Oriflame Colour, Maxi Shine Lipstick SPF 12 (pomadka)

Oriflame Colour, Maxi Shine Lipstick SPF 12 (pomadka)

Niewiarygodny blask w 6 przejrzystych kolorach. Lekka pomadka o owocowym zapachu. Usta są miękkie i gładkie dzięki olejkowi canola i witaminie E. Filtry SPF 12 chronią delikatną skórę ust.

Cena: 24,9 zł / 4 g

szkoda że wycofali :(

Mam kolor jakiś-tam Strass :) (beżowy z mnóstwem połyskujących drobinek).
Używam raczej w charakterze błyszczyka aniżeli szminki, ze względu na lekką, naturalną i transparentną formułę. Nakłada się gładko, trwałość błyszczyka, nie wysusza, nie da się przesadzić z ilością.
Gwiazdka mniej za to że nie daje żadnego koloru.
Szkoda że już nie ma tych szminek bo kupiłabym inne Strassy :) (nie spotkałam się z tego typu szminkami w innych firmach).

Używam tego produktu od: 1.5 roku

moja ulubiona

Piszac recenzje szminki ochronnej oriflame, przypomnialam sobie, ze jeszcze nie ocenilam mojej ulubionej szminki. Uzywam wlasnie z tej serii maxi shine koloru frosted champagne. Kolor delikatny baldy bezo-roz, delikatnie polyskuje.
Mam ich jeszcze chyba dwie ledwie napoczete w dwoch torebkach i jedna wymazuje w zabawie moja cora.
Z poprzednich recenzji widze ze wycofali to cudo wiec chyba zabiore dziecku bo szkoda i nie wiem kiedy trafie na taki kolor u innego producenta... Musze zaczac je oszczedzac...
cena w promocji byla super niska, wiec robilam zapasy. Mam kilka ulubionych produktow z orilame wiec jak sa w promocji -kupuje bo potem nie lubie przeplacac. czasem nie zdaze zuzyc poprzedniego a kupuje nowe...no coz...
ale potem jak widac sa plusy - szminka wycofana a ja jeszcze ja mam:)Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duuuzo

szkoda że wycofali

Szminka juz niestety niedostępna w sprzedaży regularnej, udało mi sie ją kupić na wyprzedaży (za szaloną cenę niecałych 4zł:)). I chociaż wolę błyszczyki, to ta pomadka bardzo przypadła mi do gustu:
+delikatny kolor + intensywnie błyszczące drobinki ( mam kolor Caramel Strass, błyszczący beżyk)
+nawilża i wygładza usta, nie wysusza:)
+jak dla mnie fajnie pachnie.
Trwałość średnia.
Poloecam

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsza zaczęte

pierwsza depilacja bikini

Lubię

Świetna szminka. Lekka, ładnie pachnie, nawilża, kolorki, których próbowałam są raczej średnio kryjące, bardziej błyszczące. Niedługo po tym jak się pojawiła zamówiłam frosted champagne, jasny róż z mnóstwem drobinek, a dziś przyszła do mnie caramel strass, jasny beż z mnóstwem drobinek (zużyłam wcześniej prawie cały tester). Obie są świetne. Szminak jest średnio trwała, ale nie wysusza, nie zbiera się w załamaniach. Jest średnio wydajna. Opakowanie bardzo mi się podoba :)

Myślę, że jeśli znów pojawi się w katalogu, z pewnością ją zamówię, myślę jednak, że została skutecznie zastąpiona przez Power Shine o pojemności ponad połowę mniejszej, a takiej samej cenie :(

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie, kilka testerów

Sliczna

Sliczna szmineczka! Daję jej 4 gwiazdki, bo niestety jest dosyć nietrwała i kolor nie jest równomiernie rozłożony na ustach. Ale ma też wiele plusów : śliczny kolorek (miałam Frosted Champagne) , który błyszczał się i iskrzył delikatnie i niewinnie. Ślicznie rozświetlał twarz. A zapach.... mmmm! Owocki!!

