AA Plus Hydra Rich System 1, Krem nawilżająco-stymulujący SPF 6

AA Plus Hydra Rich System 1, Krem nawilżająco-stymulujący SPF 6

Krem o odświeżającej konsystencji, szybko wchłaniający się. Łączy w sobie błyskawiczne nawilżenie i indywidualny program przeciwzmarszczkowy: spowalnia procesy starzenia się skóry oraz wygładza drobne zmarszczki.
Zawiera ekstrakt z dzikiego bratka odpowiedzialny za aktywne dostarczanie wody do komórek naskórka. Pozwala to na uzyskanie długotrwałego i skutecznego nawilżenia skóry od wewnątrz na róznych jej poziomach. Cząsteczka GP4G otrzymywana z ekstraktu z planktonu zwiększa ochronę DNA, dostarcza energie do komórek skóry i chronije przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Do stosowania rano i wieczorem.

świetny dla alergików

Pierwszy krem dostałam w prezencie. Śliczny zapach, ładnie się rozprowadza i nie błyszczy na twarzy. Po komentarzu mamy: "ostatnio jakoś lepiej twoja cera wygląda" całą zasługę przypisałam serum które właśnie wtedy używałam pod ten krem. Potem w poszukiwaniu jeszcze lepszych efektów próbowałam innych specyfików...i skończyło się czerwonymi plamami na policzkach (mam nadwrażliwą i alergiczną cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania). Plamy jak się pojawiły to już nie chciały zniknąć, nawet terapia Avene (dla wrażliwców) nie pomogła. No i przypomniałam sobie o koncówce tego kremu która została na dnie...posmarowałam wieczorem... a rano wszystko przygasło...po tygodniu nie został ślad po zaczerwienieniach a cera jest gładziutka, nawilżona i doskonale wygląda ...To nie od serum miałam poprawę cery tylko ten krem tak podziałał, a ja go nie doceniłam. Jest świetny dla osób które mają problemy z suchą i nadwrażliwą skórą, trzeba tylko uważać z nakałdaną ilością w przypadku cer mieszanych. Lepiej najpierw mniej dać go mniej (wtedy czoło się nie błyszczy) a potem posmarować warstwę dodatkową na suchych policzkach. Krem jest wydajny. Polecam.

Przyzwoity nawilżacz

Kremik dostałam jako gratis do zakupów w Sephorze. Początkowo byłam do niego sceptycznie nastawiona - obawiałam się zwykłego badziewia w ładnym opakowaniu. Krem mile mnie zaskoczył. Dobrze i szybko nawilża i odżywia skórę. Miałam trochę przesuszoną skórę, a ten krem bardzo dobrze się z tym uporał. Szybko się wchłania, skóra się po nim nie świeci, nadaje się pod makijaż, aczkolwiek z uwagi na niski filtr ochronny SPF 6, ja używam go wbrew zaleceniom producenta głównie na noc.
Krem ma gęstą, zwartą konsystencję i przyjemny zapach. Do kremu dołączona jest plastikowa szpatułka, która ułatwia wybieranie kremu z opakiwania.
Wadą jest mała pojemność kremu - tylko 30 ml.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

OK

Krem bardzo mi odpowiada ,jest faktycznie "bogaty" co czuje się przy nakładaniu i później przez cały dzień. Bardzo dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia.Trzeba jednak cierpliwie zaczekać żeby dobrze się wchłonął ; inaczej makijaż może się troszkę "wałkować".Ogólnie bardzo dobry, porządny krem godny polecenia.

Używam tego produktu od:2 tygodni

depilacja czego nie wolno

REWELACJA!!!

Kupię ten krem na pewno, bo jest rewelacyjny. Mam suchą cerę i bardzo nieiwele kremów mi odpowiada, tzn. totalnie nawilża. Skóra po nim jest nie tylko nawilżona i odżywiona, ale też gładziutka i promienna - to drugie jest u mnie ewenementem!!! Zrobiłam przerwę, ale jak tylko skończę Olay total effects 7 na noc, z którego nota bene nie jestem zadowolona, wracam do tego kremu. Można go używać i rano, i wieczorem, ma przemiły, cudowny zapach, świetnie się wchłania, a ma jednoczesnie lekką konsystencję. Rano, gdy wstaję, mam dobrze nawilżoną skórę. Dla mnie to KWC.
Jedyny minus to opakownaie zawierające tylko 30 ml. Generalnie wychodzi na to, że krem jest drogi, ale wydajny i warto go kupić. Polecam paniom z suchą skórą.

