Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Moisture+ Aqua Bomb, Maska kompres 'Super Nawilżenie' do skóry odwodnionej z ekstraktem z granatu

Maska Kompres Aqua Bomb Super Nawilżenie do skóry odwodnionej to sposób na intensywne nawilżenie skóry - ekwiwalent tygodnia nawilżania w zaledwie 15 minut*. Skóra staje się pełna blasku i wygląda zdrowo. Nie wymaga spłukiwania

Bomba nawilzenia

^Maksymalnie pokrywa cała twarz,
^Oszczędza czas łatwa aplikacja
^Pozostawia skórę maksymalnie nawilżona,napięta,delikatna w dotyku,
^Efekt odświeżenia
^Regeneruje
Polecam dla tych,którzy cenią wygodę i czas. Łatwiej już się nie da.
Maseczka na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Super

Lubię tę wersję oraz tę różowa. Maska dobrze się utrzymuje i fajne nawilża twarz. Cera jest bardziej promienna. Można używać jej przed wykonaniem makijażu (ja tylko tak używałam żeby rozświetlic i nawilżyc twarz). Maska faktycznie delikatnie nawilża - tak na chwilę i zgodzę się z opinią wyżej, że powinno się użyć produktów, które zatrzymaja te nawilżenie.

Świetnie nawilża

W zimie moja skóra jest bardo przesuszona więc staram się ją dodatkowo nawilżać maskami. Głównie używałam masek kremowych, ale w tej się zakochałam. Łatwość używania oraz efekty spowodowały, że teraz używam głównie tej maski i jestem bardzo zadowolona.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Moja skóra ją uwielbia.

Mam skórę normalną, ale miejscami ze skłonnością do przesuszania się. Niewiele maseczek działa na nią w tak dobry sposób jak ta. Moja skóra dosłownie wypija ją. Przyjemnie chłodzi, dzięki czemu czuję się bardzo zrelaksowana. Zawsze stosuję tę maskę przed ważnymi wyjściami, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

W porządku

Maska lekko nawilża, ale efekt utrzymuje się krótko. Na pewno nie jest to ''bomba'' nawilżająca. Skóra po użyciu jest dość miękka, ale maska na pewno nie nawilży bardzo suchej skóry (którą ja niestety mam) Po prostu delikatnie nawilża i tyle. Nie podrażnia wrażliwej skóry.

Bomba nawilżająca

Ze względu na dość wysoką cenę jak na maseczkę stosuje ją raz na jakiś czas w wyjątkowych przypadkach. Przed wielkim wyjściem kiedy moja twarz potrzebuje ekstremalnie nawilżającej bazy przed mocnym makijażem, który spędzi na mojej buzi wiele godzin, czy po prostu raz na jakiś czas kiedy chcę się zrelaksować. Super uczucie chłodzenia. Cera od razu wygląda na ładniejszą i wypoczętą.

Nie polecam - świecąca i piekąca skóra po użyciu

Rozumiem, że maski muszą być uniwersalne, ale ta jest zdecydowanie za duża. Po nałożeniu jej na twarz czujemy chłód. Po chwili jednak czujemy, że coś się dzieje z naszą skórą na twarzy. Tworzy się uczucie ściągnięcia skóry, które z każdą minutą jest coraz bardziej odczuwalne. Po ściągnięciu na twarzy zostaje spoooro substancji maski. Mamy to wmasować albo zetrzeć wacikiem. Początkowo starałam się to wmasować, ale esencja jest tak nieprzyjemna w dotyku, że jednak zdecydowałam się na starcie jej.
Moja skóra, nad której świeceniem zaczęłam wreszcie trochę panować (głównie strefa T) zaczęła się ponownie świecić. Świetny efekt po prostu. Co prawda skóra wydaje się miękka, ale na pewno nie jest wygładzona. Sprawdziło się też to, że „nabrała blasku". Dodatkowo skóra nad ustami zaczęła mnie piec.

Fajność

Dobra maseczka do twarzy. Naprawdę nawilża, wygładza, ujędrnia, jest tania i łatwo dostępna, wygodna w użyciu, często w promocji,ładnie pachnie, nie podrażnia, nie powoduje wyprysków, a płynu jest wystarczająco dużo na tydzień aplikacji! polecam bardzo serdecznie maseczka jest naprawdę fantastyczna nawet dla skór wrażliwych i skłonnych do zaskórników. Z pewnością sięgnę po nią ponownie!

Fajna drogeryjna maska w płachcie.

Bardzo lubię maski w płachcie, więc ta została wypróbowana jak tylko pojawiła się w drogeriach. Do tej pory ją kupuje, ponieważ uważam, że za taką cenę (szczególnie w promocji) nie znajdziemy nic lepszego. Zazwyczaj stosuje maskę, po peelingu enzymatycznym, aby wszystko co w maseczce się znajduje moja skóra wypiła do ostatniej kropli i aby głębiej ją nawilżyć. Sprawdza się idealnie! Super nawilża, koi, odżywia. Bardzo ją lubie, szczególnie moje suche policzki (Cera mieszana) "piją" maseczkę do cna!
Maska łatwo się nakłada (choć zawsze mam problem z dopasowaniem dziurek), nie spada, mogę spokojnie coś robić. Czasami nosze ją nawet dłużej niż wedle wskazówek producenta, bo lubię to uczucie na skórze :). Po jej ściągnięciu, cera jest wygładzona, miła w dotyku i bardzo miękka.
Chętnie ją stosuje i będę do niej wracała.

Super produkt

Maska jest świetna, cudownie nawilża, ładnie pachnie, jest dobrze wycięta a jej działanie widać od razu po zdjęciu. Jest to maska w płachcie, jest bardzo mocno nasączona a w opakowaniu znajduje się tyle esencji że wystarczy na dwa użycia, wystarczy mieć czystą płachtę. Można nadmiar płynu również wklepać w dekolt Jestem zdecydowanie na tak i na pewno kiedyś jeszcze ją kupię

Używa produktu od: próbka

Liczyłam na coś dużo lepszego

Maska zaskoczyła mnie podczas jej nakładania - najpierw trzeba ją nałożyć na twarz, a dopiero potem zdjąć niebieską osłonę. Kształt płachty niestety nie dopasowuje się dobrze do twarzy - ma bardzo małe wycięcia na oczy.

Podczas aplikacji maski nie czułam pieczenia, podrażnień, mrowienia - duży plus. Po ściągnięciu wmasowałam pozostałości masy w twarz.

Efekty? Czuję, że twarz jest nawilżona i odżywiona, ale potwornie się świeci i klei. Po przemyciu płynem micelarnym cera wygląda już dużo lepiej.

Super!

Maski z tej serii są świetne. Kocham nawilżać moją skórę a ta maska idealnie się do tego nadaje! Płachta dobrze się dopasowuje dzięki czemu dociera w każde zakątki twarzy. Cera jest po niej świetnie nawilżona i miękka, cudo!