Niestety jest ostatni raz w katalogu :(.
Jakbym miała na nią kasę , to bym ją kupiła :P
POLECAM tym, którzy chcą osiągnąć naturalny, świetlisty efekt!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

bardzo bardzo ładna

Mam dwie takie pomadki, jedną jeszcze w starym opakowaniu - pojawiły się na krótko i jedną w tym różowym prezentowanym na zdjęciu. Stara wersja nie ma chyba filtra, a przynajmniej nie jest on wyminiony w nazwie poamdki.
Obie są bardzo ładne - dają dużo nawilżenia, ładnie pachną, mają delikatne transparentne kolory - prawie efekt błyszczyka. Opakowania wytrzymałe na noszenie luzem w torebce.
Polecam, mimo skromnego wyboru kolorów każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Świetna!

Kupując ją chciałam żeby była jak naj mniej widoczna, zlewała się z ustami. I taka jest!!! Światnie się nakłada, miękka, kremowa, ślicznie pachnie. Nawet długo trzyma się na ustach. Wygładza i dobrze nawilża.

Używam tego produktu od:1 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsza

****

Mam odcień Pink Fantasy- śliczny, intensywny róż w opakowaniu i równie śliczny, ale półtransparentny róż na ustach. Szczerze- sprawuje się naprawdę nieźle. Konsystencja kremowa, wspaniale 'sunie' po ustach, aplikacja jest szybka, bezbolesna i nie sprawia żadnych kłopotów :D. Efektem są pięknie zaakcentowane, uwypuklone i ożywione wargi. Błysk, jaki uzyskujemy tym produktem, naprawdę zniewala. Przymknę oko na to, że trzyma się wybitnie krótko, przy dobrym wietrze godzinę :D. Gdyby nie ta niska trwałość, byłoby KWC, a tak jest to tylko albo aż bardzo dobra rzecz. Na poprawę humoru.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

Taka sobie...

Szminka dosyć dobrze się rozsmarowuje, może delikatnie nawilża, do trwałych nie należy, ale najgorszy w niej jest zapach! Jest tak intensywny, że czasami robi mi się nie dobrze po jej nałożeniu... powinien być delikatniejszy.... Mi nie przypadła do gustu!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Apetyczna ;)

Zamówiłam kolor Strawberry Bite, który miał być czerwony, a okazał się wpadać raczej w róż- kolor dość intensywny w sztyfcie, delikatniejszy na ustach. Pomimo, że przekłamany- rzecz częsta w katalogach- to i tak mi się spodobał. Coś jak mieszanka malin ze śmietaną ;)

Pomadka jest miękka i łatwo się rozprowadza, lekko natłuszcza usta. Rzeczywiście je nabłyszcza, choć nie jest to połysk teatralny. Efekt jest naturalny, ale widoczny i bardzo mi to odpowiada.

Dodatkowy plus za owocowy zapach i estetyczne opakowanie. Chętnie kupię jeszcze jedną, zwłaszcza, jeśli wyprodukują naprawdę czerwony kolor ;)

suuuuuper!

Moja ulubiona pomadka!! (mam frosted champagne) świetnie nadaje sie na codzien bo ma taki delikatny subtelny kolorek a na specjalne okazje wystarczy tylko podkreslic ja jakims przezroczystym błyszczykiem i efekt jest super!:):)
pomadka zdecydowanie dla dziewczyn lubiacych deliktny makijarz.

Używam tego produktu od:pół roku

milutka

Musiałam kupić w promocji, potem o niej zapomniałąm, teraz wyjrzałą na światło dnia ;). Generalnie wolę błyszczyki, a pomadki - własnie podobne do tej. Mam raspberry wine. Kolor na oko ciemny, na ustach - bardzo naturalny, lekko przyciemniający, ciut różowy - jak własny prawie ;). Do tego sliczny, owocowy zapach, niezła trwałośc. Nie wysusza ust. Wbrew nazwie - specjalnego połysku nie daje, choć nie jest zupełnie matowa. Na wierzch daję błyszczek.