Barwa, Miss, Krem regenerująco - zmiękczający do suchych stóp i pękających pięt z ekstraktem z lnu

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i szorstkiej skóry stóp, ze skłonnością do pękania pięt. Witaminy A, E, F (NNKT), H, P, B6, prowitamina B5 i kompleks zmiękczająco - nawilżający, głęboko odżywiają, regenerują, wygładzają i zmiękczają naskórek. Ekstrakt z lnu uelastycznia skórę, d-pantenol łagodzi i koi podrażnienia. Regularne stosowanie kremu zapobiega pękaniu skóry pięt. Sprawia, że skóra jest właściwie nawilżona, a stopy miękkie i aksamitnie gładkie. Polecany również do pielęgnacji szorstkiej skóry kolan i łokci.

nawet niezły produkt

Na drugim miejscu w składzie jest parafina na ostatnim parabeny (to z minusów), ekstrakt z lnu też dość daleko w składzie ale jest :). Produkt jest jak dla mnie bezzapachowy. Natomiast w składzie odnalazłam też mocznik i panthenol, dość wysoko (w pierwdzej połówce składników) o tym producent nie wspomniał a szkoda, bo to akurat bardzo dobre składniki. Produkt ma białą kremową konsystencję. Bardzo łatwo się rozsmarowuje i szybko wsiąka w skórę. Podoba mi się, że skóra się po nim nie lepi i nie świei się. Teraz w te gorące dni, kiedy stopy są cały czas odkryte taki krem używam conajmniej 2 razy dziennie. Pękających pięt nie mam więc nie wiem jakby się sprawdził wówczas. Polubiłam ten produkt, stosuję go także na kolana i łokcie i tam też dobrze się sprawdza.

niezły krem

Krem ma piękny zapach, który unosi się przez dłuższą chwilę. Wchłania się bardzo szybko, a uczucie nawilżenia zostaje na długo. Stopy są wyraźnie lepsze w dotyku, pięty nie przypominają tarki. Przy ilości potrzebnej do posmarowania stóp stwierdzam, że krem jest wydajny, do tego dochodzi jego cena, która wręcz kusi z półek "kup mnie, kup mnie". W przypadku moich stóp, które już i tak nieźle zdyscyplinowałam krem się sprawdził, nie wiem natomiast co by było, gdybym użyła go jakieś 2 miesiące temu. Podejrzewam, że mógłby mieć problemy z ogarnięciem tych szczególnie przesuszonych miejsc. Krem jest idealny do podtrzymania efektu po mocniejszej kuracji, a regularnie stosowany na pewno wpływa na wygląd pięt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

cud miód malina :)

+ pięknie naprawde pięknie, czuć go w całym pokoju
+ doskonale nawilża
+ szybko sie wchłania
+ ma fają, łatwą do rozzprowadzania konsystencje
+ cena
+ wydajność (starczył na miesiąc)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Afterparty- porady miss polonia

Maksymalne zadowolenie

używałam go zawsze na noc, smarowałam grubszą warstwę, na to puchate skarpetki i do łóżeczka :D stosuje również ok. 3 tygodni, odczuwalne zużycie, ale produkt jeszcze jest.

Kremowa, lekka konsystencja.

delikatny zapach, odświeżajacy, bez dominujących nut zapachowych

Od razu go polubiłam za napis "regenerująco-zmiękczający". :D Mi nic więcej nie potrzeba, kwestia tylko, czy rzeczywiście taki jest? Muszę przyznać, że... jest. Stosowałam go w duecie z puchatymi skarpetkami, o których już pisałam :D Sprawdzał się rewelacyjnie - grubsza warstwa produktu na noc, a rano... ah, byłam w raju. Stopy naprawdę miękkie, nawilżone, wygładzone. Nie mam problemu z pękającymi piętami, więc nie potrafię się w tej kwestii wypowiedzieć, ale myślę, że warto go wypróbować, jest tani, a ja jestem z niego maksymalnie zadowolona. Producent zapewnia, że regularne stosowanie zapobiega pękaniu skóry pięt. Doczytałam się również, że polecany jest do szorstkiej skóry kolan i łokci - tu również strzał w dziesiątkę, doskonale sobie z tymi miejscami radzi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo zarówno cena, jak i sama konsystencja (która nie jest bardzo gęsta, krem dość lekki) nie zapowiadała tak rewelacyjnego produktu.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa opakowania

dobry, ale nie najlepszy

Jest to w miarę wydajny, dobry i TANI krem do stóp dla osób, które nie wymagają bardzo duzego nawilżenia. Niestety u mnie się nie sprawdził, ale cena jak najbardziej adekwatna do jakości i polecam każdemu kto nie szuka nic ultra nawilżającego!

