Blue Matt Moisture, Emulsja-żel matująca

Blue Matt Moisture, Emulsja-żel matująca

Beztłuszczowa emulsja-żel o niebieskim zabarwieniu, o działaniu matującym i silnie nawilżającym, przeznaczona do cery tłustej i mieszanej. Normalizuje wytwarzanie sebum.

nareszcie!!!

Ten kosmetyk w końcu matuje mi skórę i dodatkowo nawilża. Nie jest również talkowym kitem, tylko delikatną emulsją. Aby równomiernie rozprowadzić na nim podkład - polecam nakładanie go na wilgotny krem, wtedy nie wałkuje się pod ręką a podkład dłużej i ładniej wygląda...

na lato super

na zime nie za bardzo, ale na lato jest super. Moja buzie bardzo nawilza, od razu czuje efekt schlodzenia i nawilzenia. Latem czasem uda mi sie troche wcisnac mojemu mezczyznie (wielki wrog smarowania twarzy czymkolwiek poza balsamem po goleniu) i tez go lubi. Jak spiecze sobie buzie to czuje po nim ulge wiec ulega moim namowom, tym bardziej ze nie zostawia na twarzy zadnej warstewki-idealnie sie wchlania. Matowi niezle, ale najbardziej go lubie wlasnie za ta nawilzajaco-chlodzaca ulge jaka daje. Panowie tez moga smialo po niego siegac;)

oj nie

Niby nawilża, ale dla mnie była niewystarczająca - z matowaniem też kiepsko. Po użyciu miałam wrażenie, że cerze czegoś jeszcze jednak brakuje, więc przestałam jej używać. Dłuższy czas stała w szafce, próbowałam ją zużyć, ale po jakimś czasie denerwował mnie już i kolor, i nijaki zapach. Wywaliłam w końcu wraz z innymi nietrafionymi kosmetykami.

Well 01

mieszane uczucia...

Do zalet tego kosmetyku należą silne właściwości nawilżające, przyjemny zapach (pachnie delikatnie świeżymi śliwkami), wydajność. <BR>Wchłania się parę minut, po czym skóra jest aksamitna w dotyku - ale dlatego, że na powierzchni pozostaje cieniutka "talkowa" warstewka. <BR>Dlatego ... NIE radzę stosować go jako bazę pod makijaż (tzn. pod podkład). <BR>Skuteczność matowania średnia i niezbyt trwała. W sumie - są lepsze. Ciekawostka - ta emulsja polecana jest także mężczyznom; może oceniliby ją wyżej ?