Max Factor, Bronzing Powder (Puder brązujący prasowany)

Max Factor, Bronzing Powder (Puder brązujący prasowany)

Max Factor Bronzing Powder to uniwersalny puder brązujący, zawierający pigmenty odbijające światło i rozświetlające skórę. Nadaje jej złocisty koloryt, doskonale podkreśla letnią opaleniznę. Puder Max Factor polecany do twarzy i całego ciała - najlepszy efekt uzyskuje się aplikując puder za pomocą grubego pędzla.

Cena: 35,90zł

Bardzo fajny na lato

Plusy:
+idealny na lato
+podkreśla opaleniznę
+dodaje blasku
+drobinki trzymają się w miejscu
+dobrze napigmentowany (ale nie aż tak żeby zrobić sobie krzywdę)
+dobrze się nakłada i rozciera
+wydajny
+trzyma się w miejscu
+piękny ciepły kolor
+przetrwał kilka upadków
Minus:
-Po paru godzinach się ściera

świetny

potrzebowałam fajnego bronzera i kupiłam go kiedyś na promocji za ok 17zł.
okazał się świetnym rozwiązaniem! Bronzer najlepiej się sprawdza w lecie- a ten puder ma takie złociste drobinki co jeszcze bardziej dodają blasku. Wystarczy tylko odrobinka a kości policzkowe są zaznaczone. Bardzo dobrze się trzymał, i "stał" w miescu- nie było tak jak po innych tego typu produktach z droginkami czy rozświetlaczami że nagle błyszczysz się cała i małe drobinki są wszędzie.
Jest meega wydajny używałam go chyba ze 2 lata a ubytek był bardzo mały i tak sie zastanawiałam kiedy sie on skończy aż mi go ktoś ukradł ...do dziś sie zastanawiam kto i w jakich to było okolicznościach bo zgubienie nie wchodziło w grę.
Samo opakowanie plastikowe, proste i klasyczne, -standardowe do pudrów max factora
Chyba pora iść go kupić ponownie a nie zastanawiać się dalej gdzie się podział

Świetny brązer

Bardzo lubię bronzery i używam ich codziennie, ten szczególnie zasługuje na pochwałę.
+ piękny, idealny kolor opalenizny złocisto-brązowej
+delikatnie pachnie
+posiada drobinki rozświetlające, ale na twarzy dają naturalny efekt lekkiego rozświetlenia
+ ściera się lekko i równomiernie po 9 godzinach, więc długo pozostaje w nienaruszonym stanie
+ pigmentacja
+/-trzeba mieć trochę wprawę w nakładaniu bronzerów, żeby ładnie go nałożyć, bez smug i plam
+/- cena regularna wysoka, ale można go dorwać na promocji
- napisy w opakowania szybko się ścierają.
Bladzioszkom nie polecam.

Gala KWC 2017

Nie najgorszy

Bardzo lubię ten bronzer. Używam go już od kilku lat.
Jedyną i w sumie bardzo istotną rzeczą, na którą narzekam jest to, że dość szybko się ściera i trzeba poprawiać, żeby było go widać. Jest całkiem wydajny. Jednakże, spodziewać się można czegoś więcej po Max Factorze.. za to odejmuję gwiazdkę.

Dobry puder za przystępną cenę

Mam puder od 8 miesięcy, używam go intensywniej od jakiś 2 miesięcy. Jest go sporo i jest wydajny, mocno napigmentowany, wystarczą dwa muśnięcia pędzla, aby wykończyć makijaż.
Niestety ma też minusy, potrafi robić straszne smugi i szybko się ściera, w ciągu dnia trzeba dokonywać poprawek.

Co najważniejsze jest wydajny i wystarcza naprawdę na długo. Cena nie jest wygórowana i myślę że za tą cenę można być z niego zadowolonym.

