Slim Extreme 3D Spa!, Ideal Conture, Masło modelująco - ujędrniające

Slim Extreme 3D Spa!, Ideal Conture, Masło modelująco - ujędrniające

Masło przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i skłonnej do alergii.
Trzystopniowa kuracja modelująca ciało:
- wysmukla sylwetkę, modeluje ramiona, uda, brzuch i pośladki,
- poprawia jędrność skóry,
- intensywnie wygładza i długotrwale nawilża.
Innowacyjna formuła łączy skuteczność działania z komfortem stosowania. Masło posiada wyjątkową konsystencję, doskonale się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości. Już po 2 tygodniach stosowania zapewnia pięknie wymodelowaną sylwetkę, jędrną, gładką i elastyczną skórę.

Super masełko

Maslo nie jest wsamo w sobie bardzo tłuste, więc nie kleje sie po jego zastosowaniu. skóra wygląda i jest świeża, masło świetnie odżywia skóra i ujędrnia ciało , ma przyjemny zapach. stosowanie tego specyfiku to istna dla relaksik:) wszystkim polecam. Póki co to mój faworyt do nawilzania i odżywiania skóry ciała.

Używam tego produktu od: 8 m-cy

wymęczyłam je jakoś

W sumie to nawet nie jestem przeciw, ale masło mnie nie zachwyciło, poza tym myślałam, że nigdy się nie skończy.
Na plus zaliczam mu, że nie chłodzi jak jego współbracia z tej serii Eveline. Poza tym na niementolowy zapach. Z drugiej jednak strony zapach jest zbyt duszący, za bardzo osaczający, czyli dla mnie mógłby być łagodniejszy.
Konsystencja nie jest typowo masełkowa - raczej gęsty balsam. Tak jak powiedziałam masło jest niesamowicie wydajne - nie umiałam się nasmarować grubą warstwą, bo trzeba trochę poczekać aż się wchłonie a im grubiej nałożone tym dłużej to trwa. Z początku trochę tluści skórę, po ok. pół godzinie zostaje wchonięte.
Skóra jest nawilżona i odżywiona. Nie oceniem modelowania i ujędrniania, bo używałam z przerwami na inne smarowidła.

Używam tego produktu od:2 mies

DOBRY + CUDOWNY ZAPACH

Moja ocena opiera się na tym, co napisał producent, a tym co tak naprawdę jest w pudełku.
1. Wysmukla sylwetkę - nieprawda.
2. Znacznie poprawia jędrność skóry - tylko trochę.
3. Intensywnie wygładza - wygładza, ale czy intensywnie to nie jestem przekonana
4. Długotrwale nawilża - tak
5. Posiada wyjątkowa konsystencję, doskonale się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości - TAK, TAK, TAK
I to, o czym producent nie napisał:
"MA CUDOWNY I RELAKSUJĄCY ZAPACH"

Używam tego produktu od: OD 3 TYGODNI

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

super

Zamieniłam balsam na to masło gdyż ma zdecydowanie więcej, zdecydowanie bardziej odczuwalnych zalet:
-świetnie się wchłania
-doskonale nawilża
-ujędrnia
-pięknie pachnie
- jest wydajne
Wydawałoby się -cud, ja jednak obniżam moją ocenę za zbyt wybujałą wyobraźnię autora etykiety. Od samego maziania się owym smakowitym masełkiem nie będziemy mieć figury jak modelka i ciała o "idealnych konturach" oraz za ewidentne "mydlenie oczu" wielkością słoika;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nie mam nic do zarzucenia

Masełko kupiłam gdyż przy zmianie wagi-odchudzaniu i cwiczeniach zawsze przyda sie środek wspomagający skórę. Szukałam czegoś wygładzającego , uelastyczniającego skórę i jeszcze nawilżającego (bo mam troche suchą skórę)... i mój wybór padl na EVELINE . Nie ukrywam,żę ze wzg. na skład masełka :)
Nazwa produktu świetna, ale szczerze mówiąc nie wiem czemu akurat masło? Gdyż nie przypomina go ani w konsystencji ani w zapachu.. nie pozostawia też tłustego filmu na skórze.
*Opakowanie- bardzo funkcjonalne.Taki szerszy słoik. Można bez problemu nabrać taką ilość masła jaka nam jest potrzebna
*Zapach-delikatny, napewno przyjemny, bliżej nieokreślony.Mi przypomina troche kwiaty ,ale moj brat stwierdził << ogórek>> więc widać ,żę zapach to kwestia względna :)
*Konsystencja- masełko jest miękkie , lekkie..Szybko wchłania
*Działanie-Jak już pisałam Masełko szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skóre ani uczucia lepkości. Nawet przy smarowaniu ono nie występuje. Za to zaraz po nałożeniu masła występuje efekt jedwabistej skóry. Wydaje się ona taka: miękka ,aksamitna, głaciutka, z przyjemnością się skórę wtedy dotyka.
Niewiem czy masło wyszczupla- ja jestem i tak szczupła więc nie wiem jakby bylo pod tym wzg. u osób z nadwagą.. ale Masło uelastycznia skórę (ładnie ale lekko się napina) i naprawde wygładza :):) oraz świetnie nawilża. Niepotrzebne są juz żadne inne balsamy.
Polecam !! W celu : nawilżenia i uelastycznienia skóry i nadania jej gladkości.
Ale w wielkie wyszczuplanie bym nie wierzyła

Nie wiem czy będzie zaraz po 1 słoiku następny bo lubie wypróbowywać nowości :) Ale nie wykluczam że do niego nie powróce za jakiś czas.Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Nawilżacz

