Matis Paris, Ligne Yeux, Baume Integral Yeux Anti-temps [Eye Contour Balm] Balsam do skóry wokół oczu

Leciutka emulsja zapobiegająca powstawaniu zmarszczek wokół oczu i spłycająca istniejące zmarszczki dzięki zawrtym ekstraktom roślinnym (korzeń myszopłochu, wąkrota azjatycka, słonecznik. Zawiera składniki regulujące nawilżenie skóry, odwrażliwiające.

Dla starych oczu - REWELACJA!

Doskonała, lekka formuła kremo-mleczna o idealnie gładkiej konsystencji, świetny efekt napięcia i wygładzenia skóry pod oczami, błyskawiczne "wchłonięcie" porannej opuchlizny.
Na dodatek, moje zmarszczki pod oczami prostują się tak, że nie wymagają już korektora.

Nie powoduje podrażnień, nawet gdy niechcąco wsmaruje się go w gałkę oczną.
Nie wpływa na trwałość makijażu.

Opakowanie na 5+.
Wspaniały dozownik, higienicznie "kroplujący" preparat, szczelne i trwale zamknięcie, porządne, ciężkie szkło.

Polecam kobietom, dla których "roki" są mniej przyjazne.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 3/4 kolejnego

Wygładza zawodowo

Z moimi niewielkimi zmarszczkami sobie radzi. Skóra jest wygładzona i lepiej napięta. Polecam dla \"trzydziestoparolatek\" :) Bardzo dobrze nawilża. Błyskawicznie usuwa opuchliznę. Nakładam go rano i od razu oczy wyglądają na wypoczęte, nawet po krótkim śnie.

Odejmuję jedną gwiazdkę za parabeny w składzie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie opakowania 50 ml

Sama nie wiem:/

Balsam jest przyzwoity. Konsystencja jest bardzo lekka, szybko się wchłania. Mam wrażenie że mało nawilża okolice oczu, wolę bardziej treściwe kremy. Do suchej skóry się nie nadaje. Plusem jest to że nie podraznia oczu. Ja go trzymam w lodówce. Nakładanie zimnego przynosi ulge moim przemęczonym oczom. Powiem nie szkodzi a czy pomaga? Cięzko powiedzieć. Balsam raczej dla młodych osób.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

depilacja bikini rodzaje

Działa, ale nie jak w opisie

Poleciła mi go kosmetyczka nie na zmarszczki, lecz na obrzęki i muszę przyznać, że je rzeczywiście zmniejsza. Duży plus.
Co do działania przeciwzmarszczkowego - mam pewne wątpliwości, bo to leciutkie mleczko wcale nie nawilża, ani nie odżywia skóry i konieczne jest nałożenie po nim kremu.
Nie wiem więc, czy warto płacić za tak drogi kosmetyk, plus jeszcze za krem, skoro istnieją kremy, które usuwają opuchnięcia użyte samodzielnie.
Samo stosowanie nie jest ani przyjemne, ani nieprzyjemne. Konsystencja płynna - ścieka z palców. Zapach... musiałam podreptać do łazienki sprawdzić... żaden - pachnie składnikami.
Kupiłam duże, profesjonalne opakowanie, więc cena jest ciut mniej zabójcza, niż w opisie, ale i tak chyba nie warto.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kończę jedno wieeeelkie

bardzo dobry

Balsamik naprawdę godny polecenia! Wchłania się błyskawicznie i od razu ładnie wygładza skórkę wokół oczek, a przy tym przyjemnie odpręża. Używałam go z przyjemnością, ale ponieważ silnie się wchłania, nie jest specjalnie wydajny i szybko się skończył. Uznałam, że trochę za drogi.