Seria naczynkowa, Krem półtłusty przeciwzmarszczkowy na dzień, na noc i pod oczy

Krem przeznaczony do cery normalnej i suchej od 30 roku życia z objawami zwiotczenia, charakteryzującej się pękającymi naczynkami i skłonnością do obrzęków. Zawiera FITOKOMPLEX ziół skutecznie przeciwdziałający problemowi pękających naczynek, wzmacniający, uszczelniający i uelastyczniający ściany naczyń krwionośnych. Przeciwobrzękowe działanie prepratu skutecznie likwiduje opuchliznę oraz “worki” pod oczami. MEDULAT z dzikiej czerwonej winorośli zapobiega degradacji elastyny, przeciwdziałając powstawaniu zmarszczek oraz wygładzając już istniejące, skóra wygląda młodziej. Poprawia koloryt cery i nadaje jej szczególną aksamitność.

• masło shea,
  • wit. E,
  • D Panthenol,
  • Alantoina,
  • Pentavitin

Super

Dla mnie ten krem jest bardzo dobry.Poszłam do sklepu w zamiarze zakupu innej firmy , polecił mi ten krem Pan sprzedawca który sam go uzywa od ponad roku , zdecydowałam sie zaryzykować .Moja cera jest bardzo wrazliwa i problematyczna , od dłuzszego czasu używałam krem bambino jedyny po kryrym cera była nawilzona głądka i nie czerwona w miejscu gdzie wystepuja naczynka .Po pierwszym uzyciu tego kremu widziałam juz efekt , cera jest mięciutka aksamintka miła w dotyku bez rumieni i zaczerwienienia , nawilżona super .Posiadam tyle kremów na półce po których tylko miałam problemy i koniecznosc jej leczenia .Moje ryzyko uważam za udane jestem zadowolona.
Cena bardzo przystepna .Fajna kosynstencja, miły delikatny zapach.

bylam zadowolona

Ciezko go znalezc w sklepach. Uzywalam go jakis czas temu i bylam zadowolona. W koncu zniknely podraznienia, zmarszczki sie wygladzily i mialam wrazenie poprawy naczynek. Niestety w lato konsystencja byal za tlusta i przerwalam stosowanie. Dosyc dlugo sie wchlanial.

Używam tego produktu od:

Nieciekawy

Najpierw w moje ręce wpadło kilka próbek tego kremu. Wszystko było ok. Postanowiłam więc kupić kremik. No i się zawiodłam. Skóra wcale nie jest przygaszona, wręcz przeciwnie, stała się wrażliwsza i bardziej zaczerwieniona.
Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Super!

Bardzo dobrze radzi sobie z nawilżeniem skłonnej do przesuszania skóry; nie dopuszcza do zaczerwienień zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Stosowany na noc, relaksuje cerę. Łagodzi podrażnienia.
Ładnie pachnie, jest dość wydajny.
Na pewno kupię go ponownie