Garnier, Moisture+ Aqua Bomb, Maska kompres 'Super Nawilżenie' do skóry odwodnionej z ekstraktem z granatu

Maska Kompres Aqua Bomb Super Nawilżenie do skóry odwodnionej to sposób na intensywne nawilżenie skóry - ekwiwalent tygodnia nawilżania w zaledwie 15 minut*. Skóra staje się pełna blasku i wygląda zdrowo. Nie wymaga spłukiwania

Dobry produkt.

Po maskę Garnier sięgnęłam, aby zapewnić skórze mojej przesuszonej skórze dawkę skoncentrowanego nawilżenia i wygładzenia, w prosty i przyjemny sposób.

W opakowaniu znajduje się dwuwarstwowa płachta, której zewnętrzna część ma ułatwić nałożenie tkaniny na twarz. Obie płachty są mocno nasączone esencją o delikatnym, przyjemnym i odświeżającym zapachu. Maska po nałożeniu na twarz przyjemnie chłodzi i koi skórę. Po zdjęciu maski moja skóra była lepiej nawilżona, do tego stopnia, że pozostała na niej żelowa "powłoczka", która nie wchłonęła się nawet po całej nocy.

Prawdziwa hydra bomba dla cery

Kupiłam od razu dwie maski, wersję niebieską i zieloną, bo jakiś czas temu wszędzie je reklamowano.

Mam cerę mieszaną, w stronę tłustej, niestety także pojawiły się ostatnio wypryski. Postanowiłam więc zmienić dotychczasowe maski choć na moment i wypróbować właśnie te Hydra Bomb.

OPAKOWANIE

Maska przy zakupie w dość dużym plastikowym opakowaniu. W środku mokra maseczka-chusteczka-w płachcie, z jednej strony błękitna, z drugiej biała. Użyłam jej według instrukcji, nakładając na twarz białą wersją, a następnie zdarłam tę błękitną. Jak dla mnie, maska mogłaby mieć większe otwory na oczy i bardziej nachodzić na dekolt.

ZAWARTOŚĆ - MASKA

Maska jest wilgotna, nic z niej się nie leje, zanurzona jest jakby w żelu. Na twarzy się nie przesuwa, za to wielki plus, ładnie się przykleja.

EFEKTY

Po 15 minutach relaksu zdjęłam maskę i wklepałam pozostałości w twarz. Maska zastyga bardzo szybko, nie pozostawia żadnych tłustości, co mnie pozytywnie zaskoczyło, lepi się jeszcze przez moment, aż do całkowitego wchłonięcia. Cera po chwili nabiera pięknego blasku, promienieje. W moim przypadku (mam wrażliwą cerę) była lekko zaczerwieniona, ale wszelkie krostki były mniej widoczne. Twarz była mięciutka i gładka, miałam wrażenie, że także dobrze nawodniona.
Rano twarz była dalej gładka i miękka, tym razem już bez żadnych zaczerwienień, bez dodatkowego użycia kosmetyków po zrobieniu maseczki, to naprawdę super efekt i bardzo przyjemne uczucie na twarzy.

Maska naprawdę bardzo dobra. Genialnie poprawia kondycję cery po pierwszym użyciu. Przeraża mnie tylko cena. 9 zł za jednorazową maskę. Chciałam ją kupować regularnie, ale prędzej bym zbankrutowała.

Niezła!

Maskę zakupiłam przy okazji promocji - 49% w Rossmannie, gdyż to najlepsza chwila na testowanie ;)
Maska ma wygodne opakowanie z nacięciem, co pozwala na szybkie otwarcie bez użycia nożyczek.
Płat jest dość cienki, lecz elastyczny i trwały. Dodatkowo jest na nim folia która ma pomóc w dopasowaniu do twarzy. Lecz czy aby napewno? Mi osobiście jedynie przeszkodziła- otwory na oczy zupełnie nie były dostosowane do mojej twarzy. Tak więc folię zdjełam, a płat nałożyłam tradycyjnym sposobem.
Płat nasączony jest dużą ilością esencji, a oprócz tego zostaje jej sporo w saszetce, dzięki czemu można ją wklepać również w szyję i dekolt. Ma ona przyjemny, relaksujący zapach.
Po użyciu produkt pozostawia cerę przyjemnie nawilżoną i ukojoną. Niestety, jest jeden minus- lepkość. Mnie niestety drażniło to na tyle, iż musiałam po czasie ją zmyć.

