Powitanie z Afryką, Intensywne serum wyszczuplające z Rooibos i orzeszkami Kola

Powitanie z Afryką, Intensywne serum wyszczuplające z Rooibos i orzeszkami Kola

Holistyczna koncepcja wellbeing łącząca piękno ciała i wewnętrzną harmonię była inspiracją stworzenia oryginalnej linii kosmetyków "Powitanie z Afryką", wykorzystującej niezwykłe właściwości roślin rytualnych z Czarnego Lądu.
Serum wspomaga spalanie tłuszczu i zapobiega jego ponownemu odkładaniu się w komórkach. Wzmacnia strukturę skóry, przeciwdziała powstawaniu rozstępów, zmniejsza objawy cellulitu. Preparat pobudza mikrokrążenie, ułatwia eliminację toksyn, wygładza i ujędrnia skórę.

pieknie pachnie- afrodyzjak:)

Używałam kiedys tego balsamu nie wiedząc nawet ze to Bielendy:)) Było to latem.
\\nPachnie świetnie, ale dosc krotko. Konsystencja żelowa i wolno sie wchłania. Polecałabym raczej na lato, bo daje efekt świeżości.
\\nPod grubszym ubraniem miałam wrażenie ze ciało się lepi. Nie bardzo wygładzała skorę ale na pewno ją napinała.
\\nOsobiście czułam ciepło po zastosowaniu balsamu.
\\nSchudłam bo uprawiałam jednoczesnie sport i pilnowałam diety. Nie wierze aby jakikolwiek krem sam w sobie zdziałał cuda.
\\nKupię ja z pewnością jeszcze raz. Zapach przecudowny, afrodyzjak nie do odparcia:)
\\n

Sama nie wiem...

Jak tu ocenić żel wyszczuplający, jeśli nic się nie robiło ze swoją sylwetką,a czekało się na efekty smarując się tylko tym balsamem? Znikome. Żadne.
\\nLecz od marca zaczęłam biegać..przed każdym startem i po smarowałam się tym żelem. Cellulit zniknął . Lecz wątpię, że to była zasługa tego żelu, gdyż skóra nie była napięta i jędrna po jego użyciu.
\\nPlus: wydajność i zapach.

oj, nie

Z jednym opakowaniem walczyłam przez długi czas - po pierwsze żel jest wydajny, po drugie niechętnie po niego sięgałam.
Smarowałam nim uda po wieczornej kąpieli. Zapach żelu jest do przyjęcia, ale to, że ciężko się wchłania i że nic nie robi to już zupełnie mi się nie podobało. Nie cierpię kosmetyków, które mażą się po skórze a ten żel właśnie taki jest, rozmazujący się.
Opakowanie również ma straszące. Więcej nie wrócę.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące

depilacja opóźnianie porostu włosów

ładny zapach i tyle ..

no cóż można kupić sobie "balsam" do ciała tylko dla zapachu ale .. to przecież bez sensu, lekko wygładzał skórę i lekkie uczucie działania było szkoda tylko że niezauważąlne :P w sumie jeśli kiedyś stanę sobie przy półce będe miała nadmiar gotówki w portfelu to może go sobie wezmę.. :D

Używam tego produktu od:stosowałam przed wakacjami

...

Właśnie kończe pierwsze opakowanie tego kosmetyku i musze stwierdzić że skóra jest napewno po nim milsza w dotyku, wygładzona i delikatniejsza...
Jeśli chodzi o działanie wyszczuplające to nie zauważyłam. Działanie antycelulitowe - napewno jakieś jest, ale za tą cenę oczekiwałabym szybszego i bardziej widocznego efektu...

Używam tego produktu od: 1 m-c

czy to wogóle działa?

Serum ma przyjemny, egzotyczny zapach, dosyć dobrze się wchłania. I to właściwie tyle, jeśli chodzi o zalety. Ujędrnienia, wygładzenia czy poprawy napięcia skóry nie zauważyłam wogóle. Wcześniej z kosmetyków tego typu używałam roll-on garniera- był o niebo lepszy.

Używam tego produktu od:miesiąca?

tylko zapach i tylko z tubki!

Produkt ma żelową konsystencję, a pomimo to strasznie się klei, mozolnie i długo wchłania. Pachnie egzotycznie wyłącznie w tubce, bo w zetknięciu ze skórą zapach nabiera dziwnych, moim zdaniem raczej niemiłych akcentów. Działania nie zauważyłam niestety...

Ilość zużytych opakowań: jedno niecale i ostatnie...

Lubie!:D

Za zapach.
Bo o wyszczuplaniu nie ma mowy, zreszta nawet do glowy mi nie przyszlo wierzyc w napisy na sciance butelki. Ale doceniam pomysl. Jak juz pisala Sandija podoba mi sie to, ze polska firma wreszcie wybija sie z jakakolwiek najmniejsza kreatywnoscia na rynek i pokazuje, ze my, polacy, potrafimy tez cos fajnego wymyslic. O! Musujacy piasek byl przebojem we Francji. Orzeszki koli, robibos szribos podoba mi sie jednakowo :D Pieknie pachnie. Lepi sie. Ale nadaje taki przyjemny skorze zapach, nieporownywalny i nieznajdywalny gdzie indziej. Zdzbinka egzotyki... :D Jestem na tak, tak. Do wyprobowania i urozmaicenia sobie ziemskiej egzystencji.

Używam tego produktu od: pierwszego dnia cyklu
Ilość zużytych opakowań: dokanczam bezczelnie rozcieta pierwsza buteleczke i wygrzebuje co do garsteczki

Miałam lepsze

Sama nie wiem co o nim mysleć... Jedno jest pewne: raczej nie wyszczypla. Ma jednak zalete: dosyć szybko sie wchłania, ale jest okropnie zimny w zetknieciu ze skórą. Podsumowujac: miałam lepsze kosmetyki tego typu.