Naturals, Peach & Almond, Face Toner (Odżywczy tonik `Brzoskwinia i mleczko migdałowe`)

Brzoswkinia i mleczko migdałowe dodaje skórze energii i witalności. Odżywia, zmiękcza
i wygładza. Chroni przed działaniem wolnych rodników.

Skład: aqua, propylene glycol, polysorbate20, imidazolidinyl urea, sodium citrate, disodium edta, methylparaben, xanthan gum, citric acid, parfum, hydrolyzaled milk, protein, prunus persica extract, alcohol denat, phenoxyethanol, prunus amygdalus dulcis extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, diazolidinyl urea, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, cl 15510, cl 14700, cl 47005, limonene.

Cena: 16,90zł / 125ml

Ani dobry ani zły...

Za każdym razem gdy go używałam miałam wrażenie, że to tylko pachnąca woda. Troszkę zmiękczał skórę ale bardziej ją ściągał. Tonik miał tylko ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 4+

jedyny plus to zapach

zalety:
-piękny zapach,

walety:
-zupełny brak nawilżenia,
-skóra niemiłą w dotyku,
-a co najgorsze spowodował u mnie straszne uczulenie
-małe opakownie,

kupiłam go w promocji, ale nadal uważam, że mojej skórze bardziej zaszkodził niz pomógł

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

Ten zapach mmmm

Tonik, jak cała ta seria, ma piekny zapach :love: Zwiększa to bezapelacyjnie komfort używania :) Tonik przyjemnie odświeża, lekko nawilza, ale gdy sie za dużo wyleje na wacik, to wtedy czuć ściagnięcie. Dla mnie plusem jest mała butelka - tonik nie zdązył mi sie znudzić i jest wygodny gdy gdzieś jadę - mało miejsca zajmuje. Zaznyczyłam ze nie wiem czy kupię - tonik jest wycofany z oferty Avonu, ale gdy sie pojawi w ofercie specjalnej bądź netto to prawdopodobnie go kupię :)

Ilość zużytych opakowań:własnie skończyłam 1

Salon fryzjerski

Bardzo miły.

Jest bardzo przyjemny, spełnia świetnie funkcję. Naprawdę pachnie przyjemnie, powoduje, że skóra nawet bez kremu nie jest szczególnie napięta.
Prawdę mówiąc to nie wiem jakie jeszcze cuda może sprawiać tonik. Ładne opakowanie :)

Obawiam się jednak iż został wycofany, a szkoda, bo polubiłam bardziej niż tonik z niebieskimi algami i bambusem.

Używam tego produktu od: 3miesiecy

rozkoszny

Chciałam jakiejś alternatywy dla tnika Sojowego i ten się okazał być takim łagodniejszym, bardziej nawilżającym produktem. Jest w konsystencji dość lepki i gęsty, cudownie odświeża a zapach zwala z nóg. Stosowanie go to sama przyjemność. Ale nie dla trądzikowych i tłustych cer. Chyba że w zimę.

Używam tego produktu od:roku

Jeden z moich ulubionych

Przyznam, że to jeden z moich ulubionych toników do twarzy obok ogórkowego Ziaji i "Soja i trawa cytrynowa" Avonu. Dlatego bardzo, żałuję, że Avon postanowił oba toniki wycofac kiedy się dopiero zaprzyjeźniłam z brzoskwiniowym. Dobrze oczyszcza, odświeża i zamyka pory. Ma ładny zapach, chociaż to nie jest najważniejsze. Skóra po prostu go lubi.Używam tego produktu od:2 m-ce

na 6+

najlepszy z toników z avonu jakich używałam, poprzednie bardzo wysuszały, a ten:pozostawia skórę matową, delikatnie pachnie, dobrze oczyszcza twarz , zapobiega powstawaniu niespodzianek.Na mojej buzce spisuje sie znakomicie.

świetny! a ten zapach...

To mój drugi tonik z serii Naturals :) I powiem szczerze, że chyba muszę "zdradzić" z nim przez jakiś czas mój poprzedni ulubiony tonik z Soją i trawą cytrynową, bo ten podoba mi się jeszcze bardziej :D
Konsystencją i działaniem nie różni się od tego z Soją.
Nie wiem czy odżywia, ale w każdym razie nowe pryszcze się nie tworzą i przyjemnie oczyszcza twarz :)
No i do tego ten zapach - Cudny! Brzoskwinkowy :D
Używanie tego toniku to dla mnie przyjemność :D

Posumowując - bardzo dobry tonik, nie wysusza, oczyszcza, nie klei się na buzi i ślicznie pachnie a do tego jest tani w promocji :) Polecam!

super

Myslalam, ze nic nie dorowna mojemu ukochanemu tonikowi z serii Soja i Trawa Cytrynowa, tymczasem ten z brzoskwinia i mleczkiem migdalowym jest rownie superancki :) Idealny dla przetluszczajacej sie skory, pozostawia ja matowa, lekko sciagnieta. Zapach piekny (wg mnie slodkie jablko, a nie brzoskwinia :) )
Generalnie seria brzoskwinia i mleczko migdalowe wg mnie niewiele sie rozni od tej z soja i trawa cytrynowa. Zapachem na pewno, ale dzialanie maja porownywalne, przynajmniej w moim przypadku. Obie bardzo lubie za zele do mycia twarzy i toniki.

Bdb!

+ cudny zapach! (jak dla mnie:)) Nie powodujący migreny,
+ wydajny, wystarczy mała ilość na płatku kosmetycznym i zmywa mi makijaż bardzo fajnie,
+ cera po przemyciu jest super gładka,mięciutka i wspaniale odżywiona,
+ nie jest antybakeryjny, a nie powstają mi po nim żadne niespodzianki:)
+ no i cena po promocji w Avonie baaaardzo przekonująca:D
+ na zdjęciu w katalogu był w sprayu, a dostałam w normalnej buteleczce i dobrze, bo nie wiem jakbym miała sobie tak psikać jakoś:/ jeszcze bym sobie w oko psiknęła i co??? A tak jest gut:D
- nie daję 5 gwiazdek, bo w składzie jest alkohol!!! A ja tego nie lubię:( Chociaż jak pisałam wyżej nie powoduje u mnie wysypu pryszczy, (bo do tej pory, jeśli kosmetyki zawierał alkohol to przez 2,3 użycia było ok, a później następował atak nieprzyjaciela:() Teraz tonik już mi się kończy,a tu ani śładu wroga:D
Kupiłam ten tonik ot, tak żeby po uczelni przetrzeć sobie buzię, zamiast myć żelem. Mam cerę tłustą trądzikową i używam głównie kosmetyków anty..., a tonik miał mi pomóc troszkę ożywić cerę:) Nie zawiodłam się! Kupię na pewno jeszcze!