Maska Kompres Aqua Bomb Super Nawilżenie do skóry odwodnionej to sposób na intensywne nawilżenie skóry - ekwiwalent tygodnia nawilżania w zaledwie 15 minut*. Skóra staje się pełna blasku i wygląda zdrowo. Nie wymaga spłukiwania

Bardzo dobra

Maskę kupiłam na promocji za 4,5 zł, więc cena była wyjątkowo atrakcyjna. Lubię maseczki w płacie, szczególnie te koreańskie ale fajnie jest też sprawdzić co ciekawego można dostać od naszych producentów :-)

Płat jest bardzo dobrze nasączony esencją. Garnier wprowadził fajny patent z tą folią ochronną. Moim zdaniem, dzięki niej łatwiej rozłożyć maskę i nałożyć ją na twarz. Folia schodzi bardzo łatwo więc nie ma co się obawiać, że płat spadnie z twarzy.
Tkanina z której wykonano maskę jest cienka, ale mocna i elastyczne, dobrze dopasowuje się do twarzy.

Maseczkę pozostawiłam na twarzy na około 20 minut. Po tym czasie ściągnęłam płat i pozostałą esencję wklepałam w cerę. Wchłaniała się powoli, ale po zakończeniu całej tej procedury cera jest gładka, miękka i faktycznie świetnie nawilżona. Przed pójściem spać, całe to nawilżające dobrodziejstwo zamknęłam odrobina oleju nałożonego na skórę.
Rano moja cera była gładka, świetnie nawilżona i promienna. Myślę, że to świetny produkt dla suchej skóry i chętnie do niej wrócę.

Garnier

Maseczka przepięknie pachnie, Skóra po aplikacji wyglada znakomicie -
Jest wygładzona i odpowiednio nawilżona. Płachta jest odpowiednio nasączona preparatem, łatwo się nakłada na twarz . Polecam !

Wysusza, podrażnia nie do użytku

Zacznę od tego że maseczkę kupiłam na jakiejś promocji. I dobrze bo i tak szkoda mi tych kilku złoty (zaktóre mogłam kupić chociażby maseczki od ziajki) bo i tyle maska nie jest warta.

-nie nawilża (powiedziałabym że wręcz pszesusza, nie daje żadnego efektu o którym mówi producent)
-alkohol w składzie
-podrażnia i uczula

Natychmiastowy efekt nawodnienia

Bardzo przyjemna maseczka do twarzy. Forma płachty osobiście jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Maseczka obficie jest nasączona witalizującą esencją, która ładnie nawadnia twarz, likwidując suche skórki oraz wypełnia drobne ubytki. Idealna przed wyjściem , w dodatku pięknie pachnie .

Przyjemna

Lubię bardzo maseczki w płachcie, zdecydowanie przypadły mi do gustu. Garnier, Moisture+ Aqua Bomb, Maska kompres 'Super Nawilżenie' do skóry odwodnionej z ekstraktem z granatu polecam najpierw włożyć na 5 min do zamrażalki. Po wyjęciu jest świetnym ukojeniem w tak upalne dni. Maseczka dobrze nawilża, skóra jest miękka i gładka w dotyku. Przyjemnie pachnie.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemne orzeźwienie

Maseczka dość łatwa w aplikacji. Polecam schłodzić w lodówce przed użyciem. Traktuje ją jako nawilżenie, kiedy nie mam czasu na przygotowanie bardziej skomplikowanych masek. Użyłam dwa razy, nie zauważyłam spektakularnych efektów. Delikatne napięcie i orzeźwienie skóry.

Nawilżający granat

Maseczkę zakupiłam w promocji za 6zł i taka cena jak najbardziej mi odpowiada.
Zawsze, gdy tylko mam przesuszoną skórę, sięgam po maseczki w płacie.
Maseczka sama w sobie bardzo przyjemna, można włożyć do lodówki przed aplikacją, daje efekt chłodzenia
Tę maseczkę stosowałam na skórę, która była wysuszona i odwodniona, przyniosła ukojenie i nawilżenie.

-mocno nasączona
-w płacie, nie zsuwa się z twarzy
-daje uczucie ulgi
-nawilża
-skóra po niej nawilżona, pulchna i wygładzona
-delikatny zapach

Używa produktu od: próbka

Jest ok

Miałam okazję przetestować wszystkie maseczki z tej serii. Moim zdaniem najlepsza była różowa, ale niebieska także sprawdziła się całkiem dobrze. Mogłam ją przetestować za darmo, gdyż kilka miesięcy temu można było ją zamówić za darmo ze strony producenta. Różową i zieloną kupiłam już sama w drogerii. Cena regularna takiej maski w Rossmannie to 8,99. Wolę tradycyjne maseczki, zwłaszcza te zrobione samodzielnie z mieszanki glinek i olejków. Te w płachcie dają uczucie chłodu na twarzy, co nie do końca mi odpowiada - no chyba, że w upalne letnie dni.

BOMBA W MASCE!

Jest tak jak producent obiecuje - to prawdziwa nawilżona bomba w masce. Szczerze to troszeczkę jak dla mnie za bardzo, ale ja nie mam suchej skóry...Maska fajna, spokojnie starczyła mi na dwa razy. Jedynie co mi nie odpowiada to źle wycięte, albo za małe otwory na oczy. Poza tym za bardzo nie rozumiem zastosowania tej niebieskiej warstwy ochronnej, koreańskie maski jej nie mają...a może ja się nie znam....
Produkt wart polecenia!

Bez szału

Mam cerw odwodnioną, spodziewałam się czegoś wiecej po tej masce. Nieety Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego nawilżenia. Płachta dobrze przylegająca, nic mi nie kapało.

Zdecydowanie nie!

Wygrałam ten produkt w konkursie i szybko nałożyłam na twarz,ponieważ byłam ciekawa jej efektów.I tutaj spotkała mnie niemiła niespodzianka,gdyż maska okazała się nieciekawa.Ciężko nałożyć ją na twarz,ponieważ jest bardzo mokra i śliska.Potem trzeba leżeć,gdyż maska spada z twarzy.Po jej ściągnięciu nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian na skórze.Jak dla mnie skóra nie mogła oddychać,tak była zapchana zawartością maski,przez co musiałam szybko umyć twarz.Jak dla mnie szkoda tracić pieniędzy na ten produkt!

Pozytywne zaskoczenie

Nie da się ukryć, że garnier nie jest moją ulubioną marką, ale skusiłam się na przetestowanie maski z tej serii i byłam w szoku! Jedyna maska w płacie, po której nie szczypie mnie twarz, fajnie nawilża (co prawda chwilowo ) i uspokaja podrażnioną skóre, bardzo często można ją dorwać na promocjach, rewelacyjnie trzyma się twarzy, jednak wadą jest to, że jest słabo dopasowana do twarzy, ale to chyba indywidualna sprawa i bez problemu można ją naciąć bo u mnie akurat są za małe otwory na oczy i usta :) Maska posiada bardzo dużo esencji, którą można spokojnie nałożyć na okolice szyi i dekoltu.