Herbavera, Body, Mleczko do ciała z olejem konopnym

Herbavera, Body, Mleczko do ciała z olejem konopnym

Mleczko wzbogacone o olej z konopi, wosk pszczeli i glicerynę przeznaczone do problematycznej i wrażliwej skóry. Olej z nasion konopi zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych - a-tokoferol (witamina E) i fitosterole, mają bardzo korzystny wpływ na skórę i jej regenerację. Wosk pszczeli, wraz ze sprawdzoną mieszanki ziół wzmacnia i przywraca ochronną barierę skóry i poprawia odporność na czynniki zewnętrzne.

nawilżające, wygładzające, regenerujące
zapachowa, hipoalergiczna
bogate
normalna, wrażliwa, sucha
balsamy

Działanie i ziołowy zapach

Będąc w Czechach w jednej z drogerii znalazłam kosmetyki Herbavera. Kosmetyki te zawierają tłoczony na zimno olej z konopi. Z ciekawości kupiłam szampon, odżywkę i żel do higieny intymnej. Teraz poprosiłam koleżankę o zakup mleczka do ciała i żelu pod prysznic. Mleczko ma dość specyficzny zapach typowo ziołowy, przyzwyczaiłam się, ale za to rewelacyjnie nawilża skórę i dość szybko się wchłania. Nie bieli i nie tłuści. Moja skóra jest odżywiona, nawilżona, gładka i elastyczna. Mleczko ma konsystencję lejącą i jest wydajne. Opakowanie jest z zamknięciem na "klik", nie posiada pompki (ta forma aplikacji jest bardziej higieniczna), za to można postawić opakowanie do góry dnem. Szkoda że kosmetyki tej marki są tak słabo dostępne. Polecam.