Dodam, że ten krem działa podobnie jak o wiele, wiele droższy Estee Lauder Future Perfect. Używam tego produktu od:zrobiłam przerwę, ale wcześniej używałam ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:

Oooo!Dobry!!

Cena-fakt,troszkę przesadzona jak na polski kosmetyk i polskie realia.Opakowanie ładne.Konsystencja-dziwna,interesująca,taka trochę gumowa,zwarta,gdy chce się nabrać na palcach zostaje niewielka ilośc/wystarczająca/...????Wydajny!Zapach śliczny.Może odrobinę szczypie w oczy po obfitej aplikacji na powieki,ale jest przynajmnie motywacja,żeby stosować łagodny krem pod oczy:).Błyskawicznie się wchłania,skóra jest gładka i sprężysta.Idealny pod makijaż,w moim przypadku gęsty i tłustawy fluid,choć w pojedynkę też się sprawdza.Nie sprawdziły się moje obawy,że będzie za bogaty,będzie przetłuszczał moją mieszaną cerę.Wszystko jest ok!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Hmm, raczej nie...

Zostałam uraczona kilkoma próbkami w drogerii i postanowiłam wypróbować. Krem ma dość gęstą, jakby " maślaną" konsystencję, bardzo delikatnie pachnie. Rozsmarowuje się z dobrym poślizgiem, ale niestety kiepsko się wchłania. Na mojej mieszanej cerze zostawia tłustą, lepiącą się warstewkę, więc błyszczę się jak patelnia i czuję wyraźny dyskomfort. Nawilża przyzwoicie, ale owe świecenie i klejący się film dyskwalifikują go całkowicie. Wygórowana cena kremu jest kompletnie nieuzasadniona, no chyba, że płacimy za eleganckie i efektowne opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:próbki

rozczarowanie

Hmm- a ja się bardzo rozczarowałam, bo nie ukrywam byłam szalenie ciekawa co takiego ekskluzywnego może zaproponować Oceanic. Ciekawa reklama, nowoczesne opakowania i skład, po którym oczekiwałam wiele. Cóż mocno rozczarowałam się kiedy już udało mi się zdobyć próbkę 25+. Mam cerę mieszaną i tutaj niestety krem pomimo zapewnień producenta- ma ciężką konsystencję. Pozostawia lepką warstwę, tak bardzo charakterystyczną dla kosmetyków Oceanica i dzięki temu już po 30 minutach od nałożenia podkładu świecę się jak choinka. Na noc może dobry-ze względu na bogatą konsystencję, ale po co mi w nocnym kremie SPF -wolę inny składnik. Gwiazdki: jedna * za nowoczesne opakowanie, a druga * za przyjemny zapach. Zużyłam tylko 2 próbki po 2 ml, więc trudno mi ocenić jego działanie na skórę- ale wiem, że to nie jest krem dla mnie. Może chociaż maseczka z tej serii okaże się dobrym produktem.

Cosma

Zastanawiałam się czy kupić krem AA czy Nobleese Dermiki no i postawiłam na ten pierwszy.Nie żałuję.
Ten krem jest wręcz stworzony dla mnie.Bardzo dobrze nawilża moją skórę nieco nadwerężoną ostatnio przez klimatyzację.Stan mojej cery wyraźnie się poprawił,jest bardziej jędrna,ma lepszy koloryt.Podoba mi się jego śliczne,luksusowe,niebieskie opakowanie oraz delikatny zapach, który czuje przez dłuższy czas na skórze.
Krem jest idealny pod makijaż,sprawdza się też jako krem nocny bo ma treściwą konsystencję.
Cena tego cudeńka może nie zachęca (powyżej 50 zł),ale warto spróbować.Ja stosuje teraz Hydra rich razem z płynem do demakijażu AA Aqua Aice i jest to dla mnie idealny duet.Naprawdę Polecam.