Oriflame, Sea EDT

Oriflame, Sea EDT

Zgłaszająca osoba: AniaOwl

Bardzo lekkie i przyjemne perfumki, niedrogie, skromnie wydane, bardzo przyjemne, ale niestety nietrwałe. Jednak mają w sobie nutkę, która mi się niezmiernie podoba i dlatego ich używam... ;)))

Cena: 30 zł

Moje pierwsze

To byl pierwszy zapach i jak narazie ostatni ktorego zakupilam w ilosciach chyba masowych :P
Bylam mlodziutka i mama mi go kupywala. Sliczny morski zapach, delkiatny i zwiewny. Idealny na zabawe jak i by po prostu czyms pachniec. Niestety zero trwalosci. Pamietam jak dzis, jak biegalam co chwile by "oswiezyc" zapach. Ale milo go wspominam:)

Używam tego kosmetyku : juz nie uzywam / ilość zużytych opakowań:chyba 4 czy 5 buteleczek

świeży

Myślę, że na lato jest całkiem do rzeczy.Jest stosunkowo trwały, ma świeży, lekki, morski zapach.Raczej nie nadaje się na wieczór.Typ zdecydowanie sportowy.

ach to morze ...

Przyjemny lekki zapach typowo na lato. SEa- tak rzeczywiście orzeźwiający zapach,taki morski. Również przywodzi na myśl wspomnienia znad morza. W sam raz na upalne dni, bo jakby ochładza, nie jest duszący. Sa lekkie - to plus, i przez to nie utrzymują sie zbyt długo.Raczej dla młodych dziewczyn, tak mi sie wydaje. SEA sa jakby luźnym zapachem.Ilość zużytych opakowań: 1

depilacja opóźnianie porostu włosów

delikatny

Bardzo lubiłam ten zapach, szkoda, że go wycofali, ale ta nowa seria też nie jest najgorsza. Mała, zgrabna buteleczka, świetnie prezentuje się na toaletce, zwłaszcza nastolatki. I tak mi się kojarzy ten zapach, lekki, świeży, delikatny, doskonały dla dziewczyn zaczynających swą przygodę z zapachami. Do tego tani. Niezbyt trwały, ale też przy tej cenie...

mmmmmmm !!!

Jeeej, jak ja tesknie za tym zapaszkiem, jak tylko bede miala mozliwosc, to zamowie go !! Morski, ale ma jakies takie delikatne nuty zapachowe, nie ma w sobie tej goryczy jak np zapach Davidoffa, za to jest taki delikatny, swiezy, lekki, orzezwiajacy. Jako, ze cena jest niziutka i zapach to woda toaletowa na lato, nawet na plaze, za to ma jedna wade; jest malo trwaly, dlatego daje 4 gwiazdki. :-)))<BR>p.s. nie testowany na zwierzetach

Uwielbiam

Uwielbiam go za to ze jest leciutki - to znaczy zapach jest lekki, a ze woda jest ulotna - to fakt, ale tego akurat nie lubie az tak bardzo. Duzo bym dala za trwalsza wersje, bo kompozycja jest przefajna i bardzo mi odpowiada. Cena tez jest bardzo sympatyczna. To taki zapach na weekendowe poranki:) Wszystki z tej serii sa OK.

Dziwne !!

Zapach taki jakis.. no wlasnie sama nie wiem co to.. na poczatku nawet ladny ale pozniej czuc tylko jedna nutke ktora wlasnie mi sie nie podoba:(