Coral Art, Emalie do manicure artystycznego (stara wersja)

Coral Art, Emalie do manicure artystycznego (stara wersja)

Seria 17 najmodniejszych lakierów do wykonania profesjonalnego manicure artystycznego. Wygodny w użyciu cieniutki pędzelek pozwala precyzyjnie wykonać każdy, nawet najbardziej fantazyjny i niepowtarzalny motyw.

Cena: ok. 3zł / 5-8ml

Bardzo fajne lakiery do zdobienia :) Mam kilka kolorów: czarny, czerwony, złoty i jeszcze jakiś różowy:] Extra się nimi maluje, długo się trzymają i też długo wystarczają i chyba długo nie schną i są ogólnie w porządku:)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: każdego po trochu

najlepszy

mam kolor śliwkowy, ale planuję kupić inne.
Ten lakier jest idealny! Taki, jak sobie wyobrażałam lakiery do zdobienia paznokci.
Precyzyjny pędzelek, którym można zrobić fajne wzorki, nie mając do tego wprawnej ręki.
Długo się utrzymuje na paznokciach, nie odpryskuje.
Kolor na paznokciu jest wyrazisty, nie jest przezroczysty.
Ładna gama kolorystyczna, niska cena.
Warto, polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

fajne:)

Mam obecnie srebrny brokat którego sość częśto używam do zdobienia paznokci. Lakier jest tani, dobry, szybko zasycha, nie odpryskuje.Dla mnie w sam raz:P

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

dobry

Linerki są całkiem ok
Widoczne na paznokciach, dobry pędzelek, wydajny, atrakcyjna cena, nie zagęszczają się, kolorki też ok.
Mam jasny róż i czarny. Skończył mi się srebrny, a ładny kolorek
Raczej nie mam zastrzeżeń

Używam tego produktu od: kilku lat

b. fajne

Linerki wg. mnie są fajne. :D

+ niska cena
+ bogata paleta kolorów (prześliczny srebrny i brokaty, osobiście nie polecam białego- strasznie się ciągnął)
+ mała pojemność (jest szansa, że zużyje się go zanim zaschnie)

- nie widzę :P

Używam i będę ich używać dopóki nie znajdę czegoś lepszego. ;)

Używam tego produktu od: daaaawna ;)

Może być .? ;>

portwel świecił pustakami to kupiłam najtańszy . ;p zaczął się ciągnąć, ale umyłam (!) pędzelek, wysuszyłm trochę obciałam niepotrzebne wsłoski i b. dobry. :) tylko jakoś jak dla mnie ... za wolno schnie . :( .. mam kolor czarny, srebny i biały. czy kolejne dokupie. nie wiem.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Bardzo fajny.

Lubię go bo jest bardzo widoczny. Nie trzeba go dużo nakładać by było go mocno widać. Szybko schnie a pędzelek jest wręcz idealny. Można nim wyczarować piękne rzeczy. Opakowanie: malutkie i poręczne- takie jakie lubię. Jedyne co mi tylko w nim przeszkadza to fakt, że po krótkim czasie zaczyna odpadać, ale jak mam zamiar go zmyć to schodzi bardzo opornie. Jednak jego zalety przyćmiewają wady.
Muszę iść tylko dokupić inne kolory, bo wiem że ma przecudną gamę, ale jakoś tak ostatnio uparta jestem na złoto.

Świetny do zdobień

+ cena
+ poręczna buteleczka
+ wygodny, nie rozłażący się pędzelek
+ odpowiednia konsystencja
+ równo miernie się nakłada
+ szybko schnie
+ można nim łatwo i precyzyjnie wyczarować różne wzorki

Ciężko ocenić mi trwałość, bo wszelakie wzorki zawsze pokrywam utwardzaczem.

Używam tego produktu od: ok. 2 msc

Może być...

Na tegoroczne lato kupiłam sobie już drugie opakowanie tego lakieru . Tak naprawdę to nie wiem dlaczego.
Nic nie ma w nim rewelacyjnego, no może oprócz ceny.
Posiadam małe opakowanie tego lakieru i stosowałam go z innymi lakierami Delii. Lakiery mają dość słabą trwałośc, szybko się ścierają . Za to lakier ten ma fajny pędzielek i dość dobrze się go nakłada.
Mam kolor czarny.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i jedno w trakcie ;)

Dobre

Kupuje te lakierki do wzorków juz jakis czas przy zakupie nie zwracałam wiekszej uwagi na firme tylko na kolorki ale to dobry zakup. miałam juz duzo kolorków i bedzie wiecej. Kolorki są intensywne, pedzelek jest wygodny i ładnie maluje;) lakierek jest bardzo trwały i szybko schnie:) odejmuje jedną gwiazdkę za to ze troche za szybko gestnieje i wysycha:(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

calkiem dobry

Uzywalam go do zdobien. Wygody, poreczny cienki pedzelek, ladne proste opakowanie, przyjazna cena.
Sam lakier moglby byc odrobine gestszy.
Jak bede potrzebowala lakieru do zdobienia to prawdopodobnie go kupie.

Wygodny i dobry!

Szukałam czegoś do zdobienia pazurków:D i pani poleciła mi w drogerii ten lakier, za co jestem jej dźwięczna:D
+ taniutki!!!zapłaciłam 3zł tylko:)
+ bardzo wygodny pędzęlek, cieniutki, można łatwo namalowąc jakiś wzorek, nawet jeśli nie ma się wprawy:P
+ pomimo że pędzelek jest wąziutki, można nim pomalować łątwo cały paznokiec, gdyby ktoś chciał,
+ konsystencja lakieru bardzo dobra, nie rozmazuje się przy robieniu dekoracji,
+ bardzo szybko zasycha!!! (aż byłam zdziwiona!!)
+ śliczne kolorki, ja mam srebrny, ale pozostałe były też bardzo urocze, m.in.złoty i różowy,
+ buteleczka bardzo ładna, taka prosta, bez udziwnień:)
- na paznokciu trzyma się ok.4 dni, nie odpada cały, ale kawałeczkami. To i tak długo,jak na lakier za taką cene!!! Tylko że ja przyzwyczajona do Coloramy, to trochę króto dla mnie, ale i tak już zawsze do zdobienia będę kupować to cudeńko!! Gorąco polecam!