SUPER

Maska daje bardzo przyjemne uczucie i sprawia, że skóra się odpręża. Już po samym nałożeniu na twarz czułam się zrelaksowana i czułam jak moja skóra wchłania produkt. Siedziałam z nią dłużej niż zalecane, ale to dlatego,że było mi naprawdę przyjemnie. Skóra po wmasowaniu resztki produktu była miękka i rzeczywiście nawilżona. Chętnie kupię więcej

Dobrze nawilża

Maseczka jest bardzo dobrze nasączona a kształt dobrze dopasowuje się do twarzy. Po aplikacji czuć nawilżenie skóry, twarz jest jędrna i napięta. Jedyny duży minus to cena i mimo tego że dobrze działa to nie wiem czy kupię ją ponownie bo znam inne równie dobre a tańsze

Ładnie pachnie i nawilża

Maseczke kupiłam w Rossmannie na promocji. Odrazu ja zastosowalam i bardzo mi się spodobała. Maseczka ma piękny owocowy zapach, dobrze wycięte otwory na oczy, nos i usta. Fajnie nawilża i wygładza skórę. Ja stosuje ja wieczorem i zdejmując ja nie myje twarzy tylko zostawiam resztę jako taki krem na noc.

Całkiem Fajna

Fajna maseczka, plat dobrze wycięty, nawilżony, przepiękny zapach. Ilość esencji wystarczającą. Fajnie nawilża, odzywia i wygładza. Nie pozostawia klejącej warstwy na twarzy.

fajna

Garnier Moisture+ Aqua Bomb -maska dobrze ,długotrwale nawilża,łagodzi podrażnienia ,pięknie pachnie .Skóra po aplikacji jest wygładzona i zmiękczona !Nie uczula i nie podrażnia !

Nie za taka cene

Zaczne od tego ze bardzo lubie maseczki w płachcie, lecz tym razem nie bylam zadowolona. Ta maseczka była bardzo mocno nasączona, ma też ladny zapach. Po zdjeciu płachty ma sie wrażenie, że skóra jest gładka i nawilżona lecz po czasie to uczucie mija. Skóra zaczela mnie piec i się ściągać. Maseczka wysuszyla mi twarz i w sumie nic dziwnego skoro w skladzie jest alkohol.

Krótkotrwałe nawilżenie

To maseczka na białym płachcie, przezroczysta i bezzapachowa, mocno nasączona, ale efekt nawilżenia jest krótkotrwały. Po nałożeniu trzeba ściągnąć zewnętrzną warstwę, co uważam za zbędny krok.

O wiele lepiej sprawdza się maseczka z liści herbaty od tego producenta.

Gładkość i nawilżenie

Ostatnio polubiłam się z maskami w płachcie, a kiedyś wogóle żadnych nie używałam. Tym razem wypadło na każdemu znaną niebieską maseczkę od Garniera.:]
Łatwo się ją przykładało do twarzy dzięki drugiej warstewce. Skóra została fajnie nawilżona, wygładzona i mięciutka. Płachta jest odpowiednio nawilżona. :]

Spoko

+Łatwa aplikacja
+Maseczka jest mocno nasączona
+Ma przyjemny zapach, trzymanie jej na twarzy jest relaksującym elementem zabiegu
+Faktycznie po ściągnięciu jej odczuwałam nawilżenie, skóra była delikatnie rozświetlona i przyjemna w dotyku
+Nawilżenie utrzymywało się długo - zrobiłam maseczkę wieczorem i nie czułam potrzeby nałożenia kremu na noc

-Jedynym minusem jest to, że nie była idealnie dopasowana do mojej twarzy i lekko za duża