KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Garnier Ultra Świeżość, Krem intensywnie nawilżający 24h do cery suchej i wrażliwej

3,1 na 527 opinii

Kupi ponownie: 48% osób
    martaakow
    28 czerwca 2012 o 16:30
    bardzo kiepski
    Krem faktycznie całkiem nieźle sobie radzi z nawilżaniem, dodatkowo ma ładny zapach, ale niestety na tym kończą się zalety tego produktu. Krem kompletnie nie nadaje się pod makijaż, trzeba też uważać, bo jakakolwiek odrobinę grubsza warstwa się nie wchłonie, po przejechaniu dłonią po twarzy na palcach mam wałeczki kremu, okropne, nigdy tak z żadnym nie miałam. W dodatku skóra się po nim świeci. No cóż, mam przynajmniej krem do stóp, bo do rąk też się nie nadaje, jest zbyt tłusty. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

duzameduza
    11 listopada 2011 o 22:13
    Zamiast łagodzić podrażnia
    Rozczarował mnie ten krem. Przede wszystkim jest przeznaczony do skóry wrażliwej, ale zamiast oczekiwanego łagodzenia mam wrażenie, że dodatkowo ją podrażnia. Podczas nakładania skóra piecze i szczypie. Dodatkowo wypija krem niemal bez śladu, można tak nakładać i nakładac, i wszystko wsiąka... A wreszcie na koniec się wałkuje. Jedyny plus to fakt, że skóra się po nim nie błyszczy. Nie kupię więcej ani tego, ani chyba w ogóle żadnego innego kremu tej firmy, jeden ze słabszych kremów jakie miałam. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Parvati
    13 września 2011 o 12:58
    Jest ok.
    Plusy: + przyjemny zapach, + w miarę szybko się wchłania, + nie powoduje alergii, nie uczula, + ładne opakowanie, + dostępność. Minusy? - słaba wydajność, - nie radzi sobie z nawilżaniem w mroźne dni. Krem nie nadaje się na dni upalne (za tłusty), ani na dni mroźne/zimowe (za słaby). Używałam go przez kilka jesieni - bo na jesień jest on idealny. Cena niby nie jest wysoka, ale wydajność jest marna. Zaznaczam, że nie wiem czy go kupię, bo w tym roku postanowiłam wypróbować coś innego na jesień/zimę. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: minimum 5 opakowań
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Coquellie
    27 stycznia 2011 o 18:26
    Miły i w miarę dobry
    Ten krem ma ładny zapach i bardzo przyjemną konsystencję. Szybko się wchłania i świetnie nadaje się pod makijaż. Nie poprawia jednak stanu suchej skóry, podrażnione miejsca mogą piec (kompozycja zapachowa?). Nawilżenie na zadowalającym poziomie ale na pewno nie obiecane 24 godziny. Ultra Świeżość - rzeczywiście, rzadko spotykany efekt w kremach dla suchej skóry, za to plus i może wrócę do niego na wiosnę, bo cena miła.

Mee9689
    14 maja 2010 o 15:15
    1 / 5
    Koszmar
    Krem, chociaż przeznaczony do cery suchej i wrażliwej to strasznie wysusza... Po nałożeniu kremu skórę mam nieprzyjemnie ściągniętą i zaczerwienioną. Dodatkowo krem zostawia dziwną tłustą warstwę. Przyjemne w nim są jedynie konsystencja i zapach. Natomiast krem w żaden sposób nie poprawił stanu nawilżenia mojej skóry. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

ZłOSNICA
    1 stycznia 2010 o 21:39
    NAJLEPSZY!!!
    MAM NA TWARZY WYSUSZONĄ SKÓRĘ, JEST TAKA ODKĄD PAMIĘTAM I TO JEDYNY KREM, PO KTÓRYM NA CZOLE NIE PĘKA MI SKÓRA!!! MÓJ ULUBIONY!!!!!!!!!!! PLUSY: ŚWIETNIE NAWILŻA - SKÓRA, JAKBY ŁAPAŁA ODDECH, PO PIERWSZYM SŁOICZKU WIDAĆ OGROMNĄ RÓŻNICĘ W KONDYCJI SKÓRY, ŚLICZNIE PACHNIE, CENA MINUSY: BRAK Używam tego produktu od: KILKA LAT Ilość zużytych opakowań: PONAD 7

giga00
    28 października 2009 o 10:13
    Ściąga
    Tuż po posmarowaniu skóra na twarzy została ściągnięta jakbym nałożyła jakiś podkład z typu long lasting bez uprzedniego nawilżenia.Nieprzyjemne uczucie napięcia może i mija, nawilżenie jakieś tam jest, ale ja takowe odczuwam dopiero kiedy nałożę solidną porcję, a więc na pewno krem nie jest wydajny. Krem nie pogorszył stanu skóry, ale też nie wygładził jej, nie jest gładka i miła w dotyku. Nabyłam już inny tego typu krem i już widzę efekty.Tak więc pozostałości garniera zużyję...może do rąk. Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:1

gaga111
    21 kwietnia 2009 o 21:49
    Bardzo fajny:)
    Bardzo fajny, lekki i niezwykle wydajny kremik:) nie zatyka porów, doskonale nawilża. Zdecydowanie go polecam:) jak dla mnie ma same plusy i na pewno jeszcze go kupię:) Używam tego produktu od:4 miesiecy Ilość zużytych opakowań:1

placyd
    5 marca 2009 o 14:24
    2 / 5
    Ładnie pachnie - to tyle.
    Mam ten krem z Londynu. Pięknie pachnie i to chyba tyle. Skóra po nim minimalnie bardziej miękka/gładka i to tyle. Praktycznie nie widać żadnych efektów działania. Nie polecam. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1

Finka2L
    2 marca 2009 o 15:38
    1 / 5
    Jestem na nie
    Uzywalam go na noc. Nie podoba mi sie. W ogole nie nawilza. Po aplikacji wsiaka od razu i nici z efektu. Musialabym smarowac twarz co 5min. Jednynie zapach ma ladny i opakowanie, reszta nie jest warta niczego. Używam tego produktu od:rok temu Ilość zużytych opakowań:1

ekstradyska
    12 listopada 2008 o 10:14
    na trójkę
    ot taki sobie zwykły kremik, tani, nie robiacy szkody, a jednak czegos brakuje, chyba nawilżenia, jednak dla cerey suchej, do której jest przeznaczony powinien byc bardziej tresciwy nawilża owszem, szybko sie wchłania az do matu mi pod makijaz nie pasuje, mimo iz nakładam mało i dokłądnie równomiernie rozmsarowuje to wałkuje mi sie pod podkładem, a podkładów mam chyba z 5 i po każdym jest tak samo, więc to wina kremu moja cera jest normalna -sucha, teraz robi się zimno więc bedzie raczej sucha, lecz krem ten nie spełnia do końca moich oczekiwań bedzie dobrych dla młodych cer, ja mam 22 latat i jak dla mnie jest za słaby Używam tego produktu od:jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań:1

ewakuacja
    30 października 2008 o 15:20
    Bardzo fajny
    Rzadko używam kremów, bo każdy miał dla mnie jakieś wady. Przeważnie takie, że czułam ze moja twarz nie oddycha. Czułam sie fatalnie. Dlatego też nie używam zanych pudrów bo czuje sie zatkana :) Ten krem jest inny. Jest delikatny, ładnie sie wchłania i bardzo przyjemnie pachnie. Czuje sie w nim bardzo świeżo. Polecam ! Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:1

agataq6
    6 sierpnia 2008 o 13:48
    4 / 5
    Bardzo dobry krem na dzień.
    Cięzko znaleść odpowiedni krem na dzień, nadający się pod makijaż, a jednoczesnie dobrze nawilżający. Ten krem dobrze nawilża, pięknie pachnie świeżością, wchłania się także szybko, a co najważniejsze nadaje się pod makijaż. Mam cere mieszaną, ze strefa T, często podrażnioną, ten krem sprawdza sie w kazdej sytuacji. Jestem z niego bardzo zadowolona. Polecam! Używam tego produktu od: od kilkunastu miesięcy Ilość zużytych opakowań: 4

