Avon, Glazewear, Metallic Lip Gloss (Metaliczny błyszczyk do ust)

Avon, Glazewear, Metallic Lip Gloss (Metaliczny błyszczyk do ust)

Oryginalny efekt - niesamowity, nowoczesny, metaliczny blask. Ma wspaniałe modne kolory, nawilża i chroni usta. Dość długo utrzymuje się na ustach. Błyszczyk posiada dużo maleńkich drobinek.

Cena: 26,90zł / 6ml

Nic specjalnego

Najbardziej zdenerwował mnie kolor, w katalogu był pokazany jaśniutki róż a w rzeczywistości dostałam róż wpadający w czerwień no ale cóż zapłaciłam to zaczęłam używać...

Plusy:
-zapach
-konsystencja
-w miarę wydajny

Minusy:
-firma przekłamuje w katalogach całkowicie kolor..
-dosyć mocno czuję go na ustach (czego nie lubię)
-nie grzeszy trwałością (nic lepszego niż wiele innych średniej jakości błyszczyków)

Firma mnie rozczarowała i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek kupię jakieś malowidła z tej firmy, bo rozumiem, że odcień może się troszkę różnić na kartce ale nie całkiem!!!!! Widzę, że nie tylko mi się to przytrafiło.. Skandal!!!

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

błyszczyki jakich wiele

Byłam posiadaczką dwóch błyszczyków, Mauve Metal i Rosebeam. Pierwszy oceniłabym na 3,5, a drugi na 4,5, więc ocena średnia to 4 ;)
Żaden z kolorów błyszczyka nie był podobny do tego co było przedstawione w katalogu, ale przynajmniej Rosebeam był widoczny na ustach, bo w przypadku drugiego kiepska sprawa...
Kupiłam je w promocji za 9,90, w przeciwnym razie nie zapłaciłabym za nie 28zł..
Ot zwykłe błyszczyki jakich wiele.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 6ml

taki sobie

Dostałam w prezencie - generalnie nie powala na kolana. Jest dośc wydajny, ma ładny głęboki kolor.

Niesety nie jest dość trwały, a najbardziej nie odpowiada mi to, że się zjada i pozostawia brzydkie ślady na ustach.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Avon Mark - relacja

Przeciętny.

Kupiłam go w tamtym roku z czystej ciekawości ponieważ ładnie prezentowały się w katalogu. Nie ma rewelacji. Jego zalety to łatwa aplikacja dzięki pędzelkowi , miły zapach który nie mdli i ładny połysk. Jednak jest on nietrwały, szybko spływa z ust lub \'\'wsiąka\'\' w nie. Jest lepki- klei się do włosów i pozostawia na ustach nieprzyjemne odczucie lepkości chociaż już go nie widać. Jest również niewarty swojej ceny.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Całkiem Dobry.

Wybór kolorów i cena jest jego zdecydowanie najmocniejszym atutem ;)
Na ustach utrzymuje się długo, łatwy w aplikacji oraz idealny do torebki.
Posiada również miły zapach.

hmm...

jaka marka, taki kosmetyk. błyszczyk ma fajny, naturalny kolor i dobrą konsystencje. smak całkiem przyjemny. dosc wydajny, opakowanie ladne. pędzelek bardzo poręczny, można nadać ustom efekt tafli bądź tylko delikatnego połysku. no właśnie, połysk: po nazwie spodziewalam się jednak troche wiekszego. i jak już przeszłam do minusów to zwróce uwage jeszcze na bardzo krótką twarosc i, wprost proporcjonalnie, wielka lepkosc kosmetyku. podsumowujac, mozna kupic takie a nawet lepsze blyszczyki za 7 zl, zas blyszczyk za 25 zl powinien juz naprawde byc porzadny. no ale to avon w koncu.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

niewidzialny błyszczyk

Dostałam ten błyszczyk w prezencie... kolorek i konsystencja super... ale... no właśnie ale po nałożeniu po prostu migiem wyparowuje z ust... nie ma go na nich wcale...wychodząc z domu do miasta po dotarciu do sklepu wyglądam tak, jakbym wcale się nim nie pomalowała... eh... szkoda...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