Dla wymagających stóp ciut za słaby

Krem ma lekką konsystencję, minimalnie jednak tłustszą, bogatszą.
Bezproblemowo się rozprowadza i szybko wchłania.
Moje stopy są dość wymagające - szorstkie (szczególnie pięty) i suche - spijają więc krem w okamgnieniu.

Jednakowoż działanie jest dla mnie nie wystarczająco silne.
Jak wspomniałam - mam wymagające stopy. Cały okres zimowy śpię w puchatych skarpetkach, bywały okresy, że nie ściągałam ich cały dzień. Na piętach porobiły się zadziory, stopy wysuszyły się jeszcze bardziej - wtedy niestety krem z ekstraktem z lnu nie podołał...
Mimo grubszej warstwy, nie nawilżył stóp w oczekiwanym stopniu. Kolejna warstwa skolei nie wchłaniała się już tak dobrze.
Myślę, że krem sprawdzi się w codziennej pielęgnacji normalnej skóry stóp i pięt.

Przyznam, że nie stosowałam go ani na łokcie ani na kolana, więc w tej kwestii się nie wypowiem.

Zapach jest również podobny do kremu do rak - odświeżający, odprężający i jakby cytrusowy.

Tubka miękka, o pojemności 75ml.
Możemy znaleźć go w wybranych supermarketach i drogeriach w cenie ok. 5zł.

Ten krem jest trochę za słaby jak na moje potrzeby - rekomenduję go, jak wspomniałam, dla bezproblemowych stóp.

Dobra jakość za niską cenę

Bardzo ładnie i delikatnie pachnie, tak odświeżająco.Jest doskonały do przesuszonej skóry pięt ale nie bardzo wymagającej, fajnie nawilża. W sam raz żeby ochronić stopy przed suchym powietrzem, ale chyba nie pomoże ekstremalnym przypadkom. Wchłania się szybko, ma nie tłustą formułę. Do tego kosztuje grosze bo coś ok 5 zł za 75 ml. Tubka jest średniej wielkości i ma bardzo wygodną nakrętkę otwieraną a nie odkręcaną.
Używam go również do łokci i tu sprawdza się bardzo dobrze, smaruję na noc a rano nie mam problemow z szorstkością

Używam tego produktu od: ok pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Cudeńko

Doskonały do lekko popękanych pięt. Smarowałam nim stopy na noc. Po tygodniu, pęknięcia na piętach zdecydowanie się spłyciły. Po miesiącu zniknęły całkowicie, a stopy były idealnie gładkie :) Efekt nawilżenia utrzymał się ok trzy miesiące :) Poza tym ładnie pachnie i dość szybko się wchłania, więc można go stosować również na dzień. Według mnie porównywalny z Neutrogeną. Niestety nie mogę go już nigdzie dostać :(

Używam tego produktu od:rok temu

Dla mało wymagających stóp

Nie poradził sobie zbytnio z moim zrogowaciałym naskórkiem, dlatego jestem pewna, że z pękającymi piętami tym bardziej sobie nie poradzi. A powinien, bo z założenia to krem do problematycznych stóp. :mad:
Bardzo ładnie, odświeżająco pachnie, prawdziwy relaks po całym dniu. :) Wchłania się szybciutko, nawilża stopy, ale niestety nie na długo. Po krótkim czasie znów są suche i wymagają nawilżenia. :(
Używałam go raz dziennie przez dwa miesiące, także za tą cenę świetna wydajność. :jupi:

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ok :)

dostałam ten krem ( a mianowicie 2 sztuki :))od mamy .. jak dla mnie jest naprawde bardzo fajny :)

+ładnie pachnie
+szybko się wchłania
+niska cena
+nawilża

nie mam jakichś specjalnych problemów ze stopami.. także krem jest dla mnie zapobiegawczy suchości i pekaniu pięt :)

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

ok

Krem ten kupilam przypadkiem, kiedy podczas urlopu w okolicznym sklepie nie bylo niczego lepszego. Musze przyznac, ze dosc pozytywnie mnie zaskoczyl. Ma fajna konstencje i bardzo mily zapach. Dobrze nawilza i zmiekcza skore stop. Nie mam popekanych piet, wiec nie wiem, czy by sie srawdzil w ekstremalnej sytuacji, ale do codziennej pielegnacji jest ok.

Używam tego produktu od: miesica
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

nie zmiękcza

Nie mam pękających pięt, a jedynie trochę suche i szorstkie. Mam wrażenie, że po tym kremie jest gorzej niz zanim zaczęłam go używać. Dobrze się wchłania, miło pachnie i to wszystko. Już rano po wieczornym użyciu pięty znów są twarde i suche mimo pedicure. Szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: