Ultra Świeżość, Krem intensywnie nawilżający 24h do cery suchej i wrażliwej

Ultra Świeżość, Krem intensywnie nawilżający 24h do cery suchej i wrażliwej

To więcej niż zwykły krem nawilżający, jego aksamitna i delikatna konsystencja dostarczy twojej skórze wyjątkowego doznania: jest nietłusta, wchłania się natychmiastowo, przynosząc ukojenie zmęczonej wiatrem, zmianą temperatur, brakiem wody cerze.
Jego formuła zawiera ekstrat z winogron, który dostarcza Twojej skórze niezbędnych składników odżywczych. wzbogacony o żywą wodę z jabłek oraz witaminę E tworzy naturalna barierę ochronna przed wysuszeniem i innymi negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Cena: ok. 20 zł / 50 ml

bardzo kiepski

Krem faktycznie całkiem nieźle sobie radzi z nawilżaniem, dodatkowo ma ładny zapach, ale niestety na tym kończą się zalety tego produktu.

Krem kompletnie nie nadaje się pod makijaż, trzeba też uważać, bo jakakolwiek odrobinę grubsza warstwa się nie wchłonie, po przejechaniu dłonią po twarzy na palcach mam wałeczki kremu, okropne, nigdy tak z żadnym nie miałam. W dodatku skóra się po nim świeci.

No cóż, mam przynajmniej krem do stóp, bo do rąk też się nie nadaje, jest zbyt tłusty.

Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

Zamiast łagodzić podrażnia

Rozczarował mnie ten krem. Przede wszystkim jest przeznaczony do skóry wrażliwej, ale zamiast oczekiwanego łagodzenia mam wrażenie, że dodatkowo ją podrażnia. Podczas nakładania skóra piecze i szczypie. Dodatkowo wypija krem niemal bez śladu, można tak nakładać i nakładac, i wszystko wsiąka... A wreszcie na koniec się wałkuje.

Jedyny plus to fakt, że skóra się po nim nie błyszczy.

Nie kupię więcej ani tego, ani chyba w ogóle żadnego innego kremu tej firmy, jeden ze słabszych kremów jakie miałam.

Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Jest ok.

Plusy:
+ przyjemny zapach,
+ w miarę szybko się wchłania,
+ nie powoduje alergii, nie uczula,
+ ładne opakowanie,
+ dostępność.

Minusy?
- słaba wydajność,
- nie radzi sobie z nawilżaniem w mroźne dni.

Krem nie nadaje się na dni upalne (za tłusty), ani na dni mroźne/zimowe (za słaby). Używałam go przez kilka jesieni - bo na jesień jest on idealny.
Cena niby nie jest wysoka, ale wydajność jest marna.

Zaznaczam, że nie wiem czy go kupię, bo w tym roku postanowiłam wypróbować coś innego na jesień/zimę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: minimum 5 opakowań

O botoksie mity

Miły i w miarę dobry

Ten krem ma ładny zapach i bardzo przyjemną konsystencję. Szybko się wchłania i świetnie nadaje się pod makijaż. Nie poprawia jednak stanu suchej skóry, podrażnione miejsca mogą piec (kompozycja zapachowa?). Nawilżenie na zadowalającym poziomie ale na pewno nie obiecane 24 godziny. Ultra Świeżość - rzeczywiście, rzadko spotykany efekt w kremach dla suchej skóry, za to plus i może wrócę do niego na wiosnę, bo cena miła.

Koszmar

Krem, chociaż przeznaczony do cery suchej i wrażliwej to strasznie wysusza... Po nałożeniu kremu skórę mam nieprzyjemnie ściągniętą i zaczerwienioną. Dodatkowo krem zostawia dziwną tłustą warstwę. Przyjemne w nim są jedynie konsystencja i zapach. Natomiast krem w żaden sposób nie poprawił stanu nawilżenia mojej skóry.

NAJLEPSZY!!!

MAM NA TWARZY WYSUSZONĄ SKÓRĘ, JEST TAKA ODKĄD PAMIĘTAM I TO JEDYNY KREM, PO KTÓRYM NA CZOLE NIE PĘKA MI SKÓRA!!!

MÓJ ULUBIONY!!!!!!!!!!!

PLUSY: ŚWIETNIE NAWILŻA - SKÓRA, JAKBY ŁAPAŁA ODDECH,
PO PIERWSZYM SŁOICZKU WIDAĆ OGROMNĄ RÓŻNICĘ W
KONDYCJI SKÓRY,
ŚLICZNIE PACHNIE,
CENA

MINUSY: BRAK

Używam tego produktu od: KILKA LAT
Ilość zużytych opakowań: PONAD 7

Ściąga

Tuż po posmarowaniu skóra na twarzy została ściągnięta jakbym nałożyła jakiś podkład z typu long lasting bez uprzedniego nawilżenia.Nieprzyjemne uczucie napięcia może i mija, nawilżenie jakieś tam jest, ale ja takowe odczuwam dopiero kiedy nałożę solidną porcję, a więc na pewno krem nie jest wydajny. Krem nie pogorszył stanu skóry, ale też nie wygładził jej, nie jest gładka i miła w dotyku. Nabyłam już inny tego typu krem i już widzę efekty.Tak więc pozostałości garniera zużyję...może do rąk.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo fajny:)

Bardzo fajny, lekki i niezwykle wydajny kremik:)
nie zatyka porów, doskonale nawilża. Zdecydowanie go polecam:)
jak dla mnie ma same plusy i na pewno jeszcze go kupię:)

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Ładnie pachnie - to tyle.

Mam ten krem z Londynu. Pięknie pachnie i to chyba tyle. Skóra po nim minimalnie bardziej miękka/gładka i to tyle. Praktycznie nie widać żadnych efektów działania. Nie polecam.

Jestem na nie

Uzywalam go na noc. Nie podoba mi sie. W ogole nie nawilza. Po aplikacji wsiaka od razu i nici z efektu. Musialabym smarowac twarz co 5min. Jednynie zapach ma ladny i opakowanie, reszta nie jest warta niczego.

Używam tego produktu od:rok temu

na trójkę

ot taki sobie zwykły kremik, tani, nie robiacy szkody, a jednak czegos brakuje, chyba nawilżenia, jednak dla cerey suchej, do której jest przeznaczony powinien byc bardziej tresciwy
nawilża owszem, szybko sie wchłania az do matu
mi pod makijaz nie pasuje, mimo iz nakładam mało i dokłądnie równomiernie rozmsarowuje to wałkuje mi sie pod podkładem, a podkładów mam chyba z 5 i po każdym jest tak samo, więc to wina kremu
moja cera jest normalna -sucha, teraz robi się zimno więc bedzie raczej sucha, lecz krem ten nie spełnia do końca moich oczekiwań
bedzie dobrych dla młodych cer, ja mam 22 latat i jak dla mnie jest za słaby

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Bardzo fajny

Rzadko używam kremów, bo każdy miał dla mnie jakieś wady. Przeważnie takie, że czułam ze moja twarz nie oddycha. Czułam sie fatalnie. Dlatego też nie używam zanych pudrów bo czuje sie zatkana :) Ten krem jest inny. Jest delikatny, ładnie sie wchłania i bardzo przyjemnie pachnie. Czuje sie w nim bardzo świeżo. Polecam !

Używam tego produktu od:miesiąca