Weleda, Iris Gesichtswasser (Tonik do twarzy z irysem)

Weleda, Iris Gesichtswasser (Tonik do twarzy z irysem)

Przyjemnie odświeżający tonik z irysem do oczyszczania i mycia twarzy w połączeniu z użyciem mleczka z irysem do twarzy. Wyciag z oczaru wirginijskiego oraz sok z cytryny działają ściągająco, a naturalne olejki eteryczne ożywiają skórę. Ogólny skład wspiera regulację naturalnej wartości pH skóry. Oczyszczająca pielęgnacja tonikiem przygotowuje skórę do zastosowania kremu do twarzy z irysem. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych oraz konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych.

jak dla mnie :)

nie nazwę go kws,bo tonik to tylko tonik ;) aleeee ja zgodnie z zaleceniami producenta na angielskiej stronce zakupilam go dla mojej mieszanej buzki i jestem bardzo zadowolona. Nie przeszkadza mi w ogole ten alkohol, po prostu na suche partie stosuje olejek migdałowy jak radzi WELEDA :)
Generalnie wraz z kremem na dzien,na noc irys oraz olejkiem i mleczkiem migdałowym tworzy kompozycje idealna... Już po 3 tyg stosowania zauważyłam widoczną poprawę mojej niedoskonałej (jeszcze ;) ) cery... polecam te naturalne cuda wolne od krucieństwa i paskudnej chemii !

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze,które wystarczy na dłuuuugo

nie zrobił nic złego

nie zrobił mi nic złego, ale też niczego dobrego się nie mogłam po nim dopatrzeć. Tonik do bólu przeciętny. Zdecydowanie nie dla Pań, które nie tolerują w kosmetykach alkoholu.
Sam tonik ładnie domyka pory i odświeża. To samo można mieć za rozsądniejszą cenę.
Nie sądzę, żebym do niego wróciła-totalny przeciętniak.

Używam tego produktu od: zużyłam całą buteleczkę

Niestety nie

Niestety, mimo iż bardzo cenię produkty Weledy, nie polecam tego toniku. Nie wiem jaka cera zniosłaby jego mordercze działanie, chyba tylko ultratłusta i zupełnie nie wrażliwa. Bardzo lubię zapach całej serii irysowej, który w tym toniku trochę ginie, przyduszony oparami alkoholu. Tonik zawiera tego alkoholu naprawdę sporą ilość i moją cerę ostro podrażnia. Bardzo dobrze oczyszcza i ściaga pory, ale moja skóra jest po użyciu zaczerwieniona, lekko podrażniona i to znika dopiero po jakieś chwili. Będzie wysuszał, niestety. Tłuste cery mogą polubić ten tonik, innym odradzam.