Oriflame, Oriflame Colour, Flawless Loose Powder (Korekcyjny puder pyłkowy)

Oriflame, Oriflame Colour, Flawless Loose Powder (Korekcyjny puder pyłkowy)

Puder ukrywa wady, zapewnia jednolicie gładki wygląd. Gdy oprószysz nim twarz, niemal nic nie poczujesz, bo jest ultralekki i nie obciąża skóry. Dostępny w jednym, jasnym kolorze.

Bardzo dobry

Wynalazłam opakowanie z końcówką pudru i bardzo się ucieszyłam. Używała go moja mama, ale za bardzo jej nie pasował, więc połowę oddała mi. Ja używałam również bardzo sporadycznie. Był cudowny, nie obciążał skóry, nie zapychał i nie miał koloru. Ładne opakowanie miał, cena za tyle pudru była całkiem okej. Nawet ładnie pachniał :).

Świetny!

Kosmetyk godny polecenia, aczkolwiek nie zasługuje on jeszcze na miano KWC.
Jego ogromnymi zaletami jest to, że świetnie matuje, ale nie zostawia efektu maski. W połączeniu z podkładem bardzo dobrze kryje niedoskonałości.
Cena nie jest wygórowana. Ja kupiłam go w Oriflamie, gdy w promocji kosztował około 20 zł. :)
Troszkę denerwujące jest to, że puder tak trudno jest pędzlem nabrać. Jakby to ująć... Za mało się go wysypuje.

Mimo to kosmetyk naprawdę mogę polecić. :)

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: dopiero pół, jest bardzo wydajny.

SUPER PRODUKT ZA NIEZŁĄ CENĘ

Mam przetłuszczającą się skórę i ten puder jest wybawieniem dla osób z takimi problemami. Świetnie się nakłada, odcień wydaje się być jasny, ale stapia się z cerą i jest niewidoczny. Po użyciu twarz jest matowa, nie ma plam i żadnych zacieków. Polecam!

Używam tego produktu od:roku

Oriflame tutorial 2 konwertowany

dosyć,dosyć.

Dobrze matuje, dosyć kryje. Trzeba bardzo uważać ile się go aplikuje, bo efekt może być opłakany... Nie raz z nim przesadziłam... Kolor jakiś dziwny, ale potem ładnie sie stapia... Jeśli ma się pod spodem za ciężki podkład gwarancja totalnej maski... Jeszcze to opakowanie ;( Muszę się nieźle namęczyć żeby mój pędzel coś nabrał... Więc otwieram to plastikowe z dziurkami a wtedy mój pędzel szaleje... :( Ogólnoe raczej nnie polecam i napewno go nie kupię...

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1...

na co dzień może być

Kupiłam skuszona wyprzedażą, no i ciekawością, przede wszystkim; )
Kolor pudru - chmmm, podobno transparentny, choć moim zdaniem jest to raczej żółty beż, który kiedy już stopił się z podkładem, wyglądał całkiem nieźle. Matuje dość przeciętnie, na ok 2-3 godziny, mam przetłuszczającą się mieszaną cerę i prawdę mówiąc, nie oczekuję cudów od pudru który kupiłam za ok 20 zł. Nie zbiera się w zmarszczkach, cera ładnie wygląda. Bardzo przyjemnie, choć mocno pachnie.
Mimo dość małej pojemności (12 g, co przy gramaturze takiego choćby sypkiego Inglota wydaje się dość małą ilością) okazał się całkiem wydajny - prawie 3 m-ce przy niemal codziennym porannym używaniu.
Raczej nie kupię go ponownie z prostej przyczyny - zdaje się, że już jest niedostępny. Używam tego produktu od: jakiś czas temu

może być

W sumie przyzwoity produkt w niewygórowanej cenie, chociaż rewelacji nie ma żadnej. Został wycofany z regularnej sprzedaży, ale może pojawic się na wyprzedażach, więc oceniam:
=jasny kolor, dobrze dopasowuje sie do mojej karnacji
=matuje, ale nie na długo-u mnie ok.2 godzin
=rewelacje o korygowaniu wszelkich niedoskonałości można między bajki włożyc, ale od tego mam podkład i korektor
=ma drobinki, ale nie daja one brokatowego efektu-są delikatne i nie jest ich wiele

Więc ogólnie raczej na plus, ale będę szukac czegoś lepszego

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

bardzo dobry produkt

Uważam, że jest to bardzo dobry kosmetyk za rozsądną cenę. Puder ładnie wyrównuje koloryt, a naniesiony na podkład daje aksamitne wykończenie. Drobinki rozświetlające sprawiają, że twarz jest żywa i promienna, nie ma mowy o efekcie bombki choinkowej. Puder jest wydajny. Nie wysusza mojej i tak już bardzo suchej skóry, co jest wielkim plusem. Na mojej bladej buzi wygląda ładnie i naturalnie, ale równie dobrze wygląda na skórze opalonej, co miałam okazję sprawdzić latem. Czwórka, ponieważ moja natura poszukiwaczki cudów:P nie pozwala mi dać pięciu gwiazdek. Szczerze polecam.

Taki sobie

Daje śliczny, aksamitny efekt - niestety tylko na dwie - trzy godziny. Za słabo matuje jak na moje potrzeby. Słabo kryje. Denerwuje mnie wytrząsanie go przez sitko i brak puszka w opakowaniu. Zużyję, ale będę szukać czegoś lepszego...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Świetny ! ! !

Puder jest naprawdę fajny:

* łatwy do nałożenia,
*długo się utrzymuje,
*możesz go nałożyć troszke, lub całą masę a i tak wygląda świetnie,
*delikatnie pokrywa nałożony przed nim korektor i ładnie wykańcza
*nadaje się do cery suchej (chociarz może to przez mój podkład, który jest absolutnie cudny, "translucide" Loreala, kocham go ;p)
*dosyć tani

Podsumowując: jest super !

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

porządny puder

Długo przymierzałam się do zakupu tego pudru i w końcu kupiłam :)

Plus za opakowanie: eleganckie i trwałe.
Puder dobrze się nakłada na pędzel, łatwo jest go dozować.
Daje matowy efekt wykończenia makijażu, który utrzymuje się przez długi czas. I na tym mi głównie zależało, ponieważ moja skóra bardzo się błyszczy.
Cena w promocji - przystępna.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Warto kupić

Puder transparentny a więc dostosowuje sie do podkładu. Matuje moja skóre mieszana do 8-10 godzin.
Twarz wyglada na gładką i swieżą.
Latem nie uzywam podkładu tylko sam ten puder aby zmatowic twarz. Doskonały do każdej karnacji.
Matowię nim twarze klientek.

Używam tego produktu od:3 lat jeszcze w starej wersji ;)
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ;)

pozytywnie

Łatwo się go nakłada, nie tworzy efektu maski. Jest trwały, gdy go nakładam rano to czuję się cały dzień swobodnie. Boje się go troche nosić ze sobą żeby sie nie wysypał z pudełka. Łładnie matuje, nie ma problemu z dopasowaniem się do mojej cery i jest wydajny; fajny produkcik

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1