K - PAK Reconstruct, Deep Penetrating Reconstructor (Rekonstruktor do włosów zniszczonych)

Kuracja odnawiająca wewnętrzną strukturę włosów. Wygładza na zewnątrz, nawilża, przywraca im blask i elastyczność. Sprawia, że włosy są łatwe do ułożenia. Polecany jest do wszystkich typów włosów, a szczególnie poważnie zniszczonych, poddawanych wielu chemicznym zabiegom. Utrzymuje włosy w zdrowiu i doskonałej formie.

bardzo dobry!!!

jestem posiadaczka jasnych blond wlosow dlugosci po za ramiona, farbuje wlosy co 2-3 miesiace myje co drugi dzien i susze suszarka cieplym powietrzem co skutkuje oczywiscie przesuszonymi wlosami (wysoporowatymi)
kupilam go i jego kolege (hydrator) tej samej firmy i powiem wam ze rewelacja!
wlosy pily i pilypieknie sie blyszczaly , odradzam zastosowania tylko jego czytalam o tym w internecie i dziewczyny pisza ze odzywianie to odzywianie ale wlosy tez musza byc nawilzone ,,, a ten produkt odzywia odbudowuje, ale wymaga dodatkowego wsparcia nawilzacza :) polecam bo wlosy po tym duecie sa sypkie wygladaja jak po wizycie w salonie!

Duże pieniądze, marny rezultat

W internecie było głośno o tej serii produktów i były to głównie pozytywne opinie dlatego zdecydowałam się na zakup całej kuracji za niebotyczne jak dla mnie pieniądze. Cztery produkty użyte w odpowiedni sposób miały sprawdzić że moje włosy będą piękne i błyszczące jak z gazety.

Zrobiłam wszystkie kroki w odpowiedniej kolejności i zgodnie ze szczegółową instrukcją i.....efekt jak po dobrej maseczce do włosów.

Pomyślałam że może po kilku użyciach będą widoczne te spektakularne efekty za które zapłaciłam ten majątek ale niestety kolejny raz się rozczarowałam.

Krótko mówiąc żaden produkt z tej serii (w tym rekonstruktor również) nie spowodował większych rezultatów.

Bezapelacyjny hit

To zdecydowany hit jeśli chodzi o kosmetyki, który rzeczywiście poprawiają kondycję zniszczonych włosów.
Pierwszy raz spotkałam się z tym produktem podczas zabiegu rekonstrukcji włosów w salonie fryzjerskim. Wykonano mi wówczas całą serię K-Pak (szampon, odżywka, rekonstruktor,hydrotoner) efekt widoczny od razu. Po dwóch seriach zachęcona przez fryzjerkę zakupiłam zestaw do wykonywania zabiegu w domu. Z uwagi na zaporową cenę wybrałam zestaw 4 x 15 ml. I efekty podobne jak w salonie. Całość wymaga poświęcenia "trochę" czasu. Nakładam każdą z odżywek na 20 - 30 minut. Fryzjerka poleciła także dla podwyższenia temperatury zakładać na włosy reklamówkę i na to ręcznik. Ale całość warta zachodu. Farbuje, susze, prostuje włosy od lat, więc niestety nie są w najlepszej formie :( Obecnie stosuję K- Pak rz w tygodniu i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest rewelacyjny.
Jedyny minus to cena :( Zwłaszcza jeśli chcemy zainwestować w całość K- Pak 4 produkty to koszt ponad 450 zł.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Ratunek dla włosów

Włosy farbuję regularnie od kilku lat, były też parokrotnie rozjaśniane. Z natury są gęste, ale bardzo cienkie i delikatne. Po ostatnim rozjaśnianiu były w dotyku jak szczotka. Wtedy kupiłem zestaw Joico K-PAK - szampon, odżywkę, rekonstruktor i hydrator. Myję włosy codziennie, ale rekonstruktora i hydratora używałem 3-4 razy w tygodniu i to właśnie tym dwóm produktom zawdzięczam szokującą poprawę stanu włosów - obecnie są idealne. Nigdy nie sądziłem, że jakikolwiek kosmetyk mógłby pomóc na włosy w takim stanie, w jakim były moje. Mam wrażenie, że przestały nawet być takie cienkie i porowate jak wcześniej, a stały się gładkie, sprężyste, ciężkie i "lejące". Nie miałem takich efektów po żadnym innym kosmetyku czy zabiegu u fryzjera.
Cały zestaw stosowałem 3 miesiące, a pierwsze efekty było widać po kilkakrotnym zastosowaniu (włosy myję codziennie). Nie jest to moim zdaniem coś do regularnego stosowania, ale warto od czasu do czasu zrobić taką kurację, ja na pewno do tego wrócę (rekonstruktor + hydrator).

Rozczarowanie

Przyznam szczerze, że nie wiem skąd wzięły się tak dobre opinie dla tego produktu. Zakupiłam mały komplet (na szczęście!) 4x50 ml: szampon, odżywkę, rekonstruktor i drugą odżywkę nawilżającą.

Stosowałam zgodnie z zaleceniami czyli po szamponie, 1 min odżywki, 5 minut rekonstruktor i 5 minut kolejna nawilżająca odzywka. Efekt? ŻADEN, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że stan moich włosów był gorszy niż przed kuracją. Mam włosy zniszczone i cienkie, po zostawaniu kuracji, miałam obrzydliwy puch na głowie! Dramat!

Przyznam, że po przeczytaniu tylu opinii zachwalających kurację, uznałam, że robię coś źle. Poczytałam i dałam kuracji drugą szansę. Tym razem przetrzymałam każdy preparat (prócz szamponu) po około 10-15 minut z dużym naciskiem na ostatnią nawilżającą odzywkę. Efekt? Taki jak powyższej...

Jestem bardzo, ale to bardzo zawiedziona zakupionym produktem. Być może moje włosy potrzebują dłuższego stosowania. Jednak na chwilę obecną odradzam zakupu i sama na pewno nie jestem zainteresowana zakupem kolejnego opakowania.

Używa produktu od: próbka

proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.

doceniłam po rozjasnianiu i dekoloryzacji

Rekonstruktor stosuję w duecie z hydratorem. Użycie nawilzającego, emolientowego produktu po użyciu reconstruktora jest bardzo ważne - w innym wypadku możemy skończyć z puchem na głowie lub włosami, które wyglądają na suche siano.

Recnonstruktor trzymam na włosach 5 minut a po spłukaniu nakładam hydrator (trzymam go pod czepkiem i ręcznikiem około pół godziny czasami nawet godzinę)

Zabieg wykonuję raz w tygodniu, czasami raz na dwa tygodnie - obserwuję wygląd włosów i jak uznam, że potrzebują intensywniejszej pielęgnacji to im ją serwuję.

Zabieg Joico stosuję już od dosyć dlugiego czasu i początkowo byłam zła na siebie, że dałam się ponieść i wydałam takie pieniądze na te kosmetyki. Dopiero kiedy zdekoloryzowałam, kilka razy rozjaśniłam (w kąpieli rozjaśniającej) i poddałam farbowaniu moje włosy doceniłam te kosmetyki. Wiecej- uważam je za cud dla podniszczonych włosów.

Po tych wszystkich operacjach, którym poddałam moje włosy dziwię się, że nie wypadły i nie ołysiałam. Natura była jednak dla mnie łaskawa i włosy nie są zniszczone (normalnie się rozczesują) ale są suche. Czuję to w dotyku.

I moja ocena dotyczy działania na takich włosach właśnie: rozjaśnionych, poddanych licznym zabiegom fryzjerskim, suchych.
Wcześniej na zupełnie zdrowych wlosach nie widziałam większego efektu i nawet nie miałam pomysłu na recenzję.

Kosmetyk ma dziwną konsystencję, niezupełnie gładką, nie jest bardzo gęsty ale łatwo rozprowadza się na włosach. Zapach kojarzy mi się z typowym fryzjerskim kosmetykiem, ma w sobie nutkę banana. Jednak nie za bardzo przypadł mi do gustu.

Wlosy po użyciu reconstruktora są lekko sztywne ale po aplikacji hydratora zamieniają sie w gładką, lśniącą taflę.

Co najważniejsze- po każdym kolejnym zabiegu moje włosy sa w coraz lepszej kondycji. Czuję, że stają się bardziej elastyczne, wraca ich nawilżenie. Jednym słowem- odbudowują się (jeśli martwy włos może sie odbudować...) Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Włosy z tygodnia na tydzień wracają do swojej wyjściowej kondycji. Duży udział ma w tym także olej od ecolab i pozostałe kosmetyki ale z całą pewnoscią wrócą do tego duetu.

