Lipidea, Multiregenerujący krem nawilżający do cery suchej i bardzo suchej

Lipidea, Multiregenerujący krem nawilżający do cery suchej i bardzo suchej

Krem opracowano w oparciu o wieloletnie badania nad problemami podwójnie suchej skóry w każdym wieku, spowodowanymi niedoborem zarówno lipidów, jak i wody, łuszczącej się, szorstkiej, wrażliwej i tym samym narażonej na szybkie starzenie się. Krem ma nadzwyczajne własności sensoryczne, działa na skórę jak łagodny, kojący balsam. Poprawia jej elastyczność, redukuje szorstkość, łuszczenie się naskórka i uczucie ściągania. Spłyca zmarszczki, wygładza, chroni skórę przed starzeniem się.

Krem zapewnia doskonałe nawodnienie i regenerację suchej skóry na najwyższym światowym poziomie kosmetologicznym. Już po 24 godzinach od zastosowania krem daje uczucie komfortu. Znacząco poprawia się poziom nawilżenia (+16 procent) i natłuszczenia. Już po 4 tygodniach podwójnie sucha, łuszcząca się skóra odzyskuje poziom nawilżenia charakterystyczny dla skóry normalnej.

W kremie zastosowano inteligentny system multiregeneracji zawierający m.in. fizjologicznie aktywną witaminę B3, galakturoniany z kasztanowca, lipidowe biowektory oraz ekstrakt z owoców tropikalnej rośliny z rodzaju Punica. Dzięki temu działa on wielokierunkowo:

- intensywnie nawilża

- dotlenia naskórek i stymuluje jego metabolizm

- reguluje proces odnowy i złuszczania

- uszczelnia naskórek, uzupełniając niedobór biolipidów strukturalnych i ceramidów na 3 różne sposoby

- chroni przed agresją środowiska

- Wszystkie składniki kremu zostały umieszczone w sieci ciekłych kryształów o wyjątkowo dużej biozgodności ze skórą i rewelacyjnej sile nawilżania, gdyż woda zatrzymana w sieci łatwo przenika do skóry.

W kremie zastosowano hipoalergiczną kompozycję zapachową pozbawioną alergenów.

Dla mnie idealny

Bardzo trudno mi jest znalesc krem, który idealnie nawilży, napręży i rozświetli mi skórę twarzy. Mam skóre z wielgachnymi porami, mega suchą na policzkach i czole ale przy tym strasznie podatką na zapychanie. Wiele kremów nawilżających nie robi na mojej skórze wrazenia - wchłaniają się a skora zosraje nieprzyjemnie napięta. Inne z koleji powodują wysyp pryszczy. Dermika dla mnie jest idealna. Jełśi ktoś ma taką cerę jak ja - polecam. Minusem oczywiscie jest cena. Wolałabym żeby krem był pakowany do zwykłej tubki za mniejszą kasę ale niestety Dermika lansuje się na prestiżową markę i nic nie wskazuje na to, że ma się to zmienic. Jesli ktos ma mozliwosc kupienia w obnizonej cenie to warto spróbowac.Używam tego produktu od: 1mcIlość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Dodatkowym + dla kremu jest fakt, że nie posiada on w składzie silikonów - więc jest idealną kuracją na noc, kiedy skóra może spokojnie odpocząc od tych składników.

Przyzwoity

Nie mam skóry bardzo suchej, a dla takiej jest krem przeznaczony. Jednak przesuszenie zimowe daje w skórę. Do cery normalnej krem jest w porządku. Bez rewelacji, ale skóra po użyciu jest miękka, elastyczna. Po nałożeniu krem lekko się klei, a przy jakichkolwiek podrażnieniach skóry lekko szczypie. Czy jakoś specjalnie poprawia kondycję skóry? Spektakularnych efektów nie zobaczyłam. Przyzwoity krem, z dosyć intensywnym zapachem (nie każdemu musi odpowiadać), cena chyba ciut za wysoka.

przeciętny, ale nie podrażnił

Piękne opakowanie i wysoka cena- tak ujęłabym ten krem w dwóch słowach. Zbyt drogi jak na efekty, które oferuje, ponieważ po przeczytaniu opisu na opakowaniu spodziewałam się więcej. Fakt- nie podrażnił, ale w okresie przejściowym zima- wczesna wiosna nie poradził sobie z nawilżeniem mojej buzi, skóra zaczęła się łuszczyć. Jestem rozczarowana, a skoda, bo uwielbiam salonową Dermikę:-(

Używam tego produktu od:2 miesiące na przemian z Vichy, bo dermika nie dawała rady
Ilość zużytych opakowań:jedno

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

dla mnie bardzo dobry

Mam skórę normalną z tendencją do przesuszania. Wszystkie kremy, które stosowałam do tej pory powodowały albo pogłębianie się tej tendencji, albo wyskakiwanie pryszczy, bo zatykały pory. Dla mnie Dermika Lipidea multiregenerująca jest idealna. Nie tworzy wyczuwalnego filmu, a jednocześnie czuję że moja skóra jest nawilżona. Krem jest bardzo wydajny- wystarcza mi na 3-4 miesiące.
Minusem jest cena, moim zdaniem powinna być nieco niższa.Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań:2,5