crescendo
    10 marca 2008 o 21:21
    Dla mnie świetny
    Mam skórę suchą i kupiłam ten kremik w zimie jak moja twarz była naprawde w kiepskiej kondycji (skóra była szorstka i mialam uczucie sciągnięcia wokół ust). Szukałam jakiegoś kremu który by nawilżał ale nie natłuszczał i ten był idealny. Ma naprawdę świetną konsystencję,łatwo sie rozsmarowuje, jest bardzo lekki, i wydajny.Poza tym ładnie i subtelnie pachnie. Nie zdarzyło mi się naprawde zeby moja cera sie po nim świeciła nawet tuż po uzyciu i nawet w strefie T, co przy innych kremach mi sie zdarzało. Spełnił swoją funkcje,skóra mojej twarzy jest nawilżona odżywiona i nie jest sucha. Używam go tez pod podkład i nie zauważyłam zadnych nieprawidlowosci.podklad b.ladnie sie nakłada na ten kremik. Naprawde bardzo polecam:)Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

sweet_strawberry
    3 marca 2008 o 15:26
    przeciętny
    To co mi się bezsprzecznie podoba w tym kremie to lekka,przyjemna konsystencja i delikatny zapach.Jednak dla mojej skóry nawilżenie,które oferuje jest zbyt małe.Szybko pojawia się uczucie dyskomfortu z powodu niedostatecznego "napojenia".Określenie producenta "intensywnie nawilżający" w tym przypadku to dla mnie czysta ściema.:-) Żadnego pozytywnego działania na koloryt cery też nie odnotowałam,żadnej ultraświeżości. Nie jest to raczej kremik dla mnie - suchopoliczkowca,toteż więcej po niego nie sięgnę dobrowolnie ( no,chyba że życie zmusi ;-) Używam tego produktu od:rok temu Ilość zużytych opakowań:1

Fashionlover
    21 lutego 2008 o 14:29
    przyjemny
    Kremik przyjemny, aczkolwiek niezachwycający. Zalety: *piękny zapach *przyjemna konsystencja *łatwo się rozprowadza i szybko wchłania *nie pozostawia tłustego filmu *estetyczne, ładne opakowanie *przystępna cena *wydajny Mam jednak 1 duże ALE: jak na preparat do skóry suchej stanowczo za słabo nawilża, musiałam czasami wspomagać się moim ukochanym Cetaphi MD żeby nawilżyć skórę, gdyż Garnier nie radził sobie z ekstremalnymi sytuacjami (ogrzewanie, klimatyzacja-skóra chce pić). Ale generalnie nie jest to zły produkt z tymże osoby z suchą skórą(jak ja) muszą mieć w pogotowiu jakiś SUPERNAWLIŻACZ gdyż Garnier czasami nie wystarcza. Używam tego produktu od:4 miesiące albo dłużej Ilość zużytych opakowań:1

Masek
    1 listopada 2007 o 15:04
    nie
    Krem niestety nawilża moja skore tylko latem, kiedy jej akurat zbędne jest nawilzenie:) Jesienia i zima zupełnie sie nie sprawdza. Kolezanki sa z niego bardzo zadowolone, nie polecam do skory naprawde suchej potrzebujacej prawdziwego powera: ) Używam tego produktu od: 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Camilla
    15 października 2007 o 14:52
    godny polecenia
    Kupiłam go, bo potrzebowałam intensywnego nawilżenia cery w trakcie pobytu w Turcji. Krem nie zawiódł mnie. Skóra była bardzo dobrze nawilżona, miękka w dotyku, opalenizna w ogóle nie schodziła. Co dla mnie bardzo ważne, nie zatykał ani nie powodował wysypu pryszczy, a mam cerę tłustą. Bardzo ładnie się wchłania mimo gęstej konsystencji i pięknie pachnie. Myślę, ze będę go używać go także w trakcie zimy, kiedy moja cera ma tendencje do przesuszania się. Używam tego produktu od:3 tygodni Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1