Wellness, Summer Spirit (Poprawiający nastrój dodatek do kąpieli z pomarańczą i grejpfrutem)

Poprawiająca nastrój kąpiel z naturalnym eterycznym olejkiem z pomarańczy i zapachem świeżego grejpfruta. Jej owocowo-świeży aromat pobudza wewnętrzną energię i daje uczucie lekkiej, świeżej bryzy letniej. Dzięki połączeniu olejku z awokado i substancji czynnych witaminy E i prowitaminy B5 (panthenol) skóra chroniona jest przed wysuszaniem i staje się po kąpieli przyjemnie gładka.

poprawia samopoczucie

Dodanie tego proszku do kąpieli świetnie poprawia mi humor. Pięknie, orzeźwiająco (i naturalnie, przynajmniej w moim odczuciu) pachnie cytrusami, zmiękcza wodę i barwi ją na optymistyczny kolor. Jedyna wada to dość wysoka cena zważywszy, że saszetka wystarcza na jedną kąpiel.
Mimo wszystko polecam, zwłaszcza na depresję, przeziębienie i kaca ;-)

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

doskonała na podły nastrój :)

to mój ulubiony zapach z tej serii, na chandrę, na jesienną pluchę, na konflikt z całym światem - zawsze mam w zapasie i zawsze pomaga :)
natomiast oczywiście nie ma co liczyć na jakieś spektakularne efekty na skórze, po prostu ślicznie pachnie, kolorowo wygląda i zmiękcza wodę - no i o to chodzi!
(w moim mieście dostępna w Rossmanie)

Ilość zużytych opakowań: 10?

przyjemność i duże nawilżenie

Bardzo fajna saszetka. Wykorzystałam na raz- mam dużą wannę. Woda zmieniła kolor na zupełnie pomarańczowy- jak oranżada; dość ładnie pachniała- jednak nie intensywnie co mnie uderzyło spodziewałam się mocnego zapachu); co najważniejsze zrelaksowałam się z TŻ, jak w jakimś kurorcie spa :) Co najważniejsze, po wyjściu z kąpieli nie użyłam balsamu a skóra była niesamowicie gładka, nawilżona i zregenerowana. Gorąco polecam na specjalne okazje, bo mimo wszystko 4zł na każdą kąpiel odpada.

Używam tego produktu od:tydzień temu
Ilość zużytych opakowań:1całe

Cellulit składniki

Oranżada

Ślicznie barwi wodę na pomarańczowy kolor, czuję się jakbym kąpała się w soku pomarańczowym.
Skóra jest gładka w trakcie kąpieli, ale preparat nie natłuszcza jej nic a nic na dłuższą metę. Zapach jest dość przyjemny, mamy tu słodycz miąższu pomarańczy i gorzkość skórki, ale całość jej tylko dobrą kopią natury a nie jej wiernym naśladowaniem.
Wierzę, że ten dodatek do kąpieli może poprawić nastrój i być odebrany bardzo pozytywnie, dla mnie tylko dobry.

Używam tego produktu od:jedna saszetka
Ilość zużytych opakowań:jedna kąpiel

Oranżadka :D

Czuję się dopieszczona pod każdym względem... :) Od dzisiaj Summer Spirit jest moim faworytem wśród kąpielowych dodatków Dresdnera! Cytrusowy aromat połączono z orzeźwiającą miętą (tak, tak, miętę wyczuwam wyraźnie). Zapach faktycznie poprawia nastrój, energizuje i ożywia. Nie jest zbyt intensywny za to trwały.
Proszek zmiękcza wodę i nadaje jej jaskrawy, pomarańczowy kolorek. Tworzy delikatną, choć nietrwałą piankę, ale dzięki temu można podziwiać wspaniałe efekty wizualne ;) Czuję się niczym zanurzona w oranżadzie :D Jedna saszetka spokojnie wystarcza na moją wielką, trójkątną wannę.
Jeden z lepszych gadżetów kąpielowych jakie używałam. A było ich naprawdę mnóstwo... Polecam!

Używam tego produktu od: kilka kąpieli
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

świetny

Za poniższymi recenzjami potwierdzam, że faktycznie pachnie rewelacyjnie, bardzo naturalnie, ładnie barwi wodę. Ze względu na to, że nie pieni się za bardzo świetnie nadaje się do kąpieli z hydromasażem. Sprawia, że zwykła kąpiel zamienia się w kąpielowy rytuał spa :)

Co do nawilżania na pewno zmiękcza wodę przez co skóra jest bardziej chroniona.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

super

Piękny zapach- od tego zacznę, fajna pianka, ale bez bąbelek. Świetny kolor wody pomarańczowy wprawia w dobry nastrój, relaksuje. Opakowanie wystarczyło mi na 2 razy gdyż jest dość duże. Warto wypróbować, piękny naturalny zapach.

Używam tego produktu od:kilku dni

Gadżet

Kupiłam, bo kiedyś stosowałam ten dodatek w wersji "Love letter". Wsypałam na dwie kąpiele. Proszek ma ładny zapach. Czuć pomarańcza i grejpfruta, ale też miętę przez co olejek jest bardzo świeży. Podczas kąpieli przypomniały mi się wakacje, morze, słoneczko :rolleyes:. Nie robi dużo piany. Jest ona bardziej płaska. Co z nawilżeniem, tego nie wiem. Zawsze po kąpieli używam balsamu do ciała. Kupię jeszcze kiedyś na weekend, bo wtedy najbardziej się relaksuje, a poza tym nie jest to raczej dodatek do codziennych kąpieli. Polecam.

Używam tego produktu od: Używałam kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

tak! tak! tak! super!

używałam czy raczej używaliśmy różnych wersji i na pewno do nich jeszcze wrócimy - cieplutka pachnąca gorąca kąpiel to jest to co tygrysy lubią najbardziej :) a ten produkt bardzo miło to moczenie uatrakcyjnia - pięknie pachnie, ładnie się pieni (szczególnie przy włączonym hydromasażu) i nie wysusza skóry :)

taki luksus za 3,50 :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

ciekawa rzecz

Fajny gadzet, raczej nie do codziennego uzytku, ale raz kiedys mozna sobie sprawic przyjemnosc:)
Sol rozpuszcza sie w wodzie i nadaje jej pomaranczowy kolor oraz orzezwiajacy zapach.
Nie zauwazylam nawilzenia skory,ale z drugiej strony wysuszenia tez nie.
Polecam na jakies specjalne okazje.