W porzadku

Rzeczywiscie krem dobrze nawilza skore. W zimie moja mieszana cera ma sklonnosci do przesuszania i ten krem swietnie sobie z tym poradzil. Nawilza na dlugo, nie pozostawiajac tlustego filmu, skora nie luszczy sie. Moglby jednak troche szybciej sie wchlaniac, bo czasem jest to uciazliwe. Znam jednak kremy o podobnych wlasciwosciach za polowe tej ceny, dlatego przyznaje mu 3 gwiazdeczki.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Polecam!!!!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem. Mam skórę mieszaną, ale dość mocno przesuszoną z tendencją do łuszczenia się. Po wypróbowaniu wielu kremów pani w sklepie poleciła mi właśnie ten krem. Okazał się być strzałem w 10. Krem błyskawicznie się wchłania, znikają suche skórki i można bez problemu zrobić makijaż. Niestety skóra po kliku godzinach mocno się świeci, ale wystarczy ją przypudrować i jest ok.

Używam tego produktu od:2 lat

Mnie się podoba

Zawsze w okresie jesienno-zimowym cierpię na uporczywe przesuszenie twarzy. Zazwyczaj ratuję się wtedy półtłustymi, treściwymi kremami. W tym sezonie mój wybór padł na lipidee Dermiki. Po opisie na ulotce spodziewałam się gęstego kremiku, tymczasem niespodzianka- konsystencja okazała się dość lekka, ale jednocześnie treściwa i lekko oleista. Zapach- przyjemny, praktycznie niewyczuwalny. Rozprowadza się bezproblemowo, szybko wchłania- ale przy tym dobrze nawilża. Moja wysuszona skóra staje się miękka i nie domaga się " picia". Duży plus za to, że nadaje się pod makijaż. Opakowanie- imho nieporęczne, duży nieforemny szklany słoiczek- ani zabrać w podróż i ciągle trzeba uważać, aby się nie stłukł.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Raczej tak

Jego zapach kojarzy mi sie z tlustym kremem na zime. Mimo ze krem jest gesty, nie obciaz skory. Przyjemny efekt nawilzenia. Cena tez przystepna:) warto wyprobowac

Używam tego produktu od:nie wiem

nie za tą cene

Ładny kartonik, ładny opis, ładny słoiczek, ładny zapach, ale ja go nie dla ładności kupiłam. Stosowałam codziennie, opakowanie starczyło mi dokładnie na miesiąc codziennego użytkowania, po osuszenie słoiczka moja skóra nie nabrała właściwości skóry normalnej ani sie nie zregenerowałajest jak była suchą, wrażliwą na warunki zewnętrzne skórą. Mam wrażenie, że kupiłam krem za 5,00zł a reszte kwoty pochłoną śliczny kartonik i szklany słoiczek. Sam krem nie robi nic poza dostarczaniem chwilowego uczucia nawilżenia.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

krem s.o.s. dla suchej skóry

Bardzo dobry krem. Kupiłam w sezonie zimowym kiedy miałam bardzo przesuszoną skórę. Krem co prawda nieco zaskoczył mnie konsystencją, ponieważ w moim mniemaniu jest to półtłusty krem a nie nawilżający, ale znakomicie i bardzo szybko regeneruje przesuszoną skórę. Używam go nie codziennie tylko w miarę potrzeby jak mam zbyt przesuszoną cerę. Polecam

bardzo dobry

Mim zdaniem, krem dziala zgodnie z opisem:) Moja skora jest mieszana, tlusci sie na nosie i czole, ale za to luszczy na policzkach:/ kupilam ten krem ze wzgledu na fajny opis producenta:) i nie zaluje, skora jest dobrze nawilzona, przestala sie luszczyc:) krem slicznie pachnie i ma ladne opakowanie:) ogolnie jestem bardzo zadowolona i polecam ten produkt:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Gdzie ta multiregeneracja?

Mialam kilkanascie probek tego kremu, Dermika sie postarala i przyslala zapas. Mam skore mieszana w kierunku suchej. Od kremu multiregenerujacego oczekiwalam glownie sowitego nawilzenia, odzywienia, chcialam rowniez pozbyc sie uczucia sciagniecia skory po myciu. Tymczasem krem Dermiki funduje mi same niespodzianki, niekoniecznie przyjemne -
- konsystencja - oczekiwalam gestego, tresciwego mazidla, tymczasem dostaje lekki kremo - zel, ktory bardziej przypomina kremy do skory tradzikowej badz tlustej, a nie suchej
- dzialanie - wchlania sie od razu, nie zostawia zadnej warstwy ochronnej przez co juz po chwili przestaje byc wyczuwalny. To oczywiscie bylby plus gdyby nie fakt, ze
- krem po wchlonieciu natychmiast wyparowuje i po chwili skora jest na nowo sciagnieta i wola "pic!".
Na plusy zaliczam to, ze nie zapycha porow i ladnie pachnie. Niestety plusow jest zbyt malo, zebym chciala kupic ten krem w pelnowymiarowym opakowaniu.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 16 probek