Fever EDP

Fever EDP

Najnowszy, stworzony w 2005 roku przez Beatice Piquet zapach Celine nazwano `Fever` czyli `gorączka`. Nazwa ma przywodzić na myśl pokusę, dreszcz emocji i siłę przyciągania. Zapach obietnic dla kobiety szykownej, pełnej uroku i świadomej wrażenia jakie wywiera, nieco `kociej`, o miękkich leniwych ruchach, która jednak nie obawia się pokazać pazurków w grze uwodzenia.

Zaprojektowana przez Thierry Baschmakoff`a butelka to klasyczny prostopadłościan w głębokiej, rubinowej czerwieni. Korek zdobi logo Celine, niczym pieczęć.

Kategoria: kwiatowo-orientalna.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: kwiat mandarynki, czerwona pomarańcza

nuta serca: plumeria, indyjski jaśmin

nuta bazy: sandałowiec, ambra, wanilia.

Cena: 55USD / 100ml; 39,50USD / 50ml; 30USD / 30ml

Bogactwo i ciepło

Pierwsze niuchnięcie - skojarzenie z Lolitą. Potem odstawiłam na półkę, bo mam dużo perfum. No i przyszedł w końcu czas i na te :) I bardzo się cieszę z tego powodu :)
W nich czuję się kompletnie ubrana, zapach jest ciepły, bogaty - jakkolwiek to brzmi :) Słodki, ale orientalny. Początek średni, choć nie jest zły, ale za to pięknie się rozwija.
Z nadgarstków dość szybko znika (ale często myję ręce, może dlatego), natomiast, gdy popsiukam okolice szyi i końcówki włosów, zapach się wczepia i lubi o sobie wyraziście przypomnieć, wtedy sprawia mi ogromną przyjemność :)
Flakon średnio mi się podoba, ale nie odstrasza.

Używam tego produktu od: kilku tyg

Przytulny, miekki, cieply, slodki... idealny na zime!!!

Wspaniala dawka orientu w wariacji waniliowej. Fever opatuli cie w cieply kaszmirowy szal gdy za oknem plucha. Fever poprawi ci nastroj w leniwy ponury poranek, przebudzi cie slodycza i sprawi, ze inaczej zaczniesz dzien!!!
Fever jest slodki, w nucie glowy rozbudzi cie zapach aromatycznej czerwonej pomaranczy, w nucie serca jasmin spowije cie swoim upajajacym zapachem....a wanilia nie da o sobie zapomniec do noca dnia. W pozytywnym tego slowa znaczeniu :-)
Fever jest nieco podobny do Hypnotic Poison, jest jak jego lzejsza, acz ciagle wyrazista wersja. I choc nuty obu zapachow nie maja wiele wspolnego, Fever z pewnoscia pokochaja Panie, ktore uwielbiaja HP - w koncu prawie kazda z nas czasem dla odmiany od killera wsrod zapachow wybiera cos lzejszego...
Fever jest zapachem godnym polecenia!!!
Trwalosc i moc bardzo przyzwoita.
Buteleczka piekna - zapowiada goraczke w swiecie zmyslu zapachu :-)

zemdliło mnie:(

Naczytałam się recenzji i kupiłam w ciemno:( Dobrze, że tylko niewielką ilość.Uwielbiam ciężkie zapachy, ale Fever mnie zabiły. Zapach jest okropny-przesłodzony, ciężki, duszny-jakby do spalonego karmelu dodać duże ilości waniliowego zapachu do ciasta wyszłoby właśnie Fever.Po jakimś czasie wanilia z olejku kulinarnego przekształca sie w wanilię z "samochodowej choinki zapachowej". Po prostu mnie zemdliło i czym prędzej się pozbyłam.

Używam tego produktu od:już nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:kilka psiknięć

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

aż się boję:)

Zapach kupiłam nie fatygując się poproszeniem o tester, po przeczytaniu Wizażowych recenzji i jak zwykle chyba bywa w sytuacji rozdmuchanych oczekiwań, nieco się rozczarowałam. Zapach, owszem przyjemny, otulający, na pewno mogę go zużyć. Przyjemny, ale dość podobny do wielu innych, słodki, zmysłowy, etc etc...Buteleczka ładna (tyle, że korek się dobrze nie trzyma).Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50 ml

Love at first smell

Ciepły, miły, mój.... Niestety już po pierwszym wąchnięciu coś mi nie grało, zbyt znajome to było. I dopiero po jakimś czasie, gdy już jedyna chyba pracująca fałda mojego umęczonego mózgu dopasowała zapach do nazwy, sprawdziłam czy podobieństwo nut zapachowych jest faktyczne. No jest, niezaprzeczalnie, może nie co do jednej, ale jest. Czerwona pomarańczka, jaśmin, wanilia, sandał. Jednym a własciwie w kilku słowach - duże podobieństwo do Armani Code. Jednak po długi przemysleniach i przewąchaniach stwierdzam, ze duzo więcej w Fever głębii i korzenności.

