Avon, Color Trend, Eye Fosting Delights (Mrożony cień do powiek)

Avon, Color Trend, Eye Fosting Delights (Mrożony cień do powiek)

Mroźny, podobno połyskliwy cień do powiek w słoiczku w zimnych odcieniach:
- różu (Petal)
- błękitu (Sky)
- mięty (Minty)

Cena: 19,90 zł / 10 ml

ładnie w opakowaniu na oku już niekoniecznie

W katalogu kolor prezentował się ładnie (sky) i w słoiczku tak samo. Cień niestety szybko znikała z powieki i schodził się na jej załamaniu czego nie lubi nikt. Do dziś nie wiem czemu nazywał się mrożony ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

nie nie nie

Niestety ten cień to totalny niewypał.

KOLOR
Mroźny fiolet. Wyglądał ładnie, ale tylko w pudełku.

KONSYSTENCJA
Konsystencja musu znacznie utrudniała jego aplikację.

TRWAŁOŚĆ
Dosłownie po paru minutach od nałożenia, wszystko zbierało się w załamaniach powieki.. fuj. Kosmetyk ten należy do wybitnie nietrwałych.

REAKCJA ALEGRICZNA
Podrażnił mi powieki.. piekły, swędziały i mocno poczerwieniały..

Nie polecam.

Cięzki orzech do zgryzienia...

Mam ten relikt przeszłości do dziś :) I nie wiem, w jakich kategoriach mam go oceniać... Jeżeli oceniłabym go jako cień do powiek (a takie jest jego przeznaczenie), nie wiem czy zasłużyłby chociaż na pół gwiazdki. Natomiast ja używałam, i czasem dalej używam go jako rozświetlacz pod łukiem brwiowym i nad kośćmi policzkowymi, i w tej roli spisuje się ok:) Mam kolor jasnoróżowy dlatego możliwe jest użycie go w innej roli niż cień do powiek, ale wiem że posiadaczki kolorów zielonego i blękitnego na pewno od razu się go pozbyły ;)
Jest bowiem wręcz niemożliwością ładne nałożenie go na powiekę. Od razu roluje się i zbiera w załamaniu, poza tym jest tak tłusty, że na mojej również tłustej cerze nie wytrzymuje nawet godziny.
Za to jako rozświetlacz spisuje się fajnie, i dlatego na "zachętę" daję mu 3 gwiazdki. Choć to w sumie żadna strata, że już go nie produkują ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Avon Mark - relacja

Badziewie!

Dołączam się do większości recenzji poniżej, o tym cieniu trudno cokolwiek pozytywnego napisać.
Jedyny pozytyw to opakowanie. Natomiast konsystencja, kolory, trwałość i cała reszta-porażka.

Nie da się go nałożyć równomiernie-jest po prostu zbyt twardy. Jak już w końcu nałożymy trudności przysparza rozcieranie! A jak już rozetrzemy-zero efektu, poza kilkoma grudami które bardzo trudno zetrzeć.

Taki produkt nie wart jest nawet symbolicznych 5zł, bazarowe cienie są o niebo lepsze.
Nigdy więcej tego typu nowości z Avonu.
Odradzam!

Używam tego produktu od: po pierwszych kilku użyciach wylądował w koszu
Ilość zużytych opakowań: ani jedno ;)

Tragedia !

Mam wiele kosmetyków, cieni z Avonu z których jestem zadowolona lecz ten zawiódł mnie na całej lini ! Skusił mnie rozmiar kosmetyku - a raczej jego rzekoma wydajność i kolor (mięta). Cień niedługo po nałożeniu wałkował się i zbierał w zagięciu powieki. Aplikacja ze słoiczka także nie ułatwia malowania. Nie widzę żadnych plusów kosmetyku. Nigdy więcej !

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu i użyłam około 4 razy
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

Najgorszy cień w moim dorobku

Szczerze mówiąc po raz pierwszy w życiu brak mi słów.
Cień totalnie poniżej oczekiwań. pięknie wyglądające w słoiczku kolorki (miałam miętowy i róż)na oku były zwykłe i po kilkunastu dosłownie minutach juz sie wałkowały i nie pomogła żadna baza nawet ta najlepsza (wg mnie) z gosha.
Poprostu chłam nad chłamem jakich mało. Miętowego użyłam raz po czym dałam go koleżance, róż do dzisiaj gdzieś leży w m0jej szufladzie.Trzymam go tylko dlatego,że jest jeszcze ważny i może się go pozbęde.
Nie wspomnę nic o słoiczkach, których nienawidzę zawsze nabierając z nich cień brudziłam się - są bardzo nieestetyczne i niewygodne.

Straszny!

Straszny cień klor niebrzydki ale same minusy:
*wałkuje się
*słabo trzyma
*ciężki do nakładania

zalety:
*ładnie wygląda ale tylko w słoiczku;)

Używam tego produktu od: użyłam 3 razy i wiecej nie zamierzam
Ilość zużytych opakowań: 3/100 opakowania

produkty Avon

Produkty Avonu nie są, aż takie tragiczne, ale ten cień mnie całkowicie zawiódł. Kosmetyki w kremie z natury są trwałe, jednak ten kosmetyk po kilku godzinach zaczął osiadać na załamaniu powieki. Nie polecam w upalne dni, ani na imprezy. Można spróbować na cień nałożyć transparentny puder, wtedy jest troszkę trwalszy. Jedyny plus to piękne kolory ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa

Zabawne :D

Trafiłam tu z listy "Najgorsze" - ale nie przypadkiem, bo owe cienie kiedyś dostałam w prezencie - różowy i niebieski. Leżały potem kilka lat w szufladzie, aż w końcu posłużyły... w szkolnym przedstawieniu w charakteryzacji na elfy :D
Oczywiście rozsmarowane miałyśmy z koleżanką je na całej twarzy, nie tylko na powiekach. Tak skończył się ich żywot. I nie musiałam wyrzucać - wszak wyrzucać prezenty - zły przesąd.

P.S. Ten niebieski nadawałby się do charakteryzacji na AVATARA, taka mała rada, jakby ktoś zamierzał się przebrać. Karnawał za pasem.

Używam tego produktu od: kiedyś użyłam
Ilość zużytych opakowań: dwa

słaby

Chyba nie kupię już nic więcej z Anonu.

Skusiłam się, bo kolorek wydawał się ładny, subtelny.
Niestety, cień ciężko nałożyć, marze się na powiece. Ciężko go wydobyć z opakowania.

Jak już udało mi się go jako tako nałożyć, szybko się zważył i zrobił nieestetyczne kreski w załamaniu powieki, po czym zniknął po krótkim czasie.

Znam 2 razy tańsze i lepsze, zaczynam się rozczarowywać avonem...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i nigdy więcej

nie nie nie

Największy minus że nie wiadomo jak go nałożyć, ani palcem, bo wchodzi za paznokieć, ani pędzelkiem bo nie można go tak wygiąć, pudełeczko jest bardzo wąskie.

Na oczach? po godzinie dwóch go nie ma!

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: wyrzucony jeden

co za badziewie

Brak słów na takie produkty, już te rynkowe są lepsze. Co tu dużo mówić, kolory może i ładne, ale tego w ogóle nie da się nałożyć na powiekę ! Nie mówiąc już o tym, że jak nałoży się jakąś napaćkaną plamę to ona zaraz schodzi. Złamanego grosza bym za to nie dała. Ten avonowski colortrend to jest zwykły trashtrend i tyle. Badziewie

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno w śmietniku