L'Oreal Paris, Elsève Nutri-Blask z Proteiną Perły, Odżywka `Energia i Blask` (stara wersja)

Odżywka Elseve Energia i Blask przeznaczona jest do włosów długich, pozbawionych blasku, witalności i miękkości. Zawarta w niej Proteina Perły - aktywny składnik, którego źródłem jest blask i odporność drogocennych pereł stanowiący koncentrat substancji odżywczych i energizujących - wnika we włókno włosa, by nadać mu odżywczy wygląd i równowagę od korzenia po same końcówki, nie obciążając samego włosa. W rezultacie włosy zyskują lustrzany blask i są aksamitne w dotyku.
Odżywka już od pierwszego użycia sprawia, włosy lepiej się rozczesują i emanują lekkością. Wygładzona powierzchnia lepiej przyswaja i odbija promienie światła. Doskonale odżywione włókno włosa regeneruje się z dnia na dzień. Mocniejsze, lepiej odżywione włosy są jak ożywione.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Amodimethicone, CI 17200/Red 33, Hydroxyethylcellulose, Hydrolzed Conchiolin Protein, Behentrimonium Chloride, Trideceth-6, Chlorexidine Dihydrochloride, Simmondsia Chinensis/Jojoba Seed Oil, Limonene, Linalool, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristyl Alcohol, Cetyl Esters, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Brak odżywienia

Największym plusem tego produktu jest piękny zapach, uwielbiam go. Poza zapachem dodaje blasku włosom i ułatwia rozczesywanie. Niestety żadnego odżywienia czy poprawy kondycji moich włosów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Uwielbiam !

Zdecydowanie wole od nowszej wersji ;)

Ponieważ czasem prostuje włosy użyłam jej przed prostowaniem.Włosy były bardzo gładkie miękkie i co najważniejsze szybko się wyprostowały :) wogóle się nie wywijały (jak po większości odżywek) były bardzo proste + błyszczące kocham ją ale przez nowszą wersję nigdzie jej nie moge znalezc :/ no ale cóż..

Jedna z najlepszych!!!

Odżywki używałam przez kilka lat non- stop. Mogę pokusić sie o stwierdzenie, że zużyłam wręcz kilkadziesiat opakowań tego produktu i swoje zdanie na jego temat mam:)
Jak zawsze piękny zapach to u L\'\'Oreal standard (nie znam odżywki ani szamponu z tej firmy którego zapach by mnie nie ujął))
Natychmiastowe efekty:
-włosy bardzo dobrze się rozczesują, są gładkie bardzo i łanie pachną:)
Efekty dłuższego stosowania:
Włosy pięknie się błyszczą, są mocne i odżywione plus wszystkie zalety z punktu pierwszego:)

Cena i wydajność- przeciętne
Dostępność- bardzo dobra

idealna do pielęgnacji niesfornych kosmyków, których rozczesywanie kojarzy się z koszmarem;)

Eris film 1

rewelacja :)

plusy:
+ po użyciu włosy ładnie się błyszczą
+ ułatwia rozczesywanie
+ładny zapach
+tak jakby końcówki się mniej rozdwajają
+wydajna

minusy: brak

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 x 400 ml

Najlepsza na wszystko!!

Mój typ!

+ piękny blask, genialny i oszałamiający (po co używać lakierów i innych bździdeł - nie trzeba)
+ łatwo się rozczesują - to trudne przy dłuuugich włosach
+ chronią włosy, przestają być łamliwe
+ chronią końcówki i zamykają łuski włosa
+ odżywione
+ piękny zapach, aż miło myć!

Minusów nie ma - efekty są spektakularne!!

Ilość zużytych opakowań: jedno i będzie więcej

zawiodłam się tą odżywką

Zacznę od tego, że kupiłam ją w promocji razem z szamponem z tej samej serii i sumiennie używałam przez ostatnie dwa miesiące. Szampon bardzo plątał moje długie, kręcone, przesuszone włosy. Jednak nie o tym mowa. Natomiast ta odżywka wogóle z nim nie współpracowała! Wcale nie ułatwiała mi rozczesywania, a w koncu to powinno być podstawowe zadanie odżywki. Po ich umyciu byly tak splątane, że nie wiedziałam gdzie mam grzebień wbić i czesałam je z pół godziny, żeby ich jak najmniej wypadło. Jedyne plusy tej odżywki to cena, ładny zapach i wydajność. Poza tym, moje włosy nabrały blasku, ale ciężko mi powiedzieć czy to po tych specyfikach czy po maseczce BIOWAX.

droga, słaba

Niestety. Cena wysoka, a jakość marna.

Plusy tej odżywki to:
- dobra konsystencja
-miły zapach
- nawilża włosy, jak trzeba

Ale minusy brzmią:
-obciąża włosy
- trudno ją zmyć,choć spłukiwałam litrami wody pod najwyższym ciśnieniem!
-szybko po niej się przetłuszczają (włosy, oczywiście)
- droga

Używam tego produktu od: w 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno i starczy

Piękne i lśniące włosy

BOOSSKKAA!
To MÓJA ODŻYWKA :)
Włosy po niej są piękne, lejące gładkie, miekkie, jedwabiste i błyszczące. Pięknie lśnią.
Włosy mocne i zdrowe, wszystko to co obiecuje producent :)

Oczywiście używam razem z szamponem z tej serii :)

Używam tego produktu od: dłuugoo
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Cudo

Świetna odżywka.W połączeniu z szamponem z tej samej serii działą cuda-oczywiście przy regularnym stosowaniu.Nic nie działa od tak sobie .Potrzeba trochę czasu, aby coś przetestować i ocenić, a nie tak jak niektórzy nie wykończą nawet połowy opakowania, a już marudzą, że bubel.
A wracając do odżywki, świetnie wygładza włosy, nawilża, regeneruje.Sprawia, że przy regularnym stosowaniu są zdrowe, niesamowicie się błyszczą, świetnie rozczesują...i do tego ten cukierkowy zapach...cudo

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

srednia

jest to taka zwykla odzywka niczym sie nie wyrozniajaca. Nie zauwazylam zeby wlosy po niej lsnily albo sie lepiej rozczesywaly, byly po prostu troszke bardziej miekkie jak po kazdej odzywce.
Dodam ze do wlosow uzywam zawsze calej seri (szampon odzywka, maska itd) i zawiodlam sie.

Używam tego produktu od: dwa lata temu uzywalam

Super wygładzająca

Moje włosy są długie, dość suche, puszące się, lekko kręcone.

PLUSY:
+ po pierwsze i najważniejsze wygładza moje włosy w 100%
+ włosy nie plączą się
+ są gładkie, miękkie i błyszczące!

Nie ważne jak bardzo plączącego włosy szamponu użyję, odżywka je idealnie wygładza.
Dzięki niej mogę używać szamponów naturalnych, które odżywiają włosy i ich cebulki, jednak nie zawsze wpływają dobrze na ich wygląd i często - w moim przypadku zawsze puszą włosy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Nie, już nie.

Produkt nie spełnia obietnic producenta... - przynajmniej w moim odczuciu. Fakt, włosy lepiej się rozczesują, ale nie są wygładzone ani w żaden sposób bardziej lśniące. Najgorsze jest to, że odżywka wysusza włosy. Rzeczywiście na początku jej stosowania były one miękkie i ładne, ale stopniowo stawały się coraz bardziej szorstkie, brzydkie, niechlujne. Dlatego też nie kupię ponownie.
Natomiast na pochwalę zasługuje bez watpienia piękny zapach, ale to niestety za mało, aby ponownie kupic ten produkt.

Używam tego produktu od: ...