APC, Super Shine (Błyszczyk do ust)

APC, Super Shine (Błyszczyk do ust)

Mocno połyskujący błyszczyk do ust. Nadaje ustom delikatny kolor i mocny połysk. Pielęgnuje i nawilża. Ma bardzo przyjemny zapach - owocowy lub karmelowy.

Cena: 9,50 zł / 6 ml

Nie zachwycił mnie

Dostałam ten błyszczyk w prezencie, więc całe szczęście, że nie musiałam wydawać na niego swoich pieniędzy, ponieważ nie jest w ogóle warty swojej ceny..
Bardzo szybko zniknął mi z ust pozostawiając tylko drobinki brokatu, zapach bardzo sztuczny, błyszczyk sam w sobie jest bezsmakowy, co mi bardzo nie odpowiada.
Dodatkowo duży minus za jakość opakowania, napisy z buteleczki bardzo szybko się starły, co wygląda bardzo nieestetycznie.
Plus za to, że nie wysusza ust i odpowiada mi jego konsystencja.

Nie polecam.

Opakowanie mało efektowne, powiedziałabym nawet, że tandetne. Posiadam kolor 2, który miał być beżowo-zloty.Jest to ciemny kolor i osobom z jasną karnacją zbytnio nie będzie pasował, więc uwaga! Ja się niestety nacięłam :/ Zapach ładny. Konsystencja tego płyszczyka jest bardzo gęsta i faktycznie czuć ten efekt "zasychania" na ustach. Średnio trwały kolor. Po jakiejś godzinie na ustach pozostają tylko srebrne drobinki. Nie polecam. Chyba najgorszy błyszczyk jaki do tej pory używałam.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

Bez rewelacji

Mam czerwony ze złotymi drobinkami. Błyszczyk nie jest zły, ale też niczym specjalnym nie zachwyca. Przede wszystkim dosyć szybko znika z ust i to jego największy mankament. Ma owszem przyjemny zapach, wygodny aplikator, na katóry nabiera się akurat tyle kosmetyku ile potrzeba. Zawarte w błyszczyku drobinki, są moim zdaniem ciut za bardzo widoczne, ale to już kwestia upodobania. Być może kiedyś się jeszcze skuszę na inny odcień.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku

Max Factor 3

fatalnie

Błyszczyk kupiłam sobie z okazji Dnia Kobiet :D Mam nr 5. Niestety rozczarowałam się :(.Kolor jest jakiś taki za bardzo złoty, jak dla mnie za bardzo widać własnie ten złoty brokacik.Poza tym błyszczyk się rozłazi po całej twarzy.Przy każdym zakręcaniu wychodzi go troszke i lepi wszystko do okoła :mad: :cool: Ładnie pachnie, gąbeczka do nakładania jest dobra.Chyba nie wysusza ust :rolleyes: Jednakże zaraz po nałożeniu go ma się nieprzyjemne wrażenie posiadania czegos na ustach, za chwilke to uczucie znika.
Opakowanie :eek:.Tragiczne!!!Napis niestety złazi po kilku dniach. Inne ozdoby rownież się w tempie ekspresowym ścierają.Po jakimś czasie buteleczka wyglada obskurnie :mad:.Wstyd ją wyjmować z torebki i malować się przy ludziach.
Mój błyszczyk stoi w szafce w łazience juz dobre pół roku :).Niestety zauważyłam, że sie rozwarstwia.Na górze wyodrębniła się woda albo coś innego :rolleyes: .Nie wygląda to zachęcająco :cool:
Za taką cenę mozna kupic coś lepszego.Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: prawie roku

to nie to...

Uwielbiam cienie i kulleczki APc lecz niestety nie mogę swojej miłości przenieść na blyszczydła. Mam odcienie 1, 2, 4. Błyszczyki jak dla mnie mają zbyt wielkie drobinki brokatu, wolę bardziej wysublimowany efekt, poza tym szybko schodza z ust i sztucznie pachną. Efekt - adekwatny wg mnie do ich ceny. Ja sama jednak po nie juz chyba więcej nie sięgnę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy opakowania naraz kupiłam

****

Błyszczyk ma wiele drobinek migocących na ustach, w smaku jest przyjemny, nie ma chemicznego zapachu, jednak napisy z buteleczki szybko się ścierają przez co traci jednak wiele na estetyce, jednak bardzo dobry, bo nie wysusza ust, kolor tez ciekawy
ilość zużytych opakowań: 1

pierniczek the best

Gdybym miała do czynienia tylko z numerem 2, dałabym *****, ale że przez moje łapki (no i usta) przewinęły się jeszcze numerki 3 i 5, to dam tylko **** i już się tłumaczę dlaczego. Nr 2 ma śliczny wg mnie piernikowy (mniam mniam) zapach i do tego równie śliczny ciepły beżowy kolor ze srebrzystymi drobinkami (naprawdę ciekawy efekt). Na ustach trzyma się, że tak powiem, jak przystało na dobry błyszczyk, czyli nie za długo ani nie za krótko. Z czasem co prawda zanika kolor, a drobinki zostają, ale że nie wygląda to źle, to się nie czepiam. No i co ważne te drobinki nie rozłażą się po całej twarzy. Błyszczyk smaku nie ma i to mu się chwali. Lśni ładnie, niezbyt nachalnie, także nadaje się na co dzień, nawet do pracy. Faktycznie jest taki "suchy", ale że w niczym mi to nie przeszkadza ani niczemu nie szkodzi (ust nie wysusza nawet w zimie), to nie uważam tego za wadę. I w sumie wszystkie te cechy tyczą się też pozostałych numerów z jednym tylko zastrzeżeniem - ich kolory już mnie tak nie zachwycają (no może poza różowo-złotym numerem 5, ale w sumie Avon ma praktycznie identyczny metaliczny Rose Beam), a zapachy tym bardziej. Inne pachną owocowo, a ja jednak wolę pierniczki :D

fajny

Nie jest taki mokry jak niektóre z błyszczydeł ale czasami mam wrażenie jakby wysychał mi na ustach. Na szczęście ich samych nie wysusza. Nie klei się, znika z ust równomiernie aczkolwiek nie potrzeba do tego 12 godzin. Ma delikatne drobinki a nei brokat i daje wyrazisty połysk+ delikatny kolor. Mam nr 2 i polecam go dziewczynom o wszystkich karnacjach, gdyż jest to taki kolor dobry dla każdego typu urody. Na pewno kupię niedługo nry 1 i 3 :)