Bielenda, Powitanie z Afryką, Musujący piasek do kąpieli z ekstraktem z owoców figi

Holistyczna koncepcja wellbeing łącząca piękno ciała i wewnętrzną harmonię była inspiracją stworzenia oryginalnej linii kosmetyków "Powitanie z Afryką", wykorzystującej niezwykłe właściwości roślin rytualnych z Czarnego Lądu.

Wyjątkowy musujący piasek z owocami figi zapewnia zmysłową i odprężającą kąpiel. Jego egzotyczny, ciepły i korzenny aromat poprawia samopoczucie, pobudza, dodaje siły, zwinności i lekkości.

przyjmny ale bez szału

za:
zapach
konsystencja
opakowanie
jak zachowuje się w wodzie
dobry zapach na chłodne dni

przeciw:
właściwie nie mam nic przeciw ale nie powalił mnie niczym szczeólnym
taki neutralny dość

Używam tego produktu od: 3 msc

Zupełnie zbędny produkt

Zapach po odkręceniu butelki jest mocny, duszący i zalatuje chemią. Po dodaniu piasku do wody staje się nieco bardziej przyjemny, ale za to szybko się ulatnia. Efekt musujący trwa może kilka sekund. Po kąpieli nie zauważyłam też zbytniego nawilżenia skóry. Poza tym piasek brudzi wannę.

Luksusowa egzotyka

Nie ma nic lepszego, niż małe SPA w domowym zaciszu. Według producenta egzotyczny, ciepły i korzenny aromat piasku ma nam poprawiać samopoczucie, pobudzać i dodawać sił - tak też było. Mimo mojej dość wrażliwej skóry i silnego zapachu nasza współpraca była owocna. Nawilżał skórę, pogłębiał kolor opalenizny i nadawał się do stosowaniu przy goleniu nóg. Piasek jest wydajny, jedna butelka starczała na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: używałam około rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Kosmetyczka roku 2017

nie robi nic !

jak dla mnie kosmetyk ten jest zbedny!
musuje przez chwile podczas wsypywania do wanny nastepnie po piasku zostaje tylko nieprzyjemny nurzący zapach :(
nie nawilża i nie robi nic po za tym ze zajmuje miejsce w łazience i brudzi wanne :(
nie polecam

oranżadka do kąpieli

Jak już powszechnie wiadomo, najczęściej możemy spotkać oranżadkę w szkole.

A tu psikus!

Mam taką w wannie!

Relaksuje.
Delikatnie nawilża.

Wsypywana do pełnej wanny przez chwilę delikatnie musuje i pozostawia po sobie tylko orientalny, mi odpowiadający zapach.

Trochę mało wydajna, bardzo brudzi wannę, ale kupię ponownie, gdyż cena vs jakość jest naprawdę dobra.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo.

Niewiadomoco co nie robi nic

JUż sama nazwa powinna mnie ostrzec: "piasek do kąpieli"? Że co? Peeling? Czy będzie drtapał w pupę na dnie wanny? No ale się skusiłam, bo kiedyś coś tam miałam z tej serii i było fajne. Niestety ten produkt (nie piszę "piasek", bo ta nazwa jest naprawdę głupia) fajny nie jest: pachnie,owszem tak niby egzotycznie, ale czuć w tej egzotykę głównie chemię. Miał się pienić, ale pieni się tak mniej więcej jak musujące wapno w szklance. Rozpuszcza się natychmiast, zapach 1-2 znika, i zostaje już tylko brudna woda.
Ja dziękuję. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo umila kąpiel

Seria Powitanie z Afryką jest bardzo udana-zapachy kosmetyków są obłędne i niesamowicie dobrze nastrajają człowieka.

Piasek do kąpieli jest świetnym gadżetem:
+przepięknie pachnie
+kąpiel z nim jest aromatyczna, rozgrzewająca
+nie wysusza skóry

Szkoda tylko, że jest tak drogi jak na pojemność i ilość jaką się zużywa na jedną kąpiel.
Gdyby się tak szybko nie kończył, byłby moim KWC...

Używam tego produktu od: używam czasami od około 2óch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny gadżet

Fajny dodatek do kąpieli.
Piasek fajnie pachnie (dość mocno, ale całkowicie inaczej niż wszystkie inne sole do kąpieli- egzotycznie), barwi wodę na pomarańczowo-brązowo i przyjemnie musuję gdy się rozpuszcza. Co prawda wcale nie nawilża i nie dodał mi "siły, zwinności i lekkości", ale co tam. Wcale się tego po nim nie spodziewałam.
Mogę jeszcze dodać, że na plus zasługuję wydajność tego specyfiku. Starczyło mi na kilka, jeżeli nie kilkanaście kąpieli.
Niestety regularna cena jest zbyt wysoka.

Polecam spróbować, a nuż spodoba się :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500g

Kryć się ! Boa dusiciel !

Przyznam się że skusiłam się przez piękne opakowanie i szumną nazwę i kupiłam ten produkt , ale żałuję. Jak tylko otworzyłam butelkę z takowym "piaskiem" i się zaciągnęłam zapachem to myślałam że się uduszę, zaczęłam kaszleć i się dusić. I tak było za każdym razem kiedy otwierałam tę butelkę.\\\\n\\\\nMoże i musuje ale co mi na to jak mój zmysł powonienia nie został połechtany?? :(

świetna nazwa

Zacznę od tego , że jestem zakochana w nazwie tego produktu :) a jeśli chodzi o sam produkt to aż tak bardzo mnie nie uwiódł .
Piasek odpręża , natomiast jeśli chodzi o jakieś działania to nic nie zauważyłam .
Zapach średni , ujdzie , ale jeśli się go wsypie za dużo to można się udusić aromatem heh :)
Dość wydajny . Nie zauważyłam musowania :(

Ilość zużytych opakowań: kiedyś 1 i teraz 1

Dla mnie ten piasek jest super

Wiem, ze wszyscy go tu krytykują, ale zachwyciłam się nim. Piasek lekko musuje (nie wiem dlaczego piszecie, że nie), pachnie po prostu rozkosznie, korzenny, dziki aromat. Taki zapach Afryki. Kąpiel z tym piaskiem daje mile uczucie odprężenia i fizycznej przyjemności. Naprawdę jest fajny!
(Wodę trochę barwi, to przyznaję).

tylko zapach

Zapach to chyba jedyna zaleta tego produktu ( no może jeszcze wydajność ), pod warunkiem, ze zapach danej osobie się spodoba. Ja go lubię, więc zużywam sobie ten piasek spokojnie do kąpieli, często rownież mocze sobie w takiej esencji zapachowej stópki;). Niestety, jakichkolwiek właściwości pielęgnacyjnych nie zaobserwowałam. Nie szkodzi, ale tez na nic nie pomaga. Tylko i wyłącznie ładnie pachnie.
Warto powąchać przed zakupem - jeśli ktoś się tym zapachem zachwyci - warto kupic, jesli nie - spokojnie mozna sobie odpuścić.

I jedna uwaga- piasem wsypany do wanny faktycznie musuje/paruje czy coś w tym stylu - atak kichania murowany;)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1