Resilience Lift Eye Creme

Resilience Lift Eye Creme

Niezwykły krem do oczu, który liftinguje, ujędrnia, wygładza delikatną skórę wokół oczu i łagodzi podrażnienia. Intensywnie nawilżające składniki wzmacniają i odbudowują barierę ochronną skóry. Ekskluzywny kompleks liftingujący i przeciwutleniacze o udowodnionej skuteczności pomagają spłycić zmarszczki i drobne linie a także zapobiegają ich pojawieniu się w przyszłości. Nadaje skórze blask i promienny wygląd, pomaga wyeliminować cienie pod oczami. Lekka i komfortowa konsystencja.

Testowany oftalmologicznie i dermatologicznie, może być używany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Moje oczy powiedziały -nie-

Kupiłam bo chciałam zmienić krem pod oczy, a opis tyle obiecywał. Zawiodłam się.
Krem długo się wchłaniał pozostawiając film, który bardzo mi przeszkadzał. Nie nawilżył, nie ujędrnił, nie rozświetlił. Wręcz przeciwnie, po około tygodniu używania zauważylam przesuszenie skóry wokół oczu i pokazały sie zmarszczki, których wcześniej nie bylo!
Kurowałam skórę pod oczyma ponad miesiąc by wrociła do stanu sprzed używania tego kremu.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Nie jest to rewelacja

Przez 2 tygodnie u?ywalam próbki nowej wersji kremu- Resilience Lift Extreme Eye Creme i uwa?am , ze jak na t? cen? krem nie jest ?adn? rewrelacj?. Porównywalny jest do ?redniopó?kowych kremów na okolice oczu. Mam 30-par? lat i potrzebuj? juz co? od?ywczego i zmniejszaj?cego cienie pod oczami a ten specyfik spisuje sie w tej roli ?rednio. Tj ani w widoczny sposób nie uj?drnia , nie nawil?a i nie likwiduje cieni. Nie nadaje sie pod makijaz gdyz zostawia na powiece wa?kuj?c? sie ró?owo-per?ow? warstewk?. U?ywa?am na noc , wch?ania sie do?? dobrze , wra?liwe osoby moze lekko podra?nia? , nie jest zbyt t?usty co jest dobr? wiadomo?cia dla osób z tzw. t?ust? powiek?. W tej klasie przy konkurencyjnej cenie zdecydowanie lepiej spisuje si? Anti Gravity Clinique.

U?ywam tego produktu od:2 tygodnie co noc
Ilo?? zu?ytych opakowa?:próbka 3 ml

Mieszane uczucia

Po kremie za taką cenę powinno sie spodziewać fajerwerków. Niestety tak nie jest. Kosmetyk ma bardzo ciężką, gęstawą konsystencję- trzeba go dość żmudnie wklepywać w powieki. Owszem napina skórę, dość ładnie wygładza, ale zdecydowanie za mało nawilża.Czułam nieprzyjemne wysuszenie i ściąganie pod oczami, a kolejne aplikacje niewiele pomagały.

depilacja ciąża

przyzwoity

Ciężka sprawa z oceną tego kremiku. Z jednej strony, uważam że jest najlepszy z produktów serii Resilience Lift (tzn. tych które używałam, a były to jeszcze kremiki na dzień i na noc). Bardzo komfortowy w użyciu - znakomicie się wchłania, nieźle wygładza skórę i prasuje drobne linie. Co do efektu liftingu : rano często męczą mnie obrzęki powiek, więc mogę się wypowiedzieć - ten krem ich nie zmniejsza znacząco, ale poprawia wygląd skóry po użyciu innych środków - zniejsza jej "nadmiar", kondycjonuje (rozumiem przez to że przywraca normalniejszy wygląd :) ) .
Ale: nawilża zbyt słabo (powiedzmy szczerze: bardzo słabo), nie działa na cienie i plamki pigmentacyjne też prawie nie .. nie poprawia też konturu oczodołu, jak np. Shiseido Bio-Performance.
Nie zabezpiecza skóry na cały dzień przez przeschnięciem i powstawaniem mimicznych zmarszczek jak to potrafią kremiki z linii Re-Nutriv.
Myślę, że gdybym kupiła go parę lat temu, dostałby 4*. Jeśli miałabym go polecić, to koleżankom w wieku gdzieś do 35-38mej wiosny, bez problemów z przesuszona cerą. Ja raczej go już nie kupię, bo mam swoje lepsze typy.

ilość zużytych opakowań: 1

Całkiem, całkiem

Bardzo długo zwlekałam z recenzją tego kremu, bo bardzo zmieniały mi się odczucia względem niego. Było i sporo niechęci, byłam bliska oddania kremu, potem zaczął mi się bardzo podobać, i tak wykończyłam cały słoik - na plus trzeba mu przypisać pewną wydajność, starcza na kilka miesięcy. Najpierw miałam próbkę - bardzo fajny. Kiedy kupiłam całe opakowanie, byłam akurat w bardzo ciężkim stadium dziwnej alergii, kiedy okropnie puchly i swędziały mi całe oczy, a raczej skóra wokół nich. Trochę trwało leczenie tegoż, po okresie pylenia zniknęło jak ręką odjął, ale przez pewien czas utrzymywała mi się pewna wrażliwość skóry. Kremu zaczęłam używać już po alergicznym mękach, ale i tak nie byłam z niego zadowolona. Miła, zbita konsystencja (trochę mi przypomina Anti Gravity - w końcu to ten sam koncern! - choć Resilience jest ciut lżejszy i lepiej się wchłania), ale przez chwilę po nałożeniu lekko łzawiły mi oczy. Potem to uczucie zniknęło i nakładałam już bez wiekszych problemów. Generalnie, polubiłam i przekonałam się do niego, a pierwsze miesiące lekkiego podrażnia składam na karb zmian alergicznych innej natury (bo takie mnie wtedy trapiły). Krem naprawdę ładnie wygładza skórę, lekko ją napinając - ale nie w taki nieprzyjemny sposób jak Advanced Night Repair - trochę nawilża. Minusem jest tu moim zdaniem to nawilżenie, mógłby trochę bardziej natłuszczać. W okresie poalergicznego przesuszenia był dla mnie trochę za słaby i dokładałam na wierzch jeszcze warstwę Nanobase. Dla skóry normalnej, regularnie nawilżanej krem bedzie dobry.
Całościowe działanie kremu mi się podoba, stwierdzam po zużyciu całego słoiczka :) ładnie prasuje zmarszczki, poprawia wygląd skóry wokół oczu, szybko się wchłania. Oceniam na trzy i pół gwiazdki, myślę że może jeszcze kiedyś do niego wrócę?