Ilość zużytych opakowań: 1 pudel

Jak na Max Factor - słaby

Nie ma co o nim mówić przejdę od razu do oceny:

Plusy:
+ jest go dużo bo aż 21g w porównaniu gdzie zazwyczaj inne firmy dają 9g (np. rimmel, catrice) i w sumie tym kierowałam się przy zakupie tego produktu
+ aksamitny w dotyku

Minusy:
- opakowanie ... co to jest? kupiłam go włożyłam do torebki otwieram w domu i cały popękany, myślę że mogliby chociaż papierowe pudełka dołączyć do niego; do tego po otwarciu wysypują sie wszystkie pozostalosci z niego cała łazienka w nim jest
- kolor jest zbyt agresywny w połączeniu z tymi drobinkami totalnie się to nie zgrywa
- zciera się podczas dnia , wystarczy przejechać dłonią po buzi i palce są całe w złotych drobinkach
- robi plamy nie rozkłada się równomiernie! Używam dobrego pędzla sunshade minerals i mimo to jest beznadziejny
- cena; za taką jakość? yyyh...

Rozczarowanie...

Jako że ufałam firmie MF bezgranicznie, wzięłam ten oto produkt dość spontanicznie w drogerii. Zazwyczaj skrupulatnie planuję swoje zakupy, jeśli chodzi o kolorówkę, tu był impuls :-)

+ miła konsystencja pudru, jest aksamitny , mimo licznych drobinek
+neutralny zapach (choć to i tak mało istotne)

-mam wrażenie, że ściera się po krótkim czasie od nałożenia makijażu
- stosunek cena/jakość nieadekwatny... Znam niejeden lepszy bronzer w cenie powiedzmy łaskawszej dla naszego portfela
- miałam szczere chęci kupić bronzer z delikatnymi drobinkami, kupiłam drobinki z bronzerem
- nakłada się nierównomiernie nawet niezłym pędzlem
- OPAKOWANIE (!) zupełnie nie wiem co autor miał na myśli tworząc tak beznadziejne pudełeczko. Ledwo się zamyka, Nadaje jedynie na półkę bo na pewno nie przeżyby trzymania w torebce.. Może celowo jest tak antywstrząsoodporne, aby zachęcić do ponownego zakupu..?

Kolor przypominający cegłę, ale nie liczę tego do minusòw, to zbyt indywidualna kwestia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Produkt warty uwagi

Miłość od pierwszego użycia :)
- trwały
-wydajny
- można używać go na co dzień i na wielskie wyjście
- kolor
- delikatne drobinki

Minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakice

Zapycha

Moze i kolor da sie przezyc.
\\n Niestety robi plamy, a najgorsze dla mnie bylo to, ze mam po nim wypryski jak nastolatka...
\\n
\\nto go dyskwalifikuje niestety... zreszta zauwazylam ze pudy i podklay MF mi nie sluza.

Szczerze polecam :-)

Puderek rewelacyjny,świetnie brązuje,zawiera piękne złote drobiny.które widać na skórze po aplikacji,bardzo trwały,wydajny,przyjemnie pachnący,daje możliwość lżejszego jak również mocniejszego krycia w zależności od potrzeby i okazji :-)

świetny

Mam odcien 01 golden-ktory posiada drobno zmielone drobinki ale mi jakos nie przeszkadzają -są delikatne ,produkt niesamowicie wydajny ,łatwo sie nakłada,wspaniale podkresla kosci policzkowe,jest dobrze napigmentowany wystarczy odrobina,nie kruszy sie,nie polecam dla bardzo jasnej karnacji,najbardziej lubie uzywac go latem daje przepiekny efekt,cena przystepna,minus za opakowanie -napisy szybko sie scieraja ,napewno do niego wróce :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Nakładam go naprawdę niewiele, bo przy mojej jasnej karnacji nadmiar wygląda okropnie. Długo utrzymuje się na skórze, nie tworzy plam, nie spływa, tylko niestety brudzi mi ubrania :d Daje efekt ładnej opalenizny, zaznaczam nim kości policzkowe. Nakładam go bardzo mało, więc wygląda naturalnie. Jestem z niego zadowolona, warty swojej ceny.