie osypuje i w miare dobrze sie trzyma na imprezkach. Moge go polecic do wyprobowania- z tej nizzszej polki jest okej.

Używam tego produktu od: tylko na imprezki okolo 3 lata

Posiadam nr 301-czarny z brokatem. Szukałam czegoś taniego, niekoniecznie super trwałego na sesję zdjęciową, gdzie makijaż zmienia się wielokrotnie, więc jedynym kryterium o które pytałam w sklepie było nasycenie koloru-potrzebowałam prawdziwej, intensywnej czerni, nie szarości do smokey eyes i się nie zawiodłam. Nie zamierzałam używać czerni na codzień, jednak nasycenie koloru (szczególnie nakładanego na mokro) sprawiło, że zaczęłam tworzyć "drapieżne" makijaże i szczerze mówiąc bardzo mi się to spodobało:) Brokat nie jest tandetny, na imprezę można faktycznie zaszaleć, pokrywając nim całą powiekę, do tego błyszczyk na usta i cały makijaż gotowy w 5 minut! :) Opakowanie jest poręczne, pacynką można w miare sprawnie operować, jednak do poważniejszych wyzwań niestety trzeba się wspomóc pędzlami:)

przecietniak

mam kolor 302 ni to niebieski ni to szfirowy bardzo ladny.Po nalozeniu na oko osypuje sie ,wyglada jak srebrna poswiata i bardzo szybko znika pozostaje tylko w zalamaniu powieki.po roku rozpadl mi sie w drobny pyl.wiec go wyrzucam.wg.mnie za taka slaba jakosc powinien mniej kosztowac.jak sie czlowiek przyzwyczail to tym aplikatorem mozna bylo zrobic makijaz.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

sama nie wiem

Przyznaję się bez bicia - nie umiem malować się tymi cieniami. Posiadanym cieniem nr 301 (czarnym) ani jednym z fioletów które kiedyś miałam a oddałam, nie potrafiłabym wykonać makijażu, ponieważ cienie są albo za słabo kryjące albo moje umiejętności są zbyt małe. Tworzą się prześwity, jakieś dziwne miejsca które źle się rozciera i niezbyt ładnie wyglądają, lubią się osypywać. Używam za to czarnego cienia do przyciemnienia w niektórych makijażach zewnętrznego kącika oka lub jako lekko połyskliwego eyelinera na mokro - w tej roli sprawdzają się bardzo dobrze i dlatego daję im 4 gwiazdki. Zakrzywiony aplikator z marnej jakości gąbeczką od razu wyrzuciłam więc go nie oceniam ;P
Bell mogłaby popracować nad systemem dystrybucji swoich produktów w północnej Polsce (trudno mi było zdobyć ten cień, a połowa sklepów wymienionych na stronie producenta jako patronackie nie prowadzi w ogóle kosmetyków tej firmy).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kolejnego cienia

Nie

Kupiłam sobie te cienie kilka lat temu,niestety do dnia dzisiejszego zostały użyte może 1 lub 2 razy.

+ tylko jeden,a mianowicie kolor(ale tylko w opakowaniu,nie na powiece ;) ) - 311 czyli taki złocisty-żółtawy

-niewygodna aplikacja(aplikator bardzo trudno wyjąć,jego kształt również nie sprzyja nakładaniu)
-cień tworzy plamy na powiece(np.jedno miejsce pokryje ,innego już nie)
-cena w żadnym wypadku nie odpowiada jakości

Używam tego produktu od: (a raczej nie używam) 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 1/10

Super na imprezę

Posiadam nr 303 - śliczny, bardzo błyszczący srebrny. Kolor idealny na wieczorne wyjście, w dzień nie odważyłabym się go użyć :) Cień bardzo dobrze się nakłada, jest bardzo trwały, na bazie wytrzymuje całą noc w idealnym stanie (nie używam cieni bez bazy, więc nie mam porównania jak zachowują się bez niej). Opakowanie jest duże, cienie bardzo wydajne, a cena przystępna. Jedynym minusem jest osypywanie się w trakcie nakładania, trzeba na to uważać i nakładać bardzo delikatnie, a nie uniknie się srebrnych policzków :)
Ogólnie polecam, sama być może kupie jeszcze jakiś kolor :)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

dobre cienie

Używam koloru nr 308, w opakowaniu jest różowo-beżowy, po pomalowaniu oczu połyskuje na złoto.Cień ma fajną kremową konsystencję, nie osypuje się podczas malowania, dosyć długo utrzymuje się na powiekach nawet bez bazy.Wydajny i ogólnie dobry.

Używam tego produktu od:2lat sporadycznie

TAK NA 3+

Mam nr 307, w pudełku wyglądał jak taki srebrzysto szary a na powiece okazał się lawendowy ze złotą poświatą.

Plusy:
+piękny kolor i efekt
+Tani a opakowanie nawet spore
(fajny wygięty aplikator^^)
+Nie zbiera się w załamaniach
+równo pokrywa powiekę
+nie osypuje się przy makijażu
+szeroka gama kolorów

Minusy:
-jest "miękki" przy dotknięciu pacynką cienia w opakowaniu od razu mnóstwo się osypuje po boku i całe opakowanie mam brudne
-po 2-3h trochę blednie (no ale dopiero jak właśnie zblednie widać tę złotawą poświatę)

Jeszcze go kupię bo efekt jest fajny i cień też we miarę dobry(może inny kolor) ale ogólnie ma kilka minusów i mógłby być lepszy!

Używam tego produktu od:kilku tygodniu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 opakowania

Bardzo dobry

Bardzo fajny produkt rodzimej produkcji. Cień jest miękki, ale nie jest paćkowaty, dobrze się nakładam jest taniutki i niczym nie odbiega od standardów droższych kosmetyków! Wybór kolorów jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet bez bazy utrzymuje się długo na powiekach.

Używam tego produktu od:5mcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie