D&G Masculine

D&G Masculine

Zapach idealny dla otwartych, naturalnych i ciągle młodych ludzi.

Świeży, bujny bukiet tworzą : piżmo, bergamotka, liść cytryny, mięta, bazylia, figowiec, wetiwer.

Kompozycja niebalnalna, żywa, dynamiczna.

Cena: 160 zł / 50 ml

dla mnie

Po długich próbach poszukiwania właściwego zapachu, wreszcie znalazłem ten pasujący akurat do mnie. Zapach nie jest narzucający, ani zbyt mocny. Mimo tego wciąż pozostaje bardzo męski. Wyczuwalny jest głównie, cytrynowy zapach, który bardzo lubię i moim zdaniem liść cytryny ma tutaj główne znaczenie. Reszta składników tworzy świetne tło dla cytrynowej nuty zapachowej.

Perfumy są bardzo wydajne, wystarczyło mi opakowanie na pół roku; fakt, że psikałem się dosyć oszczędnie, to jednak trwałość zapachu nie wymagała większej ilości. Mój chłopak również podziela moje zdanie i jest zachwycony tym zapachem, co jest dla mnie wystarczająco mocnym argumentem, by po wykorzystanej drugiej buteleczce, zakupić 3 ;-)
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

jest OK

Jest poprawnie. Trochę cytrynowo, trochę cyprysowo. Potem da się wyczuć idealne połączenie wielu skladników, które stają się jednym-idealnym połączeniem ( w tym sensie, że nie za dużo i nie za mało niczego - jest harmonia melodii). Bech ochów i achów, ale też bez zniesmaczenia. Raczej przeciętnie dobry.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: testy

cienki i nijaki

zapach niby cytrusowy,ale jakiś taki bez wyrazu.Brak mu trwałości,a miałem oryginał ze sklepu,na szczęśćie szybko go odsprzedałem w necie, bo nie dla mnie ten zapach. Są dużo lepsze zapachy jak np.mój faworyt Versace man eau fraiche.

Używam tego produktu od:troche
Ilość zużytych opakowań:10 ml

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Mój ulubiony!!!

Więc jest to mój ulubiony zapach,podoba mi się bo wyróżnia się wśród innych i jest słabo dostępny^^ co oznacza że rzadko kto go ma :D jak dla mnie boski kupię go jeszcze nie raz:D

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Energetyzujące cytrusy

Zapach wylansowany w 1999 roku, należy moim zdaniem do nielicznie udanych w rodzinie D&G.
Aromat wybitnie cytrusowo ziołowy.
Kompozycja zdominowana wiodącą i wyrazistą nutą cytryny, obok której swe miejsce mają tymianek, bazylia, rozmaryn, charakterystyczna bergamotka, szałwia, piżmo... a jednak całość stanowi zapach lekki i subtelny.
Kojarzy się z młodością, aktywnością, energetyzujący
i pobudzający do działania.
Bardzo trwały, wyczuwalny wyraźnie- naprawdę wyraźnie- pozostaje na skórze przez długie godziny.