bardzo go lubię

To jest typ błyszczyka, który mi naprawdę odpowiada. Bardzo dobrze nawilża, a nawet jakby natłuszcza usta, co dla mnie jest bardzo ważne. Ma dla mnie przyjemną konsystencję, przyjemny zapach i delikatny kolor. Jest to zaleta, która rekompensuje poważną wadę produktów Avonu, czyli kompletny brak dbałości o odwzorowanie kolorów. Karta kolorów nic mi nie mówi. Nigdy nie wiem na jaki kolor trafię. Błyszczyk, który nazywa się mauve metal mnie nie kojarzy się z fioletem, a złamanym różem z domieszką beżu. Akurat trafiłam dobrze, ale innym razem nacięłam się na odcień wyjątkowo nietwarzowy. Dałabym cztery gwiazdki, ale za kłopoty z trafieniem w kolor, zabieram jedną.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zwykły ale przyjemny

mam kolor mauvelous metal, kupiłam w promocji za 9,90 bodajże (zupełnie jak poprzedniczka)

plusy
- fajny kolor, naturalny, taki na co dzień
- malutkie drobinki, a nie wielki brokat wędrujący po całej mojej twarzy i twarzy mojego faceta w konsekwencji ;)
- piękne lśnienie drobinek w słońcu
- nie lepi się - dobry na wiatr ;)
- łatwa aplikacja, miły pędzelek, można szybko go nałożyć bez lusterka
- atrakcyjna cena w promocji !
- nawet dobre nawilżenie, a na pewno nie wysuszenie

minusy
- cena bez promocji zupełnie nieadekwatna do jakości - nie warto
- kiepska trwałość. z jedzeniem, piciem, całowaniem nie ma szans

byś może kupię, jeśli będzie znowu za 10-13 złotych a nie 27, bo to zupełnie idiotyczne ;) w katalogu 15 wchodzi nowy glazewear sparkling i to na niego zapoluję :D
Używam tego produktu od: paru miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

taki se

mam mauvelous metal kupiłam go w promocji 10 zł. spodziewałam się intensywniejszego koloru, jest to jaśniutki zgaszony róż.niezbyt mi się podoba , większym sentymentem darze błyszczyk brillant shine z avonu.
ten metallic nadaje połysk, złote drobinki są niemal niewidoczne bardzo ładnie sie mienią na słońcu. jednak nie jest trwały drobinki odbijają się podczas picia na szklance.

Świetny

Najlepszy błyszczyk jaki miałam. Zachęcona opiniami wizażanek zakupiłam od razu 2 błyszczyki: pink shine i Mauvelous Metal. Musze przyznać, że spodziewałam się intensywniejszego koloru po pink shine. Na moich ustach ledwo widać jego kolor, jest to bardzo delikatny róż, ale i tak do lubię ;) Dobrze nawilża, długo utrzymuje się na ustach i wygląda naturalnie. Kolory w katalogu trochę różnią się od tego jakie są w rzeczywistości.

Ilość zużytych opakowań:używam 2 na zmianę

Jeden z lepszych błyszczyków

To dla mnie jeden z lepszych błyszczyków.
Plusy:
+ delikatne drobinki ładnie podkreślają usta, jednocześnie nie wyglądają one sztucznie,
+ gama kolorów jest dla mnie wystarczająca (6 odcieni),
+ usta są dobrze nawilżone,
+ jak na błyszczyk jest dość trwały,
Minusy:
- lekko się klei

W Avonie kupuję tylko w promocji, zapłaciłam za niego 9,90zł.
Miałam 3 odcienie: Pink Shine (dla mnie za ostry róż), Rose Beam (ładny, delikatny róż) oraz Mauvelous Metal (dla mnie najlepszy, najbardziej naturalny).

Używam tego produktu od:dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań:3, teraz w trakcie czwartego