Lady Protector (Pianka do golenia)

Lady Protector (Pianka do golenia)

Pianka odswieża skórę w trakcie golenia. Obfita pianka o kremowej konsystencji umożliwia delikatne i bezpieczne przesuwanie się nożyków po skórze.
Dostępna w dwóch wersjach : z rumiankiem i aloesem (fioletowa) oraz z witaminą E (niebieska).

krem, pianka
nawilżające, łagodzące
zapachowa
z pompką
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Nie warto!

Pewnego razu skusiłam sie na ta pianke,poniewaz jakos szkoda bylo mi wydac pieniedzy na żel do golenia firmy Gillette , ktory wiadomo ile kosztuje w porównaniu do tej pianki :)
Myślalam, że będzie to dobry produkt, ponieważ firma Wilkinson nie kojarzyła mi źle, tylko wrecz przeciwnie.
Ale niestety byłam rozczarowana moim zakupem!
Po ogoleniu nóg zaczely mi pojawiać się czerwone krostki, ktore nie wygladały estetycznie. Jednym słowem podrażnia skóre.
Moja recenzja dotyczyła fioletowej buteleczki.Nie wiem jak ta niebieska..

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pół jednego opakowania.

Pianka jak pianka

Nie najgorsza, nie najlepsza. Zwykła pianka, miewałam lepsze. Rozprowadza się średnio, ale goli sie z nią dobrze:) Chyba troche wysusza skóre,ale i to każda wysusza. Średniawka. Jak nie byłoby nic do wyboru w sklepie oprócz niej to skłonna bylabym kupić.

Używam tego produktu od:-

Podrażnia!

Miałam fioletową wersję i niestety podrażniła mnie :( Pianka ma dość gęstą konsystencję, ciężko się ją wyciska a do tego rozprowadza - przykleja się do dłoni i naprawdę trudno ją stamtąd "oderwać" przez co trzeba znowu nałożyć kolejną porcję i tym samym jej wydajność jest kiepska. Przy jej pomocy dobrze usuwało się włoski ale w obliczu wad to jest nic nieznacząca zaleta ;)

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Nienajgorsza,ale...

Kupiłam ją jakiś czas temu, za 7zł. Uważam, że za tą cenę nie jest ostatnia. Zbita konsystencja nie jest dla mnie minusem, dzięki temu starcza na dłużej. Poza tym pianka ta nie podrażniła moich nóg, dobrze się ją nakładało, ale... No właśnie, nie potrafię powiedzieć, co mi w niej nie pasowało do końca. Może zapach- trochę za mocny. A może to, że nie ułatwiała golenia, jak Gilette, przy której miałam wrażenie, że jakby zmiękcza włoski. Ma u mnie mocne ***. Nie jest zła, ale znam lepsze.

kiepski..

Skusiłam sie niska cena i to dlatego ..Zawsze kupowałam pianki gilette i byłam zadowolona lecz tym razem postanowiłam sprobowac cos tanszego z mysla ze nie bedzie tak zle.Ale niezle sie zawiodłam!Pianka jest straasznie gesta taka twarda jakas i wogole sie nie chce przyczepic do skory i ładnie rozsmarowac tylko trzyma sie rak!Okropnie sie ja wyciska bo jakos wogole nie chce wychodzic z tego opakowania a na skorze szybko znika wpija czy cos nie ma pojecia,plusa dałam jedynie za zapach ....