Polecam wszystkim kobietom, które poddały swoje włosy intensywnym metamorfozom, które mają podniszczone/suche włosy. Reconstruktor w połączeniu z odpowiednią maską dosłownie rekonstruuje nasze włosy. Rewelacyjny kosmetyk.

Używam tego produktu od: około 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dużego op

Duuużo protein - ma szansę na odbudowę

Na tym etapie ( jestem w połowie opakowania) nie wiem czy jest w stanie odbudować moje rozjaśniane włosy. Analizując skład można się pokusić o stwierdzenie, że mógłby :)

Włosy po całej serii Joico są nawilżone i dociążone. Regenerator konieczny jest z maską bo możemy skończyć z puchem na głowie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml.

zdecydowanie zbyt drogi

Liczyłam na silną regenerację moich włosów - naczytałam się o tej keratynie w składzie, głedokiem odbudowie własa, itp, itd.

Mając na uwadze, że włosy łatwo przeproteinowac, postanowiłam stosowac regularnie raz w tygodniu.
Co do efektu, to jakiś jest, ale nie super-hiper.
Po zastosowaniu włosy są "wyprasowane", lekko nawilżone i mniej się puszą. Są bardziej śliskie, ale jednoczesnie jakoś mniej się błyszczą. Stosuję już póltora miesiąca i mogę z pewnością powiedzieć, że efekt niestety jest doraźny. Włosy po dwóch myciach wracają do "normy", więc raczej nie ma mowy o odbudowie na dłużej.
Dokończę i raczej nie zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/3 op

Świetny!

Rzadko używam masek czy odżywek, moje włosy ich nie potrzebują. W trakcie wizyty u fryzjera, podczas dekoloryzacji/koloryzacji końcówek, dałam się namówić na zabieg rekonstrukcji Joico. Efekt przeszedł WSZYSTKO, takich włosów jeszcze nie miałam. Były błyszczące, czyste, lekkie, mięsiste, jakby ich się zrobiło więcej. Zapach całej serii jest po prostu bajeczny, włosy na długo po zabiegu bardzo intensywnie pachną. Włosów nie farbowałam ponad 4 lata, lecz na końcach zostało mnóstwo ciemnej farby, rozjaśnienie to dla nich szok po takiej przerwie. Po tygodniu od wizyty zamówiłam na allegro Hydratora a później cała resztę zestawu do rekonstrukcji, zakwaszacza i rekonstruktora nie można używać jako samodzielnych odżywek, więc ciężko oceniać pojedyncze działanie tych dwóch. Hydratora używam po każdym myciu włosów, reszty co 2-3 tygodnie. Efekty są naprawdę widoczne, mój błąd, że nie pomyślałam wcześniej o odpowiednim nawilżeniu włosów. Kosmetyki z serii K-Pak są warte każdej ceny. Pokochałam je od pierwszego użycia, szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, 1000 ml

Zestaw ratunkowy

Przez ostatnie dwa miesiące przez moje włosy przeszedł ARMAGEDON. Z koloru czarnego zeszłam do jasnego brązu. Wiązało się to z dekoloryzacją, farnowaniami i kilkukrotnym rozjaśnianiem...na co dzień dodatkowo stosuję prostownicę! O zgrozo! :)
Przed całą akcją zmiany koloru zakupiłam zestaw JOICO K-PAK, szapon, scellant de cuticule, deep-penetrating reconstructor oraz intense hydrator.
Cały zabieg zajmuje dośc dużo czasu, kazdy preparat zostawiam na włosach 5 min, ale efekt jest taki, że moje włosy nie są w ogole zniszczone po tym całym ARMAGEDONIE!
Stosuję kurację raz na tydzień, włosy są nawilżone, nie zniszczone.

JOICO K-PAK to dobra inwestycja w zniszczone włosy!

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: po jednym opakowaniu

REWELACJA

Używam rekonstruktora razem z szamponem, odżywką i hydrotonerem. Cały zabieg zajmuje sporo czasu ponieważ każdy krok pozostawiam na głowie min. 30 minut. Ale efekty są rewelacyjne. Włosy są miękkie, nawilżone, błyszczące, cudownie pachną i dobrze się układają. Jak dotąd to jedyny ratunek dla moich zniszczonych włosów (dekoloryzacja, prostownic :( ).

Ilość zużytych opakowań: 2 zestawy ( 4 x 100 ml; 4 x 50 ml)