Lubię produkty Eveline, używałam już prawie wszystkich z serii wyszczuplającej. Masełko to dobrze nawilża, łatwo się wchłania, odrobinę ujędrnia, pachnie delikatnie.
Polecam :-)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

dobrze nawilża

Kupiłam ten kosmetyk, przedtem czytałam o nim na wizażu, myslałam ze mi bardziej pomoże, nawilża dobrze, co do ujedrniania to u mnie raczej nie.Zapach bardzo przyjemny, dobrze się go rozprowadza. Co do wydajności to u mnie szybko się skończył:-(. Na opakowaniu pisze że po 2 tygodniach widać efekt przy stosowaniu 2 razy dziennie- była różnica, mają racje:-)

Używam tego produktu od:3 tygodni

poprostu świetny balsam

Tradycyjnie jak to u Eveline na korzyść przemawia cena. (udało mi się kupić za 9.99) Niestety, tym razem gorzej z wydajnością, więc trzeba to przekalkulować przed zakupem. Przy użyciu na całe ciało (troszkę większe :) ) wytarczył mi na dwa tygodnie użytkowania ( ale raz dziennie, więc należy to wziąćpod uwagę). Piękny zapach, lekko kwiatowy, ale nie nachalny. Konsystencja jak gęstszy balsam, nie wiem skąd nazwa masło. Świetnie się wchłania , pozostawia skórę doskonale nawilżoną i odżywioną. Składniki kremu naprawdę wnikają głęboko w skórę. Po kilku dniach skóra lekko napina się, jest pięknie gładka, miękka i odżywiona. Czy ujędrnia- na pewno nie po tygodniu; zużyłam dwa opakowania, więc po jakimś miesiącu widać nieznaczne efekty, ale stawiałabym bardziej na ujędrnienie wynikające z dogłębnego nawilżenia i odżywienia.
Sumując wszystko- dobry balsam, świetnie pielęgnuje suchą skórę, ale na pewno nie wyszczupla i nie ujędrnia w jakiś spektakularny efekt. Czyli nici z obietnic producenta, jednak mimo to warto mieć.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

ciekawy

bardzo przyjemne to masełko. Ślicznie pachnie, ładnie nawilża. Co do ujędrniania i modelowania miałam lekko sceptyczne zdanie, ale po dłuższym stosowaniu zauważyłam wyraźne napięcie skóry ciała, delikatne wygładzenie nierówności. Trochę długo się wchłania, ale nie zostawia tłustej warstwy. Ma przyjemną białą konsystencję. Dobrze nawilża.
I przede wszystkim przy regularnym i konsekwentym stosowaniu ujędrnia. Jestem z niego zadowolona i zawierzam znowu go zakupić.
Podoba mi się opakowanie, taki szeroki słoiczek:)

Używam tego produktu od: w tym roku

moje ulubione masełko

Bardzo lubię ten kosmetyk,więc najpierw wymienię jego zalety:
-śliczny, delikatny zapach,który długo utrzymuje się na skórze,ale bardzo dyskretnie :)
-treściwa konsystencja,pomimo tego kosmetyk szybko się wchłania
-dobrze nawilża normalną skórę
-wygładza skórę i delikatnie napina
-nie podrażnia,używałam nawet jako nawilżenia po depilacji
-ujędrnia faktycznie,ale po dłuższym okresie stosowania.
Wady:
-mała wydajność :(,masełko szybko się kończy,jeśli używam go codziennie,ale przy tak niskiej cenie to naprawdę malutka wada
-co do modelowania...hm, tu producenta poniosła fantazja,ale ja na to nie liczyłam,więc nie jestem rozczarowana.

Używam tego produktu od: ok 1 rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

Może być

Kupiłam ten kosmetyk w promocyjnej cenie 10 zł i nie żałuję. Bardzo przyjemna konsystencja, szybko się wchłania, skóra jest gładka. Jednak, co do efektu ujędrnienia, to nie jestem przekonana - raczej dla osób, które chcą tylko nawilżyć skórę.

jakie masło??

Szukałam jakiegoś smarowidła ujędrniającego i po dokładnym prześledzeniu półki z ujędrniaczami w sklepie, wybór padł na to masło. Miałam nadzieję na podobny zapach, jak w innych produktach z tej serii (w których mnie denerwuje uczucie chłodzenia, którego tu na szczęście nie ma), podobne działanie (czyli w zasadzie dobre), a do tego wszystkiego zachęciła mnie nazwa "masło". Masło z masłem nie ma nic wspólnego, chyba że to, że pewnie podobnie tłusta warstwa zostawałaby na skórze, gdyby chcieć się smarować smarowidłem do pieczywa. Nooo może trochę przesadzam, bo bardzo tłusta ta warstwa nie jest, ale tak czy siak nieprzyjemna i przeszkadzająca. Z tego powodu smaruję się nim raczej oszczędnie i tylko na noc. Mimo mojego dosyć oszczędnego smarowania masło szybko znika z pudełka i po 2 tygodniach nie ma po nim śladu. W sumie to dobrze, bo zaczynało działać mi na nerwy, ale z drugiej strony fakt ten świadczy o jego niskiej wydajności. Normalnie balsam mam jakieś 3-4 tygodnie, a nie dwa. Co do zapachu - poczatkowo mi się podobał, choć jest inny niż w reszcie serii, bo niby świeży, a z drugiej strony duszący i właśnie to mnie najbardziej denerwuje :( Zaś co do działania - ujędrnić się nie ujędrniłam, wymodelować nie wymodelowałam, ale z drugiej strony jakoś w to bardzo nie wierzyłam. Wierzyłam tylko w poprawę gładkości i to się sprawdziło :) Ale jeśli z kolei chodzi o nawilżanie, to efekt na kolana nie rzuca - masło nawilża jak najzwyklejszy balsam, także na porę zimowo-kaloryferową jest ciut za słaby.