Fever jest dosyć trwały, otulający, zimowy, przemiły, przeciepły, przecudowny. Nie wiem czy uda mi się kupić ponownie - na to co mam i tak dosyć długo polowałam. Buteleczka milusia. Piękna, głęboka, czerwień, nieco tandetny korek. A mam to gdzieś zresztą...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

bardzo ładny:)

Bardzo ciepły, przytulny zapach:) Czuje sie w nim taka bezpieczna:) Mam wrazenie, ze tworzy wokół mnie taki kokon:) Jest bardzo otulający. Jak o nim mysle, to przychodzi mi na mysl jedno określenie-bursztynowy:) Nie wiem dlaczego. Zapach jest naprawde bardzo ładny i bardzo trwały. Ale nie wiem czy kupie, bo szczególnie mnie nie zachwycił a jest trudnodostepny...
Chociaz na zimowe wieczory bylby idelany

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka

taki aksamitny :-)

Kupiłam w ciemno, ale bardzo mi się spodobał. Pachnie takim aksamitem, jest ciepły i słodki, ale ma w sobie to coś, co lubie jak od razu powącham zapach. Po rozwinięciu jest jeszcze piekniejszy.
Nie wiem czy jeszcze kupie, bo u nas niedostepny, a tez nie wiem kiedy zuzyje te 30 ml.

Używam tego produktu od: tygodnia

CIEPŁA WANILIA...

Zmysłowy i słodki zapach, który w zdecydowanej mierze krąży wokół tematu wanilii. Jest ciepły, miękki i otulający. Wydaje mi się, że trochę brakuje mu charakteru. Przeszkadza mi nieco ta łagodność.... Jednak podoba mi się i jestem w stanie pominąć ten szczegół bo mam wrażenie, że ten zapach dodaje uroku, czuję się w nim jak prawdziwa uwodzicielka... Ma w sobie erotyzm, rozleniwia i kusi :D

przepiękny !!!

Jestem zachwycona. Kupiłam w ciemno, na bazie opisów i składu nut zapachowych.

Piękny, przeciepły zapach ale z lekkim dodatkiem ostrzejszej nuty. Ja pomimo mojej ogromnej miłości do perfum niestety nie posiadłam umiejętności głębszego wyodrębniania nut. Nieziemsko pięknie się rozwija i cały dzień towarzyszy, nie wydaje mi się żeby był z gatunku "ogonów/warkoczy" ale na pewno jest trwały.

Flakonik piękny, ale korek jest beznadziejnie tandetny/plastikowy i to mi tylko nieodpowiada.Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Dlaczego, ech dlaczego ;-)

Dlaczego, ech dlaczego, ciagle mi sie to zdarza - ledwo zachwycilam sie sezowowka Oriental Summer Celine, ledwo zalamalam sie, ze jej juz dawno nie ma w sprzedazy, ledwo cudem upolowalam mala flaszeczke - a juz trafila do mnie od przemilej wizazanki probka Fever Celine (ktorej oczywiscie JESZCZE (?) nie ma nigdzie w sprzedazy, grr ;-)) ).
Fever jest lagodnie orientalny, aksamitny, upajajacy. Zgadzam sie z opisem - rzeczywiscie, wszystkie skladniki w Fever splataja sie niezwykle harmonijnie, wrecz zachwycajaco harmonijnie (tradycyjnie wywolujac u mnie niepokojacy syndrom poruszania sie przez caly dzien z nosem wlepionym w nadgarstek ;-))) ). Ma w sobie nute kojarzaca sie z mlecznym koktajlem - to pewnie ta wanilia.
Zima otulajacy baaardzo zmyslowo - ale na tyle delikatnie, ze wyobrazam sobie, ze i w cieplejsze pory roku sprawdzi sie doskonale.
Jednym slowem: MUSZE MUSZE MUSZE. Miec. Howgh! ;-))))Używam tego produktu od: jeden dzien
Ilość zużytych opakowań: jedna probka od przemilej wizazanki :-)

Uwielbiam....

Kiedyś przypadkiem, ogarnięta próbomaniactwem dostałam próbkę tej wody i ... zakochałam się w niej. Od razu poczułam, że to mój zapach. Zaczęłam wiec szukac go różnymi drogami. Niestety - okazuje się, że w Polsce naprawdę niewiele osób zna ten zapach, a w perfumeriach panie rozkładały bezradnie ręce. Szukałam na Allegro, w perfumeriach internetowych i nic. Aż przez przypadek trafiłam na nią na jednej ze stron. Cena jak dla mnie zabójcza, ale wiedziałam, że muszę ją mieć. Przyszła do mnie w zeszłym tygodniu. W Mikołajki :)
Zapach niezwykle uwodzicielski, nienatarczywy i zmysłowy.
Trwałość porażająca - jeszcze na drugi dzień ją czułam mimo wieczornej kąpieli.
Opakowanie śliczne, eleganckie, wyrafinowane.
No i co najważniejsze - nie pachnę jak pół miasta.
Na pewno jeszcze kupię, bo warta swej ceny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, ale nie ostatniego!

miękki, ale z charakterem

Fever to orientalno-kwiatowa mieszanka, w której dominuje bardzo ciepła, delikatnie słodka, zmysłowa i upajająca wanilia.

Wyczuwalne są też wyraźne kwiatowe akordy z przewagą bardzo kobiecego i pazurzastego jaśminu oraz leciutka owocowa goryczka.

W Fever przewija się też nutka jadalna, ciasteczkowa oraz pobrzmiewają duszno-dymne akordy apteczno-balsamiczne.

Zapach jest mocny, ale jednocześnie miękki, otulający i puszysty. Nie brak mu przy tym charakteru.

Flakon jest przepiękny i doskonale komponuje się z zawartością.